iPhone 8 Plus Tamir Hizmeti

Apple iPhone 8 Plus'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 8 Plus onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 8 Plus telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 8 Plus telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Apple, iPhone 8 ve iPhone X ile birlikte Eylül 2017’de iPhone 8 Plus’ı tanıttı. iPhone 8 Plus, güzel cam tasarımı, dikkat çekici 12 MP kamerası ve Apple’ın en hızlı işlemcisi ile hepimizi etkiledi. Kazara alınan hasar cihazınızın performansını etkiliyorsa, iPhone 8 Plus’ınızı CPR Cep Telefonu Onarımı’na getirebilirsiniz. En yaygın iPhone 8 Plus hasarının tüm biçimlerini düzeltiriz. Cihazınızın zaman kaybetmeden çalışmaya devam etmesini sağlayabiliriz.

iPhone 8 Plus Ekran Onarımı

Geniş bir 5.5 inç Retina HD ekrana sahip olan iPhone 8 Plus’ın ekranı, bu akıllı telefonun ortaya koyduğu en iyi özelliklerden birisidir. Çatlak bir ekranın, telefonun sunduğu birinci sınıf deneyimden yararlanmanıza engel olmasına izin vermeyin. Hızlı, güvenilir iPhone 8 Plus ekran onarım hizmetleri için yerel CPR Cep Telefonu Onarımı’nızı ziyaret edin. Teknisyenlerimiz ekran onarımında deneyimli ve profesyonellerdir. Çoğu durumda ekranınızı gün içinde değiştirebilirler. Ayrıca mağazalarımız, cihazınızı gelecekteki düşmelerden korumak için çeşitli popüler iPhone 8 Plus kılıfları ve temperli camları bulunduruyor. iPhone 8 Plus onarımınıza ilişkin ücretsiz bir tahminde bulunmak için bugün yerel CPR mağazanızla iletişime geçin!

iPhone 8 Plus Su Hasar Onarımı

iPhone 8 Plus, su sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır. Ancak, su geçirmezlik “su geçirmez” ile aynı değildir. IP67 su geçirmezlik derecesine sahip iPhone 8 Plus, 30 dakikadan fazla bir metreden daha derin suya batırılmaya dayanamaz. Sıvı hasarının iPhone 8 Plus’ınızın performansını etkilediğini düşünüyorsanız, cihazı hemen en yakın CPR mağazasına getirin. Tamir teknisyenlerimiz hasarı değerlendirecek ve size ücretsiz bir tamir tahmini sunacak. Teknisyenlerimizin profesyonel su hasarı onarım eğitimi aldıklarından emin olabilirsiniz. Su hasarı onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün yerel CPR mağazanızı arayın.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 8 Plus tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 8 Plus tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 8 Plus'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti