iPhone 6 Plus Tamir Hizmeti

Apple iPhone 6 Plus'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 6 Plus onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 6 Plus telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 6 Plus telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2014 yılının Eylül ayında piyasaya sürülen iPhone 6 Plus, Apple hayranları arasında bir hit oldu. 5.5 inç Retina HD ekran ile iPhone 6 Plus, Apple’ın piyasaya sürdüğü herhangi bir akıllı telefondan daha büyük ve daha iyiydi.

iPhone 6 Plus Ekran Onarımı

Paramparça bir ekran, iPhone 6 Plus’ınızdaki etkileyici ekranın keyfini çıkarmanızı engelliyor mu? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz. CPR, uzmanlıkla iPhone’larda ekran değiştirmeleri gerçekleştiriyor. Mağazalarımız, iPhone 6 Plus için büyük bir yedek parça stoku taşıyor ve bu da onarımlarda daha kısa dönüş süreleri anlamına geliyor. Meşgul olduğunuzu anladığımız için, iki uygun iPhone 6 Plus onarım seçeneği sunmaktan mutluluk duyuyoruz. IPhone 6 Plus’ınızı bize postalamayı veya telefonunuzu birçok uygun konumumuzdan birinde bırakmayı tercih edebilirsiniz. Birçok durumda, aynı gün içerisinde telefonunuzu size teslim edebiliriz. Ayrıca, hizmetler ve parçalar üzerinde sınırlı bir ömür boyu garanti sunuyoruz. IPhone 6 Plus ekranınızı onarmanın daha iyi bir yolunu bulamazsınız.

iPhone 6 Plus Su Hasarı Onarımı

Su hasarı nedeniyle iPhone 6 Plus’ınızı kaybetmek için bir sebep değildir. IPhone 6 Plus’ınız havuza, çamaşır makinesine veya tuvalete düştüyse, paniğe gerek yoktur. CPR, profesyonel olarak su hasarının onarım hizmetleri sağlar. İlk olarak, iPhone 6 Plus’ınızı açıp kurutuyoruz. Ardından, telefonunu durulayıp etkilenen tüm parçaları test ediyoruz. Telefonun dahili bileşenlerinden herhangi biri kalıcı olarak hasar görmüş ise, bunları hızlı bir şekilde değiştiriyoruz. Herhangi bir nedenden dolayı iPhone 6 Plus’ınız tamir edilemezse, size nakit veya yenileme teklifi sunabiliriz.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 6 Plus tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 6 Plus tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 6 Plus'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti