iPhone 5s Tamir Hizmeti

Apple iPhone 5s'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 5s onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 5s telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 5s telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2013 yılının Eylül ayında Apple iPhone 5s’i piyasaya sürdü. IPhone 5s ve iPhone 5 hemen hemen aynı görünse de, iPhone 5s Touch ID, A7 64-bit çip ve geliştirilmiş kamera özellikleri gibi çok daha gelişmiş özellikler taşır. Söylemeye gerek yok, Apple hayranları hızla iPhone 5s’lere akın etti.

iPhone 5s Ekran Onarımı

IPhone 5s’leriniz bir ekran onarımına veya LCD değişimine ihtiyaç duyuyorsa, doğru yere geldiniz! CPR, ekran değiştirmeleri ve iPhone tamirleri konusunda uzmandır. Profesyonel eğitimli teknisyenlerden oluşan inanılmaz ekibimiz hızlı bir şekilde çalışır, böylece iPhone 5s’leriniz olmadan uzun süre kalmanız gerekmez! Aslında, iPhone 5s ekran değiştirmelerinin çoğunluğu gün içinde veya siz orada beklerken yapılabilir. IPhone 5s’iniz onarıldıktan sonra, iPhone’unuza daha fazla zarar vermemek için temperli cam ekran kurulumlarımızı sorduğunuzdan emin olun!

iPhone 5s Su Hasar Onarımı

IPhone 5s ve su arasında yapılan hiçbir maç iyi sonuçlanmaz. Iphone 5s’lerinizdeki en ufak bir nem bile cihazınızın anakartında hasara neden olabilir. Çamaşır makinesini iPhone 5s’iniz ile çalıştırdığınızda veya iPhone 5s’inizi havuza düşürdüğünüzde, CPR yardımcı olmak için burada.

Profesyonel CPR teknisyenleri, su hasar onarım hizmetleri gerçekleştirmek için eğitilmiştir. Sadece iPhone 5s’leri açıp kurutmakla kalmıyor, aynı zamanda kalıcı olarak hasar gören parçaları da değiştiriyoruz. IPhone 5s’iniz sıvı hasarından muzdarip ise, hızlı, uygun fiyatlı iPhone 5s onarım hizmetleri için yerel CPR mağazasına uğrayın!

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 5s tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 5s tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 5s 'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti