iPhone 4s Tamir Hizmeti

Apple iPhone 4s'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 4s onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 4s telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 4s telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

blank

Yaptığımız en yaygın iPhone 4s onarımının ekran değiştirme olduğunu biliyor muydunuz? Ancak şirket içi teknik ekibimiz telefonunuzu açar, güç sorunlarını giderir ve çok çeşitli iç ve dış onarımlar yapar. Aslında, her türlü iPhone 4s sorununu çözüyoruz, telefonunuzu bir günden daha kısa bir sürede yedekleyebilir ve çalışır duruma getirebiliriz!

CPR olarak, iPhone onarımında gerçek uzmanlar olmaktan gurur duyuyoruz. Bir iPhone 4s, 5c veya başka bir model olsun, hem küçük hem de önemli sorunları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis eder ve onarırız. Tüm parçalarımızda ve işçilikte sınırlı bir ömür boyu garanti sunarak işimizin arkasındayız.

iPhone 4s servisine ihtiyacınız mı var? Telefonunuzu birçok konumumuzdan birine getirin veya bize postayla gönderin. Posta servisi için lütfen telefonunuzu ve bataryanızı en yakın bölgeye gönderin. Ekstra koruma için, postaladığınızda paketinize nakliye sigortası ekleyin.

Telefonunuz tamir edilemeyebilir mi? İncelemekten memnuniyet duyuyoruz. Düzeltebileceğimiz bir şey değilse, yine de size bir nakit teklif veya ticaret teklifi sunacağız.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 4s tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 4s tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 4s'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti