Samsung Galaxy S10e Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy S10e'niz varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy S10e onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy S10e telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S10e telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Samsung’un Şubat 2019’daki etkinliğinde duyurulan Galaxy S10 cihazları Mart ayı başlarında piyasaya sürülecek. Teknoloji devi, Samsung Galaxy S10e de dahil olmak üzere tamamen yeni akıllı telefonlarının özelliklerini yayınladı. Endüstri standartlarını ihlal eden Galaxy S10e, dünyanın ilk ultrasonik parmak izi tarayıcısına, dizüstü bilgisayar düzeyinde depolamaya, şarj güncellemelerine ve daha fazlasına sahip olacak. Bu birinci sınıf özelliklerin hepsi akıllı telefon kullanıcıları etkilemek için eminiz. Hatta en güncel teknoloji ile, kazalar gerçekleşmesi bağlıdır. Ne zaman onlar yapmak, Samsung Galaxy s10e onarım hizmetleri için CPR Cep Telefonu tamir uzmanları saymak.

Samsung Galaxy S10e Ekran Onarımı

Çığır açan Ekran özellikleri ile Galaxy s10e eğlendirmek için yapıldı. 5.8-inç düz ekran, yüzde 100 renk hacminde 16 milyon renk ile bir mobil cihazda en renkli doğru ekranı üretir. Samsung Galaxy S10e, hdr10+ ‘ I destekler ve dünyanın ilk dinamik AMOLED ekranına sahiptir. Akıllı telefonunuzun ekranının, s10e’nin etkileyici ekranından en iyi şekilde yararlanmak için yanlışlıkla düşmelere ve çizilmelere karşı korunduğundan emin olun. Cihazınız ekran hasar muzdarip ise, profesyonel Samsung Galaxy ekran onarım sağlamak için yerel CPR Cep Telefonu tamir teknisyenleri güveniyor.

Samsung Galaxy S10e Su Hasarı Onarımı

Güzel tasarlanmış Galaxy S10e sadece etkileyici ekran performansına sahip değil, aynı zamanda su ve toz hasarına karşı da koruma sağlıyor. Samsung Galaxy S10E ıp68 suya dayanıklıdır, yağmurdan su hasarına, tuvalette kazara bir düşüşe veya benzer duruma karşı koruma sağlar. Cihazınız yüzerse ve su hasarından muzdarip olduğundan şüpheleniyorsanız, uzman Samsung Galaxy S10e su hasar onarım hizmetleri için yerel CPR mağazanızı ziyaret edin.

Samsung Galaxy S10e daha her yerde ve her zaman yapmak için güç ile dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Yerel CPR Cep Telefonu tamir Mağazasında uzman teknisyenleri düzgün çalışan cihazınızı tutmaya yardımcı olmak için hazırlanmıştır. CPR’NİN Samsung Galaxy s10e onarım hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün yerel mağazanızı zi

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy S10e tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy S10e'nizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy S10e tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy S10e'nizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti