iPhone 6s Tamir Hizmeti

Apple iPhone 6s'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 6s onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 6s telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 6s telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2015 yılının Eylül ayında Apple, çok beklenen iPhone 6s’yi piyasaya sürdü. Yeni 3D touch, gelişmiş güvenlik, geliştirilmiş kamera performansı ve 64-bit A9 yongası ile iPhone 6s, Apple’ın en gelişmiş akıllı telefonu oldu.

Apple iPhone 6s Ekran Onarımı

Apple’ın iPhone 6s pazara en gelişmiş akıllı telefon teknolojisi ve çarpıcı tasarımı ile geliyor. Yeni 7000 serisi alüminyum kasa ve piyasadaki en güçlü kapak camı ile üretilen iPhone 6s, önceki iPhone nesillerine göre çok daha dayanıklıdır. Yine de, kazalar olabilir ve iPhone 6s, bir hatanız olmadan düştüğünde veya taşındığında ekran hasarına duyarlıdır. Neyse ki, CPR Cep Telefonu Tamir teknisyenleri, iPhone 6s ekran onarımında uzmanlardır. IPhone 6s’inizi değiştirmek bir servet harcamayın! IPhone 6s ekran onarımında ücretsiz bir teklif almak için yerel CPR mağazamızı ziyaret edin!

Apple iPhone 6s Su Hasarı Onarımı

Iphone 6s’nin açıklıklarından su girmesi, cihazınızın performansına zararlı verebilir. IPhone 6’larınız havuza, çamaşır makinesine veya tuvalete düştüyse panik yapmayın! Sadece cihazınızı kapatın ve en kısa sürede en yakın CPR mağazamıza götürün!

IPhone’un kurumasına izin vermek anakartın korozyonuna neden olacaktır. CPR teknisyenleri, izopropil alkol ve alifatik hidrokarbon içeren bir Ultrasonik temizleyici kullanarak telefonun iç kısmını fırçalamak için profesyonel olarak eğitilmiştir. Bir kez temizlendiğinde, teknisyenler telefondaki kalıntıları temizler ve buna göre test eder. Bu, iPhone 6’larınızı kurtarmanın çok karmaşık bir süreci olduğundan, profesyonellerin onarımı ele almasına izin vermek önemlidir. Hızlı, uygun fiyatlı iPhone 6s su hasar onarım için yerel CPR mağazamızı ziyaret edin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 6s tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 6s tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 6s 'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti