iPhone XS Tamir Hizmeti

Apple iPhone XS'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone XS onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone XS telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone XS telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2018’in Eylül ayında piyasaya sürülen Apple’ın iPhone XS telefonu, Super Retina display, A12 bionic çip, Dual SIM, 12 MP çift kamera sistemi, 3D Touch ve çok daha fazlası gibi çığır açan teknolojilerle doludur. Yeni iPhone XS’inizde bulunan birçok özelliği kullanmanızı engellemek için kazara hasara izin vermeyin. Bunun yerine, hızlı, profesyonel iPhone XS onarım hizmetleri için CPR Cep Telefonu Onarımı’na güvenin!

iPhone XS Ekran Onarımı

iPhone XS’deki 5.8 inç OLED HDR ekranı gerçekten çok harikulade bir şey. 458PPI ile bu ekran, fotoğraf çekerken, video akışı yaparken veya sadece mesajlaşırken neredeyse sinematik bir deneyim sunar. Kırık bir ekran iPhone XS deneyiminizi engelliyorsa, iPhone XS ekran onarım hizmetleri zaman ve maliyet tahmini için CPR’a başvurun. CPR’da hızlı bir ekran değişiminden sonra, iPhone XS telefonunuz orijinal, bozulmamış durumuna geri dönecektir.

Yerel CPR mağazanızdayken, iPhone XS’inizi gelecekteki ekran hasarından korumak için temperli cam ve koruyucu kılıf seçimimize göz atabilirsiniz.

iPhone XS Su Hasarı Onarımı

iPhone XS’in IP68 su direnci derecesine sahip olmasına rağmen, su geçirmez olduğu anlamına gelmez. Cihazınız 30 dakikadan fazla iki metre suya batırılmışsa veya normal aşınma ve yıpranma yaşarsa, su hasarına duyarlı olabilir. Ancak, endişelenmenize gerek yok! iPhone XS su hasar onarımına ihtiyacınız varsa, yakınınızdaki bir CPR Cep Telefonu Onarım mağazasını ziyaret edin. Teknisyenlerimiz cihazınızı açma, kurutma, kalıcı olarak hasar görmüş parçaları değiştirme ve cihazı test etme yeteneğine sahiptir.

Ekran değiştirme hizmetleri ve su hasar onarımına ek olarak, CPR diğer yaygın iPhone XS sorunlarını teşhis eder ve giderir. Düzelttiğimiz diğer sorunlar arasında boğuk ses, kırık kameralar, zayıf pil ömrü ve yazılım sorunları bulunur.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone XS tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone XS tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone XS'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti