iPhone 11 Tamir Hizmeti

Apple iPhone 11'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 11 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 11 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 11 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Çok beklenen iPhone 11, 2019’in Eylül ayında piyasaya sürüldü. Etkileyici ekranı, A13 biyonik çipi, pil ömrü ve diğer birçok özelliği ile Apple meraklılarını “büyüledi”. Bu telefon cerrahi sınıf paslanmaz çelik ve şimdiye kadar bir iPhone’da kullanılan en dayanıklı cam yapılmış olsa da, yine de kazara hasar verebilirsiniz. iPhone 11 onarım hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, CPR Cep Telefonu Onarımı’nda yerel teknoloji uzmanlanlarınızın yardımına başvurun.

iPhone 11 Ekran Onarımı

iPhone 11 fantastik teknoloji ile dolu olmasına rağmen, 5.8 inç kenardan kenara ekran en etkileyici özellik. Yanlışlıkla çatlayıp açılan güzel iPhone 11 ekran paramparça olursa, en yakın CPR mağaza hemen gelebilirsiniz. CPR’da teknisyenler iPhone 11 ekran onarımı konusunda ustadır. Üstüne üstelik CPR onarımlarında sınırlı bir ömür boyu garanti sağlamaktadır. Ayrıca, InvisibleShield yetkili kurulum merkezi olarak, gelecekteki hasarlardan korumak için iPhone 11’inize endüstri lideri tamperli cam takabiliriz.

iPhone 11 Su Hasarı Onarımı

iPhone 11, IP68 su direnci derecesine sahip olsa da, cihaz kesinlikle su geçirmez değildir. Zamanla, bir cihazın kendisini su, toz ve diğer yabancı maddelerden koruma kabiliyeti normal aşınma ve yıpranma nedeniyle azalır. Cihazınız çamaşır makinesine atıldı ya da havuz hatta tuvalete mi düştü? Uzman iPhone 11 su hasar onarım hizmetleri için CPR Cep Telefonu Onarımı’nı ziyaret edin!

Ekran onarım ve sıvı hasar onarımına ek olarak, CPR teknisyenleri diğer iPhone 11 sorunları için geniş bir onarım yelpazesine sahiptir. Ekibimizin sunduğu bazı hizmetler hoparlör değiştirmeleri, kamera değiştirmeleri, pil değiştirmeleri, veri kurtarma, veri aktarımı ve daha fazlasını içerir. iPhone 11 onarım servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onarımınıza ücretsiz bir tahmin istemek için bugün yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 11 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 11 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 11'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti