iPhone 5 Tamir Hizmeti

Apple iPhone 5'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 5 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 5 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 5 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Iphone 5 onarım hizmeti almak için güvenilir, hızlı ve kullanışlı bir kaynak mı arıyorsunuz? CPR, Iphone 5’den iPhone 5c’ye ve ötesine kadar akıllı telefonunuzu 24 saatten daha kısa bir sürede teslim edecek uzman teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahiptir.

iPhone 5 Ekran Onarımı

CPR olarak arızalı bir iPhone’un rahatsızlığını anlıyoruz, bu yüzden hızlı, sorunsuz onarım hizmetleri sunuyoruz. Kırık LCD’den paramparça ekranlara, CPR teknisyenleri iPhone 5 ekran değiştirme konusunda uzmandırlar. Telefonunuzun tek seferde doğru tamir edileceğinden emin olabilirsiniz ve eğer bir şey ters giderse, onarımımızla ilgili sınırlı bir ömür boyu garanti sunuyoruz. Yardım almaya hazır mısın? Iphone 5 onarımınızda ücretsiz bir tahmin için bugün bir CPR mağazamızın konumunu arayın veya ziyaret edin.

iPhone 5 Su Hasarı Onarımı

IPhone 5 yüzüyor mu? Kazalar olabilir. IPhone 5’inizi sudan çıkardıktan sonra, mümkün olan en kısa sürede CPR mağazalarımızdan birine getirin. Teknisyenlerimiz telefonunuzu açacak, dahili bileşenleri kurutacak, tüm parçaları test edecek ve kalıcı olarak hasar gören parçaları değiştirecektir. IPhone 5’iniz tamir edilemezse, size nakit veya yenileme teklifi sunabiliriz.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 5 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 5 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 5 'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti