Samsung Galaxy S9 Tamir Hizmeti

Samsung Galaxy S9'unuz varsa, güvenebileceğiniz bir Samsung Galaxy S9 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. Samsung Galaxy S9 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca Samsung Galaxy S9 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9, 2018 yılının Şubat ayında 5.8 inç ekran, 12 MP arka kamera çözünürlüğü ve 8 MP ön kamera çözünürlüğü ile görücüye çıktı ve 2018 yılının Mart ayında piyasaya sürüldü. Bu model gelişmiş pil gücü yeteneği ile öne çıkarken kullanıcıların favorisi olan kablosuz şarj özelliğini de barındırmaktadır. Tüketiciler özçekimlerinde AR emojileri gibi özellikleri  kullanmayı seviyor ve bu cihazdaki emojiler sizin görünümüze dayanarak oluşturulup kullanılabilmektedir. Bir menü veya metin üzerine yerleştirilebilen Canlı Çeviri özelliği de dehşete düşürücü bir teknolojidir. Bir kaza sonucu oluşan hasarın bu harika S9 özelliklerinden yararlanmanızı engellemesine izin vermeyin! CPR hızlı, güvenilir Samsung Galaxy S9 onarım hizmetleri sunar.

Samsung Galaxy S9 Ekran Onarım

Samsung Galaxy S9 sonsuzluk ekranı net bir görüntü sunar. İnç başına 567 piksel olan QHD+ ekran, mükkemmel güzellikte fotoğraflar yakalamanıza ve video kaydetmenize olanak sağlar. Galaxy S9’unuzu havalanmış bir şekilde görürseniz, panik yapmayın! CPR’ın uzman teknisyenleri, kırık ekran tamiri konusunda eğitilirler. Eğer mağazamız müsait ise onarım işlemimiz bir gün içerisinde tamamlanabilir. Hızlı ve uygun fiyatlı ekran tamir servisi için CPR mağazalarımızdan teklif almayı unutmayın!

Samsung Galaxy S9 Su Hasar Onarımı

Akıllı telefonunuz ıslanırsa, endişelenmeye gerek yoktur! Samsung Galaxy S9 IP68 su yalıtımı ile kazaların önüne geçebilir.Ancak hala, telefonunuzda suydan kaynaklanan bir  zarar olduğunu düşünüyorsanız , CPR getirmek içinizi rahatlatabilir. Ekibimiz konuyu teşhis etmek ve çözüm bulmak konularında niteliklidir. Onarım hizmetlerimiz hakkında ücretsiz bir teklif almak için yerel CPR mağazalarımızdan birini ara!

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, Samsung Galaxy S9 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve Samsung Galaxy S9'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. Samsung Galaxy S9+ tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

Samsung Galaxy S9'unuzu Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti