iPhone XS Max Tamir Hizmeti

Apple iPhone XS Max'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone XS Max onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone XS Max telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone XS Max telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Çok beklenen iPhone XS Max, 2018’in Eylül ayında piyasaya sürüldü. Etkileyici ekranı, A12 biyonik çipi, pil ömrü ve diğer birçok özelliği ile Apple meraklılarını “büyüledi”. Bu telefon cerrahi sınıf paslanmaz çelik ve şimdiye kadar bir iPhone’da kullanılan en dayanıklı cam yapılmış olsa da, yine de kazara hasar verebilirsiniz. iPhone XS Max onarım hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, CPR Cep Telefonu Onarımı’nda yerel teknoloji uzmanlanlarınızın yardımına başvurun.

iPhone XS Max Ekran Onarımı

iPhone XS Max fantastik teknoloji ile dolu olmasına rağmen, 6.5 inç kenardan kenara ekran en etkileyici özellik. Yanlışlıkla çatlayıp açılan güzel iPhone XS Max ekran paramparça olursa, en yakın CPR mağaza hemen gelebilirsiniz. CPR’da teknisyenler iPhone XS Max ekran onarımı konusunda ustadır. Üstüne üstelik CPR onarımlarında sınırlı bir ömür boyu garanti sağlamaktadır. Ayrıca, InvisibleShield yetkili kurulum merkezi olarak, gelecekteki hasarlardan korumak için iPhone XS Max’inize endüstri lideri temperli cam takabiliriz.

iPhone XS Max Su Hasarı Onarımı

iPhone XS Max, IP68 su direnci derecesine sahip olsa da, cihaz kesinlikle su geçirmez değildir. Zamanla, bir cihazın kendisini su, toz ve diğer yabancı maddelerden koruma kabiliyeti normal aşınma ve yıpranma nedeniyle azalır. Cihazınız çamaşır makinesine atıldı ya da havuz hatta tuvalete mi düştü? Uzman iPhone XS Max su hasar onarım hizmetleri için CPR Cep Telefonu Onarımı’nı ziyaret edin!

Ekran onarım ve sıvı hasar onarımına ek olarak, CPR teknisyenleri diğer iPhone XS Max sorunları için geniş bir onarım yelpazesine sahiptir. Ekibimizin sunduğu bazı hizmetler hoparlör değiştirmeleri, kamera değiştirmeleri, pil değiştirmeleri, veri kurtarma, veri aktarımı ve daha fazlasını içerir. iPhone XS Max onarım servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onarımınıza ücretsiz bir tahmin istemek için bugün yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone XS Max tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone XS Max tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone XS Max'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti