iPhone 6s Plus Tamir Hizmeti

Apple iPhone 6s Plus'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 6s Plus onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 6s Plus telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 6s Plus telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Eylül 2015’de, Apple’ın iPhone 6s Plus sürümü getirildi. Yeni 64-bit A9 yongası ile desteklenen Apple’ın iPhone 6s Plus, kullanıcılara 70% daha hızlı CPU performansı, 3D Touch, gelişmiş güvenlik ve A12 megapiksel kamera sunuyor.

Apple iPhone 6s Plus Ekran Onarımı

Geliştirilmiş tasarım ve ileri teknoloji Apple’ın iPhone 6s Plus’ta belirgindir. Tek bir cihazda o kadar çok teknoloji bulunuyor ki, elinize aldığınızda Apple’ın iPhone 6s Plus’ı heyecandan yere düşürebilirsiniz. Iphone 6s Plus akıllı telefon pazarında en dayanıklı kapak camı ile yapılmış olsa da kazalar olur.

IPhone 6s Plus’ın ekran hasarından muzdarip olduğunuzda, CPR’ın Cep Telefonu tamirinde uzman teknisyenleri ziyaret edin. Profesyonel teknisyenlerimiz,  iPhone 6s Plus kırık ekranları düzeltmek için eğitilmiştir. Cihazınızdaki cam ve LCD’yi değiştirmek için yalnızca kaliteli parçalar ve özel aletler kullanmaktayız. Hızlı, kaliteli iPhone 6s Plus onarımları için yerel CPR mağazasını ziyaret edin. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Apple iPhone 6s Plus Su Hasarı Onarımı

Apple’ın iPhone 6s Plus ile suyun karşılaşmayacağını tahmin etmiş olabilirsiniz. Neyse ki, CPR Cep Telefonu Tamir teknisyenleri profesyonel olarak iPhone 6s Plus su hasarını kurtarmak için eğitilmiştir. Su; cihazınıza açıklıklar veya çatlaklar yoluyla sızdığında, anakart hemen etkilenir. Cihazınızı biraz su ile yıkarsanız veya tuvalete düşürürseniz, iPhone 6s Plus’ınızı kapatın ve mümkün olan en kısa sürede yerel CPR mağazamıza getirin.

Mümkün olduğunca erken getirilirse teknisyenlerimiz cihazınızı açabilir, iç kısmını kurutabilir ve herhangi bir kırık parça ile karşılaşabilir. Bu durumda, teknisyenlerimiz iPhone 6s Plus’ın yenisi kadar iyi çalışması için gerekli parçaları değiştirecek! IPhone 6s Plus su hasar onarımında ücretsiz bir teklif almak için CPR mağazasını ziyaret edin!

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 6s Plus tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 6s Plus tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 6s Plus'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti