iPhone 5 Tamir Hizmeti

Apple iPhone 5c'niz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 5c onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 5c telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 5c telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2013 eylül ayında piyasaya sürüldüğünde, iPhone 5c akıllı telefon pazarına renkli bir dönüş getirdi. Mavi, yeşil, sarı, pembe ve beyaz renk seçenekleriyle iPhone 5c, kullanıcıların kendilerini benzersiz ve eğlenceli bir şekilde ifade etmelerini sağladı. Ne yazık ki, iPhone 5c’nin polikarbonat gövdesi en dayanıklı malzeme değil. Bir iPhone 5c onarımına ihtiyacınız varsa, CPR size yardımcı olmak için burada.

iPhone 5c Ekran Onarımı

iPhone 5c’nin polikarbonat gövdesi nedeniyle ekranları paramparça olabiliyor. Neyse ki iPhone 5c ekranınız bozulduğunda veya arızalandığında, CPR size yardım etmek için hazır. iPhone 5c sorunlarını tanılamak ve onarmak için kullanışlı, kullanıma hazır bir kaynağınız var. Eğitimli uzman teknisyen ekibimiz, telefonunuzu olabildiğince çabuk yeniden çalıştırmaya adamıştır. Çoğu zaman bu işlem aynı gün içerisinde biter ve size telefonunuz teslim edilir.

iPhone 5c Su Hasarları

iPhone 5c’niz çamaşır makinesine, havuza veya tuvalete yüzmeye mi gitti? Endişelenmeyin! CPR’ın teknisyenleri tüm olayları gördü. Samsung, Motorola, LG ve diğer telefonların yanı sıra iPhone 5c’ye verilen her türlü hasarı hemen hemen onararak deneyimledi. Yerel CPR Cep Telefonu Onarımı’nda teknisyenlerimiz tarafından yapılan hızlı su hasarı onarımından sonra, iPhone 5c’niz yeni kadar iyi çalışacaktır. iPhone 5c onarım hizmetlerimizden gurur duyuyoruz ve onarımınızla ilişkili parçalar ve işçilik için sınırlı ömür boyu garanti veriyoruz. Telefonunuz onarılmıyorsa, size nakit veya takas teklif edebiliriz. iPhone 5c onarım servislerinden ücretsiz bir tahmin almak için en yakın CPR mağazanıza başvurun.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 5c tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 5c tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 5c'nizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti