iPhone 3G Tamir Hizmeti

Apple iPhone 3G'niz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 3G onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 3G telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 3G telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

blank

iPhone 3G’niz muhtemelen güvenilir, uzun süreli bir arkadaş gibi hissediyor. Bu nedenle, “arkadaşınız” bir sorun yaşarsa, onarıma ulaşmak için güvenilir bir kaynağa ihtiyacınız vardır. iPhone 3G’nizin yeni bir bataryaya ihtiyacı var mı, kırık bir ekranı var mı, yoksa sadece küçük bir teşhis servisi gerektirse de, CPR her zaman yardım etmeye hazır, eşsiz bir uzman teknisyen ekibine sahiptir.

iPhone’unuzun günlük hayatınızdaki önemini anlıyoruz. Bu yüzden telefonunuzu hızlı bir şekilde tamir etmek için iki kullanışlı yol sunuyoruz. Bizim uygun yerlerden birinde bırakın. Çoğu durumda, iPhone 3G onarım servisi aynı gün tamamlanabilir. Ya da posta servisimizi kullanın. Telefonunuzu ve pili en yakın CPR konumunuza postalamanız yeterlidir; gerekli onarımları yaparız ve hemen size göndeririz. Başka bir marka markanız var mı? Bunları da tamir ediyoruz – Samsung ve Blackberry’den Motorola ve diğerlerine.

Tüm parçalar ve işçilik için sınırlı ömür boyu garanti sunarak işimizin arkasındayız. Ve, bir nedenden dolayı telefonunuz tamir edilemezse, size bir nakit ödeme veya ticari teklif bile sağlayabiliriz.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 3G tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 3G tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 3G'nizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti