iPhone 6 Tamir Hizmeti

Apple iPhone 6'nız varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 6 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 6 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 6 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Geliştirilmiş pil ve modern bir tasarıma sahip olan Apple’ın iPhone 6, 2014’ün sonlarında akıllı telefon pazarını fırtına gibi girdi. Iphone 6’ınızdaki hasar verimliliğinize engel oluyorsa, CPR’nin iPhone 6 onarım hizmetlerinin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin!

iPhone 6 Ekran Onarımı

Kırık bir iPhone 6 ekranı, telefonun tüm harika özelliklerinden yararlanmanızı engelliyorsa, CPR’ye ihtiyacınız var! CPR Cep Telefonu onarımı, iPhone 6 ekranınızın yeni kadar iyi çalışmasını (ve görünmesini) kolaylaştırır. CPR’ın uzman teknisyen ekibi, paramparça ekranlar ve kırık LCD dahil olmak üzere en yaygın iPhone 6 sorunlarını çözme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Ayrıca, mağazalarımız kapsamlı bir yedek parça stoku taşırlar, böylece iPhone 6’ınızı sizin tahmininizden önce tamir edip çalıştırabiliriz. IPhone 6 ekran onarımında ücretsiz bir teklif için en yakın CPR mağazamızdaki uzmanlara başvurun.

iPhone 6 Su Hasarı Onarımı

Şişkinlik pillerinden arızalı anakartlara kadar, iPhone 6’da su hasarı çeşitli sorunlara neden olabilir. Kazalar olabilir; ancak bu, bütçenizi pahalı bir yeni telefona ayırmanız gerektiği anlamına gelmez.  IPhone 6’nız yüzmeye gittiğinde, hızlı ve uygun fiyatlı tamir hizmetleri için CPR teknisyenlerine güvenebilirsiniz. Birçok iPhone 6 onarımları aynı gün yapılabilir ve hatta sınırlı bir ömür boyu garanti sağlayabilir. IPhone 6’nızın düzeldiğinden emin değil misiniz? Bir göz atalım. Telefonunuzu tamir edemezsek, bunun yerine bir nakit veya yenileme teklifi önerebiliriz.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 6 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 6 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 6'nızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti