Samsung Galaxy Fold Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy Fold'unuz varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy Fold onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy Fold telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy Fold telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Samsung’un Galaxy Fold’u gerçekten gördüğümüz en devrimci ve akıllı telefonlardan biri. Yüzeyde, bu yeni cihazın, en iyi görüntüleme deneyimi için 4.6 inç HD+ Süper AMOLED ekrana sahip olduğunu fark edeceksiniz. Ancak, adından da anlaşılacağı gibi, bu Galaxy modelinin gerçek cazibesi, düzleştirilmiş bir 7.3-inç tablete dönüşebilme yeteneğidir. Bu lüks ekranda çoklu uygulama görüntülemenin yanı sıra altı kamera, geliştirilmiş pil, şarj özellikleri ve olağanüstü bir ekranın keyfini çıkarın. CPR Cep Telefonu Onarımı, hem cep telefonlarını hem de tabletleri ele almada çok ustadır, bu yüzden Samsung Galaxy Fold onarımına ihtiyacınız olduğunda, yardım etmek için buradayız.

Samsung Galaxy Fold Ekran Onarımı

Samsung Galaxy Fold hakkında hoşunuza gidebilecek birçok özellik var, ancak bizim favorilerimizden biri qxga + dinamik AMOLED ekran. Katlandığında, bu cihaz 7.3 inç parlak renge sahiptir ve Infinity Flex ekranı sayesinde akıllı telefon sorunsuz bir şekilde bir tablete dönüşür. Galaxy Fold ultra dayanıklı olsa da, herhangi bir zamanda kazara bir düşüş meydana gelebilir. Ama endişelenmenize gerek yok! Ekranınızı mümkün olduğunca az sürede onarabilen yerel CPR Cep Telefonu tamir mağazanıza başvurun. Teknisyenlerimiz Samsung Galaxy Fold onarımlarına yabancı değiller, bu yüzden bir problem olduğunuzda onlara güvenebilirsiniz.

Samsung Galaxy Fold Su Hasarı Onarımı

Samsung ürünlerinin çoğu IP68 derecesine sahiptir, yani 30 dakikaya kadar tatlı suya dalmaya dayanabilirler ve ayrıca toza, kire ve kuma karşı dirençlidirler. Ancak, Galaxy Fold’un su geçirmez olmadığını unutmayın. Bu nedenle aşırı miktarda sıvıya maruz kalmak arızaya neden olacaktır. Neyse ki, CPR Cep Telefonu Onarımı, tamir sorunları konusunda sayısız onarım ile uzmanlaşmıştır. Samsung Galaxy Fold su hasar onarımına başlamak için, yerel CPR mağazanızdan ücretsiz onarım tahmini isteyin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy Fold tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy Fold'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy Fold tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy Fold'unuzu Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti