iPhone 7 Tamir Hizmeti

Apple iPhone 7'niz varsa, güvenebileceğiniz bir iPhone 7 onarım servisine sahip olmak kesinlikle huzur veriyor. iPhone 7 telefonunuzun ekran onarımından batarya değişimine kadar bir onarıma ihtiyaç duyduğunuzda, CPR işin hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılması için gereken parçalara, araçlara ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 7 telefonunuzu CPR'a satabilir veya mağazalarımızda bulunan birinci sınıf cihazlardan biri için takas yapabilirsiniz.

blank

2016 yılının Eylül ayında Apple, iPhone 7’yi piyasaya çıkardı. Daha uzun pil ömrü ve gelişmiş yeni bir kamera sisteminden yüzde 25 daha parlak ekrana ve yeni siyah ve jet siyah kaplamasına kadar iPhone 7, Apple kullanıcılarının sevdiği tüm özellikleri bir sonraki seviyeye taşıyor.

Apple iPhone 7 Ekran Onarımı

iPhone 7’yi aldığınızda karşınızda göreceğiniz teknoloji sizi heyecana geçirecektir. Ancak bu durum iPhone 7’yi düşürdüğünüzde tam tersi bir etkiye sebep olabilir. Endişelenmenize gerek yok! CPR’ın profesyonel teknisyenleri iPhone 7 ekran onarımı gerçekleştirmek için eğitilmiştir. Ekranınızı ve LCD’yi değiştirmek için yalnızca kaliteli parçalar ve özel araçlar kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Hızlı, kaliteli iPhone 7 ekran onarımını deneyimlemek için bugün yerel CPR mağazanızı ziyaret edin!

Apple iPhone 7 Su Hasarı Onarımı

iPhone 7 suya dayanıklı olduğu düşünülse de, kesinlikle su geçirmez değildir. Cihaz kontrollü laboratuvar koşulları altında bir IP67 olarak derecelendirilirken, Apple’ın sitesindeki ince baskı, zamanla telefonun su direncinin aşınma ve yıpranma nedeniyle azalabileceğini belirtiyor. Ayrıca Apple, sıvı hasarının garanti kapsamında olmadığını da not düşmekte.

Su geçirmez etikete rağmen, iPhone 7 cihazın su hasarından muzdarip gibi görünüyorsa, cihazı kapatın ve yerel CPR mağazanızı hemen ziyaret edin. Teknisyenlerimiz iPhone 7’nizi açacak, iç mekanı kurutacak ve kalıcı olarak hasar gören parçaları değiştirecektir. iPhone 7’niz işlemler sonunda yeni gibi iyi olacak! iPhone 7 su hasar onarımında ücretsiz bir tahmin almak için bugün CPR mağazasını ziyaret edin.

Ne Kadar Tutar?

CPR Cep Telefonu Tamirinde, iPhone 7 tamir servisleri hem hızlı hem de bütçe dostudur. Zararın türüne ve iPhone'unuzun zararının kapsamına bağlı olarak onarım maliyetleri değişebilir. iPhone 7 tamir hizmetlerinizde doğru bir tahmin için, lütfen yerel CPR mağazanız ile iletişime geçin.

iPhone 7'nizi Onarabiliriz

  • Aynı Gün Onarımı
  • Ücretsiz Tahmin
  • Bırakın veya Postayla Gönderin - Siz Karar Verin
  • Cihaz Al / Sat / Ticaret Yap
  • Sadece Yüksek Kaliteli Parçalar
  • Yerel Servis
  • Özel Eğitimli Personel
  • Sınırlı Ömürboyu Garanti