iPhone XR Tamir Hizmeti

Apple iPhone XR'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone XR onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone XR telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone XR telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

12 MP kamera, A12 biyonik çip, çarpıcı bir ekran ve benzer modellere göre uygun bir fiyat etiketi ile iPhone XR’dan daha fazlasına ihtiyacınız var! iPhone XR onarım ve sorun giderme hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda CPR Cep Telefonu Onarımı’nın yardımını alarak cihazınızla en iyi şekilde çalışmaya devam edin.

iPhone XR Ekran Onarımı

iPhone XR’daki 6.1 inç sıvı Retina ekranı, kullanıcılar için gerçek bir yaşam deneyimi sunuyor. Cihaz, Apple’ın söylediği şeyden yapılmış olsa da iPhone XR hala kırık ekranlara karşı hassastır. Kırık bir ekran iPhone XR deneyiminize zarar veriyorsa, iPhone XR ekran onarım servislerinizde ücretsiz bir tahmin için CPR Cep Telefonu Onarımı’na başvurun. Teknisyenlerimiz iPhone ekran değişimlerinde ustadır. Onarımdan sonra iPhone XR’ınız yeni gibi olacak!

Ekranınızın değiştirilmesini beklerken, kılıflar, temperli camlar, harici piller ve daha fazlası gibi iPhone XR aksesuarlarımıza göz attığınızdan emin olun. Premium kasa ve temperli cam ile iPhone XR’ınızın gelecekteki hasarlardan korunduğundan emin olabilirsiniz.

iPhone XR Su Hasarı Onarımı

iPhone XR’ı diğerlerinden ayıran özelliklerden biri, iPhone XS ve iPhone XS Max’e göre su direnci derecesidir. iPhone XR, 30 dakikaya kadar 1 metre suya batırılabilirken, son iki cihaz 30 dakika boyunca 2 metre suya dayanabilir. iPhone XR’ınızla bir dalış yaptıysanız ve su hasarı yaşıyorsa, en yakın CPR mağzasını ziyaret edin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone XR tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone XR tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone XR'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti