150 Doların Altında Alabileceğiniz Teknolojik Hediyeler

Tatil sezonunda arkadaşlarınız ve aileniz için mükemmel hediyeler bulmak kolay bir iş değildir! Neyse ki, hemen hemen herkes dijital çağda marifetli küçük aygıtlar almayı sever. Bu sezon tatil alışverişinize yardımcı olmak için en sevdiğimiz teknolojik hediyelerden 10’unu sizler için derledik. 150 doların altında bir bütçe ile alınabilecek olmasına özen gösterdik. Listemizde nelerin yer aldığı görmek için okumaya devam edin!

Herkes İçin 10 Teknolojik Hediye

Listemizi iki kere kontrol ettik ve bu teknolojik hediyelerin sezonun en iyileri olduğuna karar verdik!

1. Poof Pea Hayvan Aktivite İzleyici (39,99 $)

Bu ürün, evcil hayvanlarının günün her saatinde ne yaptığını bilmek isteyen evcil hayvan ebeveynleri için mükemmeldir. Poof Pea Hayvan Aktivite İzleyicisi, evcil hayvanların hareketlerini, tüketilen ve yakılan kalori miktarını ve uykunun kalitesini kaydeder. Kullanıcılar daha sonra ücretsiz uygulama üzerinden evcil hayvanlarının etkinliklerini izleyebilir. İzleyici çeşitli renklerdedir, tasmaya takılır ve meşgul hayvan ebeveynleri için altı aya kadar uzun ömürlü bir bataryaya sahiptir.

2. Fitbit Şarj 3 (149,95 $) 

Evcil hayvanınızın sahibine uyması için harika bir spor izleyici satın alın! Fitbit Charge 3, hafif ve suya dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Adımları, mesafeyi, tırmanılan katları, aktif dakikaları ve yakılan kalorileri izler. 164 ft. Suya kadar dayanıklı olduğundan, yüzme mesafesini ve hızını da izleyebilir. Faaliyetlerin ve hedeflerin ayrıntılı bir analizini görüntülemek için kullanıcılar uygulamayı Android veya IOS mağazasından indirebilir. 

3. Beats by Dr. Dre – BeatsX Kulaklık (149,99 $)

Kulaklıklar dahil, hayattaki her şey kablosuz hale geliyor. Beats by Dr. Dre BeatsX Kulaklık herkesin istek listesine uygun bir biçimde geliştirildi. Kulaklıklar farklı kulak ucu seçenekleriyle birlikte gelerek her kullanıcının kendi tercihlerine göre ayarlayabilir oldu. BeatsX Kulaklık, telefon görüşmelerinin yanı sıra, yalnızca kablosuz olarak, geleneksel kulaklıkların yaptığı her görevi yerine getirebilir. Kolaylık sağlamak için cep tipi taşıma kılıfları, her bir kulaklık çiftiyle birlikte gelir ve bu, her müzik sever için mükemmel bir teknoloji hediyesidir.

4. Amazon Echo Dot (49,99 ABD doları)

Amazon Echo Dot’u hediye olarak verdiğinizde, alıcının kişisel bir asistanını işe almış oluyorsunuz. Amazon’un Alexa’sı müzik dinleyebilir, soruları cevaplayabilir, haberleri okuyabilir, havayı kontrol edebilir, alarm ayarlayabilir, akıllı ev cihazlarını kontrol edebilir, telefon görüşmeleri yapabilir, takviminize etkinlik ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilir. Basit bir kurulum ve kullanıcı dostu bir deneyime sahip olan Amazon Echo Dot, listenizdeki herkes için ideal bir hediyedir. 

5. R2-D2 App-Enabled Droid (59,99 $)

Bir Star Wars fanatiği için, gerçek hayattaki bir R2-D2’den daha iyi bir hediye yoktur. Akıllı telefonunuzdaki bir uygulama tarafından kontrol edilen R2-D2, sizinle birlikte Star Wars filmlerini izleyebilir ve bunlara tepki verebilir, duruşlar ve yürüyüşler arasında geçiş yapabilir hatta holografik bir simülasyon oynayabilir. Bu dünyanın gerçekten dışında olan eşsiz bir armağanla Star Wars fanatiklerini hayran bırakın! 

6. GoPro Hero Session (149,99 $)

Hayatınızdaki maceracılar için GoPro Hero Session, her anı yakalamalarını sağlar. Kullanıcılar, şimdiye kadarki en rahat tut ve kullan kamerasını deneyimleyerek tek bir düğme kontrolü ile cihazı kullanırlar. Su geçirmez tasarımı ile GoPro HERO Session herhangi bir gezintiye çıkmak için de mükemmeldir. 

7. Fire TV Stick with Alexa Voice Remote (39,99 $)

Amazon’dan gelen Fire TV Stick ile eğlenceyi hediye edin. Binlerce kanalın, uygulamanın ve Alexa deneyiminin tadını çıkarmak için Fire TV Stick’i herhangi bir TV’nin HDMI bağlantı noktasına takın. Kablo veya uydu olmasa bile izleyiciler canlı TV izleyebilir, hatta ESPN ve diğer ağlardaki sporları takip edebilir. Televizyona ek olarak, kullanıcılar Netflix, Hulu, Spotify, Pandora ve daha fazlasına da erişebilirler. 

8. Tile Mate Item Tracker (49,99 $)

Her zaman bir şeyler kaybeden birini tanıyor musun? Onlara bir Bluetooth izleme cihazı olan Tile’ı hediye edin. Anahtar veya cüzdan gibi en çok kaybettiğiniz eşyaları bulmaya yardımcı bu cihazın işlevini yerine getirmesi için ücretsiz izleyici uygulamasını kullanarak bir tuşla alarmını çaldırmak yeterli olacaktır.

9. Clocky Alarm Clock on Wheels (45,99 $)

Bu saat sabah alarmını ertelemeye izin vermiyor. Ağır uyuyan arkadaşlarınız için mükemmel bir icat olan Clocky komodinin üzerinde zıplar, bip sesi çıkararak hareket eder. Clocky’yi kapatmak için kullanıcıların saati alması ve alarmı kapatması gerekir. Espri olarak ya da ciddi bir erteleme bağımlılığı olan kişilere hediye edilebilir.

10. ZAGG Görünmez Kalkan

ZAGG akıllı telefon, tablet veya akıllı saat sahibi olan herkes için mükemmel bir teknoloji hediyesidir. Görünmez kalkan görünmez kazalara karşı ömür boyu koruma sağlayan bir cam ekran koruyucudur. Küçük cihazlarınızı düşürmeye yatkınsanız veya yalnızca güvenli olması için güvenilir bir koruma arıyorsanız, ZAGG ürünleri sizin için ideal olabilir. Bir ZAGG ekran koruyucusu satın almak veya ZAGG değişikliği yapmak için CPR’ı ziyaret edin! Teknisyenlerimiz birinci sınıf ZAGG ekran koruması sunmaktan ve her türlü garanti konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktalar.

Listenizdeki herkes için mükemmel teknoloji hediyelerini bulduğunuzda, gelecekteki sorunlar için CPR’yi aklınızda bulundurmayı unutmayın! Akıllı telefonlar ve bilgisayarlardan oyun konsollarına ve daha fazlasına, yerel CPR teknisyenleriniz tüm yıl boyunca mobil yaşamınızı kurtarmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.