blank

Kırık Ekran

CPR'nin uzmanlaştığı en yaygın sorunlardan biri, kırık ekran onarımıdır. Neyse ki, CPR'da çoğu ekran onarımı hasarlı LG telefonunuzu getirdiğiniz gün tamamlanır. LG telefonunuz ekonomik ve hızlı onarımından sonra yepyeni görünecek.

Su Hasarı

LG'niz su nedeniyle zarar gördükten sonra onarılamayacağını düşünmeyin. CPR teknisyenleri telefonunuzun parçalarını ayırır, temizler, içten dışa onarır ve dikkatli bir şekilde yeniden birleştirir. Telefonunuzun emin ellerde olduğunu bilerek rahat olabilirsiniz.

Sinyal Yok

LG'niz çok yavaş çalışıyorsa sinyali etkileyen çeşitli sorunlar olabilir. CPR teknisyenleri telefonunuzu inceler, sorunu bulur ve telefonunuzu tekrar çalışır duruma getirmek için gerekli onarımları veya değişiklikleri yapar.

Bozuk Pil

LG telefonunuzu ne sıklıkta şarj ederseniz edin sarjı hemen bitiyorsa size en yakın CPR'ı ziyaret edin. Telefonunuzun ömrünü orijinal haline getirmek için mevcut piliniz onarılır veya değiştirilir.

Hoparlör Arızası

LG'nizin sesi yüksek ve net değilse hoparlör sorunu yaşıyor olabilirsiniz. İster sadece bir ayar sorunu olsun ister hoparlörün tamamen değişmesi gereksin, CPR yanınızda.

Tuş Arızası

Kırık veya bozuk bir giriş tuşu tüm LG kullanımınızı engelleyebilir. Hızlı onarım hizmetleri için CPR'a güvenebilirsiniz; cihazınız en kısa zamanda elinize geri gelir.