iPhone X Tamir Hizmeti

Apple iPhone X'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone X onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone X telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone X telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Şimdiye kadarki teknolojinin en bilgili ve yenilikçi firması olan Apple, Eylül 2017’de iPhone X’i piyasaya sürdü. Geleceğin telefonu olarak Apple tarafından anılan teknoloji dehası, her ekrandan, her zamankinden daha akıllı ve daha fazlasını yapan bir telefon ortaya çıkardı. iPhone X’iniz kazara hasar gördüyse, iPhone X onarım hizmetleri için CPR Cep Telefonu Onarım bölümündeki uzman teknisyenlere başvurun. iPhone X hasarına bağlı çeşitli sorunlara hizmet vermekte olan CPR, telefonunuzu en iyi duruma getirmek için hızlı bir şekilde çalışacaktır.

iPhone X Ekran Onarımı

Uçtan uca bir ekrana sahip olan iPhone X’in ekranı telefonun en çarpıcı özelliklerinden biridir. Apple’ın son teknoloji ürünü olan Süper Retina HD ekran ve 5.8 inç ekranla donatılmış olan bu telefon, gözler üzerinde kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni iPhone’unuzda kırık bir ekran varsa, hızlı ve uygun fiyatlı ekran onarım hizmetleri için en yakın CPR Cep Telefonu Onarımı’nı ziyaret edin. CPR’da teknisyenlerimiz, en iyi iPhone X onarım hizmetlerini sunmak için hızlı ve dikkatli çalışmaya özen göstermektedirler. Çoğu durumda, sorunsuz bir deneyim sağlamak için ekran onarımlarını aynı gün içinde tamamlarız. Ücretsiz bir onarım tahmini talep etmek için bugün yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin!

iPhone X Su Hasar Onarımı

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus gibi, iPhone X de su sıçramasına, suya ve toza karşı dayanıklıdır. Apple iPhone X’e IP67 su geçirmezlik derecesi verildi. Bu derecelendirme, 30 dakikadan daha uzun olmayan bir metre derinliğe kadar suya batırılmasını sağlar. iPhone X’iniz yanlışlıkla su dökülmelerinden su temasından kurtulabilse de, tamamen su geçirmez değildir. Yeni iPhone’unuzun ciddi sıvı hasarı yaşadığından şüpheleniyorsanız, hemen CPR Cep Telefonu Onarımı ile iletişime geçin. Onarım teknisyenlerimiz su hasarlı cihazların onarımı konusunda eğitimli ve hemen telefonunuza yardımcı olmaya hazırlardır. Ücretsiz onarım teklifi ve iPhone X onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için yerel CPR mağazanızı arayın.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone X tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone X tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone X'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti