Samsung Galaxy S8 Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy S8'iniz varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy S8 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy S8 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S8 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

2017 yılının Nisan ayında piyasaya sürülen Samsung Galaxy S8, hayal kırıklığına uğratmadı. Modern kavisli ekran ve yazılım güncellemeleri ile, Samsung Galaxy S8’in son sürümünü ellerine almak için sabırsızlanan birçok Samsung fanı vardı. Galaxy S8’e sahipseniz ve yazılım veya donanım zorlukları yaşıyorsanız, CPR ile iletişime geçin. Banka hesabınızı üzmeyecek güvenilir ve uygun fiyatlı Samsung Galaxy S8 onarım hizmetleri sunuyoruz.

Samsung Galaxy S8 Ekran Onarımı

Samsung Galaxy S8’teki 5.8-inç Super AMOLED ekran, cihazın sunabileceği en iyi özelliklerden biridir. Ne yazık ki, Galaxy S8’in kavisli ekranı ve alüminyum kabuğu, cihazı ekran hasarına duyarlı hale getiriyor. Galaxy S8’inizde kırık bir ekran veya yanıt vermeyen ekran varsa, yerel CPR mağazalarımızdan biri ile iletişime geçin. Eğitimli teknisyenlerimiz, Samsung Galaxy akıllı telefonlarını onarma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve  aynı gün içerisinde ekran onarım hizmetleri sunmabilmektedir.

Samsung Galaxy S8 Su Hasarı

IP68 su geçirmezlik derecesi ile Samsung Galaxy S8, 1,5 metreye kadar suda 30 dakika dayanıklıdır. Ne yazık ki, kazalar olabilir ve Galaxy S8 bunlara rağmen hala su hasarına eğilimlidir. Galaxy S8’iniz uzun süre suya maruz kaldıysa, havuzun veya çamaşır makinesinin derinliklerinde dolaştıysa, CPR’deki profesyonelleri ziyaret edin. Su hasarlı cihazınızı hayata geri getirmek için gerekli araçlara ve deneyime sahibiz. Samsung Galaxy S8’iniz için su hasar onarım hizmetlerine ihtiyacınız varsa, hizmetleri ücretsiz bir şekilde öğrenmek için yerel CPR mağazalarımızdan biri  ile iletişime geçin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy S8 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy S8'inizin zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy S8 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy S8'inizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti