iPhone SE Tamir Hizmeti

Apple iPhone SE'niz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone SE onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone SE telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone SE telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

iPhone SE, Apple kullanıcılarının sevgiye geldiği boyuta ve iPhone 6S ve 6 Plus’ın lanse ettiği özelliklerin ve teknoloji gelişmelerinin hepsine sahip bir cihaz. A9 çip, 12 MP kamera, retina Ekran ve daha fazlası ile yeni SE, Apple ürün hattına büyük bir katkı sağladı.

iPhone SE Ekran Onarımı

iPhone SE, en güçlü Gorilla Glass’a sahip. Daha küçük ekranın hasara daha az duyarlı olması bir avantaj da olsa bu hasar almayacağı anlamına gelmiyor. Eğer iPhone SE düştüğünde ekranı kırılırsa endişelenmeyin!

CPR Cep Telefonu tamir uzmanları iPhone ekranları değiştirmek için eğitilmiştir. CPR ekipleri hasarlı ekranı çıkarır ve telefonunuzu yeni gibi yapar. Hızlı ve profesyonel teknisyenlerimiz sadece en iyi araçları ve yedek parçaları kullanır, böylece iPhone SE’niz her zaman yeni kalacaktır.

iPhone SE Su Hasarı Onarımı

Diğer iPhone’larda olduğu gibi iPhone SE de su geçirmez. Ama bazen telefonunuz tuvalete talihsiz bir dalış yapabilir ya da yağmur suyunda ıslanabilir. CPR sayesinde bu su dolu cihazlar için umudunuzu yitirmeyin! En kısa sürede bize getirildiğinde, teknisyenlerimiz cihazı tamir için değerlendirebilir, açabilir, kurutabilir ve hasarlı parçaları değiştirebilir. Ücretsiz bir onarım değerlendirmesi için bugün bir su hasarlı iPhone SE telefonunuz varsa yerel CPR mağazasını ziyaret edin!

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone SE tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone SE tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone SE'nizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti