Samsung Galaxy S8+ Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy S8+'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy S8+ onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy S8+ telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S8+ telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2017 yılı Nisan ayında yayımlanan Samsung Galaxy S8 +, Samsung’un S8’in ayrıntılı ve büyük versiyonudur. Akıllı telefonun etkileyici ekranı ve tasarımı tüm dünyadaki Samsung hayranlarının heyecanlandığı bir telefondur. Galaxy S8+’ınız çatlak ekranından, su hasarından, yazılım arızalarından veya herhangi bir başka hasardan muzdarip ise; hızlı ve hesaplı Samsung Galaxy S8+ onarım hizmetleri için CPR doğru adrestir.

Samsung Galaxy S8+ Ekran Onarımı

Samsung Galaxy S8+’da, 6.2 inçlik Quad HD+Super AMOLED ekran ile bu akıllı telefonun etkileyici özelliğidir. Dikkat çekici 2960 × 1440 çözünürlüğe sahip olan Samsung S8+ ekranda eksik bir şey yapmadı. Bir paramparça S8+ ekranı cihazınızdan aldığınız keyfi etkiliyorsa, yerel CPR mağazalarımızdan birine başvurun. Mağazalarımızda, aynı gün içerisinde ekran onarım servisi ve uygun fiyatlı ekran değiştirme fiyatları sunmaktayız. Artı olarak, onarımlarla ile ilgili tüm parça ve işçilik için sınırlı ömür boyu garanti tekliflerinde bulunmaktayız. Böyle bir anlaşma bulmak zor!

Samsung Galaxy S8+ Su Hasar Onarımı

Tahmin edebileceğiniz gibi, Galaxy S8+ ve su arasında geçen maçlar iyi sonuçlanmayabilir. Samsung Galaxy S8+’ınıza sıvı hasarı musallat ise, en kısa sürede size en yakın CPR mağazasını ziyaret edin. Eğitimli teknisyenler, cihazınızı açıp kurulayarak, herhangi kalıcı hasar almış olan parçaları değiştirir. Samsung Galaxy S8+ onarım hizmetleri ile ilgili ücretsiz bir teklif almak için lütfen yerel CPR mağazalarımızdan biri ile temasa geçin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy S8+ tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy S8+'inizi zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy S8+ tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy S8+'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti