Samsung Galaxy S9+ Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy S9+'ınız varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy S9+ onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy S9+ telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S9+ telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9+, Şubat 2018 yılında 6.2 inç ekran, çift diyafram, AR emoji ve çok daha fazlası ile duyuruldu ve Mart 2018 yılında piyasaya ssürüldü. Önceki Galaxy telefonlardan 4 kat daha saf olan ses yoluyla ses konusunda parlak bir deneyim sağlar. Akıllı Tarama şimdi karanlıkta veya parlak ışıkta bile, cihazınızın kilidini açmanızı sağlar. Hasar veya yazılım hatalarından dolayı  S9+ zevkiniz engelliyor ise size en yakın CPR mağazasına giderek değişiklik Samsung Galaxy S9 + onarım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9+ Ekran Onarımı

Muhteşem HD ekranınızın kilidini anında ve zahmetsizce İris Tarayıcı ve Yüz Tanıma özelliği ile açabilirsiniz. Akıllı Tarama özelliği artık karanlıkta veya parlak ışıkta bile, cihazınızı açmanıza olanak sağlar. Yanlışlıkla telefonunuzu düşürdüğünüzde ve muhteşem özelliklerini kullanamadığınızda, yerel CPR mağazalarımızdan birine uğramayı unutmayın. Ekibimiz cihazınızı hızlı bir şekilde düzeltmek için donatılmıştır!

Samsung Galaxy S9+ Su Hasar Onarımı

Şapır şupur! Galaxy S9+ su sıçramalarına, döküntülere ve yağmura karşı endişe gerektirmeyecek şekilde dayanıklıdır. Ancak, cihazınızda potansiyel sıvı hasarı olduğunu düşünüyorsanız, CPR mağazalarımızdaki profesyoneller ile iletişime geçin! Hasarlı cihaz onarım hizmetleri hakkında ücretsiz teklif almak için, size en yakın CPR mağazamıza ulaşın!

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy S9+ tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy S9+'ınızın zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy S9+ tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy S9+'ınızı Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti