iPhone 7 Plus Tamir Hizmeti

Apple iPhone 7 Plus'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 7 Plus onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 7 Plus telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 7 Plus telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Apple, en yeni iPhone modeli olan iPhone 7 Plus’ı Eylül 2016’da piyasaya sürdü. Yepyeni 12 MP geniş açılı kameralar, toz ve su geçirmezlik, bir A10 Fusion çip, Retina HD ekran, stereo hoparlörler ve iOS 10 ile Apple’ın henüz en güçlü telefonu piyasaya çıkmış oldu. CPR Cep Telefonu Onarma özelliği, yeni telefonunuzun en iyi şekliyle kalmasını sağlamak için iPhone 7 Plus onarım hizmetlerinin tümüne sahiptir.

Apple iPhone 7 Plus Ekran Onarımı

Yeni bir tasarım, gelişmiş teknoloji ve daha birçok özellik iPhone 7 Plus’ı diğerlerinden ayırıyor. iPhone 7 Plus’ı düşürmek olabilecek en kötü şeylerden biri gibi hissetmenize neden olabilir. Neyse ki, iPhone 7 Plus, piyasadaki en güçlü ekran malzemesine sahip, ancak yine de ekranda çatlama ve kırılmalar olabiliyor.

Kendinizi kırık bir iPhone 7 Plus ekranına bakarken bulursanız, CPR Cep Telefonu Onarımı’nda uzman teknisyenler size yardımcı olabilir! Hasarlı iPhone ekranlarını düzeltmek için yapılan profesyonel eğitimlerle CPR, hızlı ve uzman onarım servislerimizle telefonunuzu anında onararak hasretinizi giderebilir. iPhone’unuzdaki cam ve LCD’yi değiştirmek için yalnızca yüksek kaliteli araç ve gereçler kullanıyoruz. Kolay ve profesyonel iPhone 7 Plus ekran onarımları için yerel CPR mağazanızı bugün ziyaret edin.

Apple iPhone 7 Plus Su Hasarı Onarımı

Neyse ki, Apple hayranları için, teknoloji devi nihayet suya dayanıklı telefon için memnuniyetle cevap verdi. iPhone 7 Plus, nihayet bir IP67 derecesi ile su ve toza dayanıklıdır. Bu durum, iPhone 7 Plus’ınızın bir metre derinliğe kadar 30 dakika boyunca su altında alınabileceği anlamına gelir. Yanlışlıkla telefonunuzu bir su birikintisine düşürdüğünüzde en kötüsünden, lavaboya ya da bir restoranda bir kadehin içinde bulursanız artık endişelenmenize gerek yok!

Ancak bazen kazalar meydana gelebilir ve bu pahalı teknoloji parçası çamaşır makinesine, bir havuza veya daha da korkunç yerlerde olabilir. Korkma! CPR Cep Telefonu Onarma uzmanları, telefonu en kısa sürede ulaştırdığınızda su hasarına neden olan bir telefonu tamir etmeye yardımcı olabilir. Teknisyenlerimiz cihazı açabilir, birikintileri temizleyebilir, kurulayabilir ve hasarlı parçaları değiştirebilir. Böylece kısa sürede tekrar çalışmaya başlar. Kendinizi sulu bir iPhone 7 Plus ile bulursanız, su hasarı onarımı konusunda bir tahmin için yerel CPR mağazanızı arayın.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 7 Plus tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 7 Plus tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 7 Plus'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti