Samsung Galaxy S10+ Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy S10+'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy S10+ onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy S10+ telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S10+ telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Piyasadaki en yeni galaksi telefonu için mevcut cihazınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? Samsung Galaxy S10 + aldığını düşün! 2019 Şubat ayında şirketin etkinliğinde açıklanan Samsung, Galaxy hattındaki en son güncellemelerini açıkladı. Hayattan daha büyük bir ekran, geliştirilmiş bir kamera ve 5G yetenekleri ile S10+, büyük bir yükseltme arayan Samsung sevenler için mükemmel. En son galaksiyi satın almayı düşünüyorsanız, ortak sorunlar için de çözümlerle hazırlandığınızdan emin olun! CPR Cep Telefonu onarımı yardımıyla, güvenilir Samsung Galaxy S10+ onarım hizmetlerinin her zaman ihtiyaç duyduğunuzda mevcut olduğundan emin olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10+ Ekran Onarımı

Supercharged Samsung Galaxy S10+, Samsung’un Ultrasonik Parmak İzi tarayıcısı ve parlak bir dizi renk özelliği ile birlikte 6.4 inç AMOLED ekrana sahiptir. Kristal berraklığında bir ekran arayan akıllı telefon kullanıcıları için, S10 + piyasadaki diğer akıllı telefonlardan farklı bir deneyim sunar. En yeni galaksinin görsel özellikleri inkar edilemez derecede dikkat çekicidir ve bu Gadget’ı en iyilerden biri haline getirir, ancak kazara hasar her zaman ortaya çıkabilir. Galaxy S10’unuz kırık bir ekrana veya ekran yanıt verme ile ilgili sorunlara yol açan bir düşüş yaşarsa, yerel CPR Cep Telefonu tamir mağazanızla iletişime geçmekten çekinmeyin! Uzmanlarımız Samsung Galaxy S10+ ekran onarım uzmanları ve hiçbir zaman yeni gibi işleyen cihazınızı olabilir.

Samsung Galaxy S10+ Su Hasarı

Samsung, her deneyim için dayanıklı ve mükemmel olması için en yeni Galaxy cihazları dayanılmaz cazibe ile tasarlandı. S10 + olağanüstü özelliklerle dolu olsa da, kullanıcılar su geçirmez olmadığını bilmelidir. S10+, belirli koşullarda suya ve toza dayanıklı olduğu anlamına gelen bir IP68 derecesine sahiptir, ancak aşırı sıvı maruziyeti akıllı telefona hala zarar verecektir. Senin S10 + bir düşmeye muzdarip ise, havuzda sörf, hatta tuvalete bile, üzülmek yok! En yakın CPR dost teknisyenleri su hasarlı Samsung cihazlarının yanında iyi doktorlar var. Samsung Galaxy S10 + cihazınız için bir su hasarı onarımına başlamak için, yerel mağazanızda ücretsiz bir onarım tahmini isteyin ve uzmanlara bırakın.

Yeni S10+ ‘ ya aşık mısın? Şimdi veya gelecekte yükseltme planlıyorsanız olsun, ipucu-top şeklinde cihazınızı tutmaya yardımcı olmak için akılda CPR onarım hizmetleri ve çözümleri tutun. Kırık bir ekran, su hasarı, şarj sorunları veya diğer sorunlarla karşılaşırsanız, ekibimiz mobil hayatınızı kurtarmaya yardımcı olmaya hazır!

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy S10+ tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy S10+'ınız zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy S10e tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy S10+'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti