iPhone 8 Tamir Hizmeti

Apple iPhone 8'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 8 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 8 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 8 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

15 Eylül 2017’de piyasaya sürülen Apple iPhone 8, yepyeni bir cam tasarıma, 12 MP’lik olağanüstü bir kameraya, True Tone teknolojisine, kablosuz şarj etme özelliklerine ve daha pek çok şeye sahip. Ayrıca, A11 Bionic çipiyle iPhone 8, şu ana kadar Apple’ın en güçlü akıllı telefonları arasında yer alıyor. Küçük hasarların, cihazınızı tam kapasiteyle kullanmanıza engel olmasına izin vermeyin. Su hasarı ve çatlamış ekranlardan boğuk sese ve daha fazlasına kadar, tüm iPhone 8 onarım ihtiyaçlarınız için CPR Cep Telefonu Onarımı’nın profesyonel hizmetini tercih edin!

iPhone 8 Ekran Onarımı

iPhone 8’in tamamen camdan yapılmış tasarımı, şaşırtıcı derecede modern ve maalesef kırılgan bir cihaz sunar. Parçalanmış bir ekran, sevdiğiniz iPhone 8’inize zarar veriyorsa, hızlı ve kaliteli ekran değiştirme hizmetleri için CPR’a güvenin. Çoğu ekran değiştirme işlemi, uygun bir şekilde konumlandırılmış mağazalarımızdan birinde beklemeniz durumunda gün içerisinde yapılabilir. iPhone 8 ekran onarımına ilişkin ücretsiz bir tahminde bulunmak için bugün en yakın CPR mağazanıza başvurun. iPhone 8 ekranınızı gelecekteki hasarlara karşı korumak için çok çeşitli iPhone 8 kılıflarımız ve temperli camımız hakkında teknisyenlerimize soru sormayı unutmayın!

iPhone 8 Su Hasar Onarımı

iPhone 8’in IP67 su sıçramalarına, suya ve toza dayanıklılık derecesine sahip olmasına rağmen, cihaz su geçirmez değildir! Cihazınıza su sızdıysa ve anakarta ve diğer dahili bileşenlere zarar veriyorsa, en kısa zamanda CPR Cep Telefonu Onarımı’nı ziyaret edin. Cihazı açıp kurutarak ve hasarlı parçaları değiştirerek, teknisyenlerimiz iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ınızı yeniden hayata geçirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. İçerideyken, sınırlı ömür boyu garantimizi sormayı unutmayın! Cihazınız, yedek parça kalitesi veya işçiliğimiz nedeniyle arızalanırsa, sorunu ücretsiz olarak gidereceğiz.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 8 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 8 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 8'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti