Samsung Galaxy S10 Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy S10'unuz varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy S10 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy S10 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S10 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Şubat 2019 etkinliği sırasında Samsung, raflara ve “wow” kullanıcılarına vurmak için ayarlanmış bir dizi yeni cihazı tanıttı. Yeni ve geliştirilmiş Galaxy telefonlarının mirasını sürdüren teknoloji devi, en yeni akıllı telefonlarının özelliklerini – Samsung Galaxy S10-yayınladı. 5G yetenekleri, dünyanın ilk dinamik AMOLED ekran, Yeni şarj özellikleri ve parlak bir ekran ile, bu cihaz yakında herkesin istek listesinde olacak. Premium akıllı telefonunuzun en iyi durumda kalmasını sağlamak için, tüm Samsung Galaxy S10 onarım servisleriniz için CPR Cep Telefonu onarımının uzmanlığına güvenin.

Samsung Galaxy S10 Ekran Onarımı

S10’un en dikkat çekici özelliklerinden biri çığır açan ekran ve Ekran özellikleri. Sadece 6.1 inç premium cam içinde, ilk hdr10 + sertifikalı akıllı telefon, grafik ekranı ve renk kontrastı açısından masaya güçlü bir yumruk atıyor. Samsung Galaxy S10 ekranınızın keyfini tam olarak çıkarmak için, akıllı telefonunuzu yanlışlıklarla ekran hasarına karşı hazırlıklı olduğundan emin olun. Önlemler alarak Olası damla ve çatlaklara karşı savunmak için en iyi yol olsa da, CPR Cep Telefonu tamir yerel teknisyenleri her zaman hasar meydana gelirse hızlı Samsung Galaxy ekran onarım ile yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Samsung Galaxy S10 Su Hasarı Onarımı

Çarpıcı bir görünüme ek olarak, Samsung Galaxy S10 ayrıca IP68’in saygın bir su ve toz direnci derecesi sunuyor. Galaxy S10, 1.5 dakika boyunca 30 metreye kadar suya dayanabilirken, kullanıcılar tamamen su geçirmez olmadığını bilmelidir. S10’un tasarımı en iyilerinden biri, ancak sıvıya çok fazla maruz kalma, iç işleyişin korozyona, şarj sorunlarının, ses sorunlarının ve çok daha fazlasının oluşmasına neden olabilir. Eğer sıvı hasar akıllı telefonunuzun sorunlarının suçlu olduğundan şüpheleniyorsanız, hızlı, cihazınızı düzeltmek için güvenilir Samsung Galaxy S10 su hasar onarım hizmetleri için en yakın CPR mağazasına sizleri davet ediyoruz.

Galaxy S10, piyasadaki en iyi akıllı telefonlardan biridir! Çalışma düzeninde tutmak için, CPR Cep Telefonu Onarımındaki onarım teknisyenleri, sınırlı ömür boyu garantimiz ile desteklenen çeşitli ortak sorunlar için güvenilir çözümlere yardımcı olmaya hazırdır. Sunulan Samsung Galaxy S10 onarım hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için bugün yerel mağazanıza başvurun.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy S10 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy S10'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy S10 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy S10'unuzu Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti