150 ₺ Altında En İyi 10 Teknolojik Hediye

150 tl altı teknolojik hediye önerisi 150 ₺ Altında En İyi 10 Teknolojik Hediye
Modern çağın en çok kullanılan iletişim araçlarından biri olan cep telefonları teknolojinin gelişimine paralel olarak farklı teknolojik özellikleri ve tasarımları ile de göz doldurmaktadır. Özellikle akıllı telefon tasarımları ile cep telefonundan daha fazlası haline gelen ürünler hemen hemen herkesin ilgisini çekmektedir. Kolay bilgi erişimi ofis ortamına gerek duymadan işleri yürütebilme olana ya da iletişimde kolaylık sağlayan terlikleri ile en çok tercih edilen cep telefonu markalarından avantajlı 150 TL altında en iyi 10 teknolojik hediye alternatiflerinden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip telefon modelleri ile telefon sektöründe adından sıklıkla söz ettiren en ünlü markalardan şık ve modern çizgiye sahip ince tasarımları ve materyal kullanımı kalitesi ile ön plana çıkan ikinci el telefonları almak mümkündür.

Bluetooth Kumanda

Android’li cihazlar için üretilen Bluetooth Kumanda ile telefonlarınızı birer oyun konsoluna çevirebilirsiniz. Bluetooth kumanda ile başta yarış oyunları olmak üzere FPS türündeki gamepad ve tüm oyunları oynama şansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sanal gerçeklik gözlükleri için kontrollü olarak kullanılabilen Bluetooth kumandayı oyun modu dışında mouse Media ve selfi kontrollü olarak da kullanabilirsiniz. Sanal dünyada gerçekleri yaşamak isteyen kişiler uygun fiyatlar ile  sanal dünyaya giriş yapabilmesi için ideal fiyat halinde performans ürünü olan dört yönlü olarak kontrol edilebilen mercek etkisi sayesinde büyülemektedir. Ergonomik kafa bandı ve 95 derece dönerek kusursuz bir sanal gerçeklik deneyimi sunan gözlüklere de sahip olabilirsiniz.

Telefon Tutucu

Yeni nesil araçlarda standart donanım halini alan Bluetooth bağlantı desteği eğer aracınızda yoksa aracınıza aux üzerinden bluetooth özelliği kazandırma şansına sahip olabilirsiniz. Bluetooth kiti sayesinde araç teybinin cep telefonu ile müzik dinleyebilir kit üzerindeki mikrofon sayesinde araç içerisinde telefona dokunmadan sesli telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Masada ya da yatağın başucuna sabitlenerek kullanılan Telefon tutucu ile telefondan film ya da dizi izlemenin zevkini yaşayabilirsiniz. Telefon tutucunun 360 derece hareket edebilen mekanizması sayesinde telefonu istediğimiz gibi konumlandırılacak güçlü mandalı 6 inçe kadar tüm akıllı telefonlar ile uyum sağlamasından dolayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

USB Örgülü Şarj Kablosu

En çok tercih edilen USB örgülü şarj kablosu hem şık hem de oldukça hoş durmasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Tüm bunlar tabi ki en çok tercih edilme seçenekleri arasında yer alırken yanı sıra kopma, kırılma gibi durumlar USB üzerinden şarj olan cihazlar için çift yönlü olarak geliştirilmesinden dolayı özel konnektörleri sayesinde şarj kablolarının ters takılma problemlerini de ortadan kaldırmaktadır.

NFC Etiketi

Her android cihazda  bulunan ama bilinmeyen NFC etiketi hayatı kolaylaştıran birçok kullanım alanına sahip özelliği içerisinde barındırmaktadır. NFC ise cihazda temas halinde devreye girerek çeşitli görevler oluşturma alternatiflerini içerisinde barındırmaktadır. Uyandırma garantili alarmlar ve kartvizit bilgileri oluşturma yanı sıra sosyal medya hesaplarında olan her şeyi tek dokunuş sayesinde herkesle paylaşabilme imkanı sağlamaktadır.

Motosiklet – Bisiklet Telefon Tutucu

Arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize teknolojik olarak bir hediye teslim edilmek isteniyorsa fakat teknolojik bir hediye için uygun fiyatlarda da seçenekler yer almaktadır. Arkadaşınız tam bir motosiklet tutkunu ya da bisiklet ile gezintiye çıkmaktan hoşlanıyorsa sadece Motosiklet- bisiklet telefon tutucu motosiklet gidonuna sabitlemek mümkündür. 3.5 ve 6.0 arasında olan tüm mobil cihazlar ile uyum sağlayan telefon tutucular kaydırmaz yüzey ve silikon bantları sayesinde sürüş esnasında telefonu güvenle taşımaktadır.

Kısa USB Şarj Kablosu

Genel olarak uzun tercih edilen şarj kabloları bazı zamanlar sıkıntılara neden olabilmektedir. Powerbank gibi cihazlar ile beraberinde kullanılması halinde kısa şarj kabloları daha fazla tercih edilmektedir. Bu durumda Kısa USB şarj kablosu kısa zaman da temin edilerek uygun fiyatlarda her zaman bulunabilmektedir. Kısa şarj kablosu metaryal kablo gövdesi, çift yönlü altın kablama konnektörleri ve 30 cm kablo uzunluğu ile araç içerisinde telefonları şarj etmek oldukça pratik bir hal almaktadır.

Akıllı Kısa Yol Tuşu

Android telefonlar için oluşturulmuş olan Akıllı kısa yol tuşu telefonun kulaklık girişine takılarak cihaza yeni fiziksel bir buton eklemek mümkündür. Kendi mobil uygulaması üzerinden yönetilebilen 10 ayrı görev de atanabilmektedir. Bu tuş ile fotoğraf çekebilir, video kaydı başlatabilir, doğrudan arama imkanına sahip olabilirsiniz.

Dokunmatik Ekran Eldiveni

Soğuk karlı kış günlerinde telefonları tutmak oldukça zor olduğundan dolayı gelen aramaları cevaplayamaz hatta fotoğraf çekerken dahi zorluk çekeriz. O nedenle sevdiklerinize Dokunmatik ekran eldiveni alarak onu kış günlerinde özlediğinizde kısa zaman içerisinde telefonunuzu cevaplamasına olanak sağlayabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Telefon Kılıfı

Akıllı telefonlarda havuzda, denizde hatta her yerde fotoğraf çekmek tüm herkesin hayallerini kapsamaktadır. Bu durumda Suya dayanıklı telefon kılıfı ile denizde sadece fotoğraf değil aynı zamanda uzun videolar çekmekte mümkün hale gelir.

USB Mini Fan

Laptop, powerbank ya da usb adaptörler ile kullanılabilecek olan USB mini fan sayesinde sıcak yaz günlerinde korunmak mümkündür. Çıkarılabilir pervanesi ile rahatlıkla taşınabilirken boyut olarak küçük olmasına rağmen oldukça güçlüdür.