1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

Servisi Seçiniz

Apple Iphone Tamiri | Apple Teknik Servis CPR

iPhone Tamiri  | Apple Iphone Tamir Servisi

iPhone tamiri hizmetimiz batarya değişimi sorunları, ekran kırılması/değişimi, kasa tamiri/değişimi, ana buton & faceID tamiri, ses giriş ve çıkış problemleri ya da benzer bütün teknik sorunların giderilmesi için yapılabilmektedir. CPR Iphone telefon tamiri: Iphone ekran değişimi, arka cam, batarya değişimi, touchID, faceID, anabuton değişimi/tamiri Apple teknik yetkili servisi CPR’da!

Kullanıcı deneyiminin en yüksek olduğu akıllı telefonlardan olan iPhone tamiri de önemli olan cihazlardandır. iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE gibi modellerin yanı sıra yeni modellerde de kullanıcı hatasından kaynaklanan ekran kırılması ve değişimi gibi işlemler profesyonel CPR Teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.

Eski model cihazlardaki tamir ihtimali bir tık daha azdır. Özellikle yedek parça üretimi durdurulmuş olan modeller için bu süreç sağlıklı işlemeyebilir. En güvenilir bilgiyi cihazınızı görerek verecek olan uzmanlar size net bir süreç vaat edecektir.

Hafif ve kullanışlı yapısı olan iPhone cihazların batarya değişimi, orta tuş tamiri, ana buton tamiri, Face Id tamiri ve kasa tamiri gibi önemli kısımları orijinal parçalarla onarılmaktadır. Çoğu zaman değişim gerektiren bu problemler, kullanıcının garantisi devam etse bile teknik servis tarafından yapılmaz. Bu yüzden size yeni Bir cihaz bedeline mal olmayacak tamir ve değişim işlerini uzman bir servise götürmeniz daha yerinde olacaktır.

İşlem sırasına alınan cihazınızın içi açılarak sorunu tespit edilecek, tamiri konusunda tarafınıza bilgi verilerek onayınız alındıktan sonra problemin çözümüne geçilecektir. Ürününüzün tamir edilme ihtimali yoksa size gecikmeden bu konuda da bilgi verilir. Hızlı ve ekonomik çözümler sunmak ana misyonumuzdur.

Akıllı telefonların kullanıcı kaynaklı problemlerinden olan cam kırılması, ses problemleri, kamera sorunları ve kasanın dışının hasar görmesi gibi spesifik problemlerinin tamamında CPR Teknik yetkilileri çözüm üretmektedir. iPhone gibi uzun yıllar kullanılabilen akıllı cihazlarda teknik servis alınması ürününüzün kullanım ömrünü de arttıracaktır.

iPhone Ekran Değişimi

Akıllı telefon kullanıcıların korkulu rüyası olan ekran çatlaması ve kırılması durumunda ekranın tamamen değiştirilmesi gerekir. Küçük bir çizik dahi olsa ekranın tamiri için en kesin çözüm yedek parça tedariği ile iphone ekran değişimi sağlamaktır. Yeni modellerin yedek parçaları güncel olarak bulunabildiği gibi iPhone 7, iPhone SE, Phone 6 Plus gibi modellerin parçalarını da CPR Teknik tarafından değiştirilebilmektedir Amerika merkezli CPR global markasının orjinal ürünleri ile Türkiye’deki profesyonel hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

Akıllı telefonunuzun ekran değişimini yaptırmak için belirlenen ücret modeline göre değişmektedir. Yedek parçanın stokta olması halinde aynı gün, olmaması halinde birkaç gün içinde değişimin sağlanması mümkün olmaktadır. Eski model telefonların parçalarını bulmak zor olabilir ve genelde üretimi kalkan parçalar söz konusu olduğunda bunların tedarik edilmesi güçtür. Böyle durumlar için CPR uzmanları sizi bilgilendirir. Birçok modelin ekran değişimi en kısa sürede yapılabilmektedir.

Ekranla birlikte kamera sisteminin de hasar görmesi söz konusuysa cihazınızın sadece ekranını tamir ettirmek/değiştirmek yeterli gelmeyebilir. Bu durumda yapılması gerekenler hakkında uzman teknik personel tarafından bilgilendirilirsiniz: CPR personellerine güvenin ve arkanıza yaslanın!

iPhone Kasa Değişimi

Ekran hasar görmeden kasanın hasar görmesi düşük de olsa ihtimaller dahilindedir. Bu durumda değişimin gerçekleşmesi için akıllı telefonunuzun modeline göre çözüm sağlanır. Ekran değişimi, ön kamera değişimi ve kasa değişimi gerektiğinde yapılacak işlemin maliyeti büyük olabilir. Tüm aşamalar konusunda bilgilendirilirsiniz. Yeni alınan cihazlarda kaza sonucunda bile ortaya çıkan hasarların garanti kapsamına girmediği artık herkes tarafından bilinmektedir. Bu durumda uzman teknik ekip, iPhone kasa değişimi beraberinde değişmesi gerekli parçalar hakkında sizi bilgilendirecektir. Apple yetkili servis olarak çok sayıda modelin kasa ve anakart gibi temel bileşenlerinde meydana gelen hasarlarının onarımı sağlanmaktadır. Modeliniz eskiyse değişme ihtimali azalabilir ve iPhone kasa tamiri yoluna gidilebilir.

iPhone Face ID Tamiri

Yeni model cihazlardaki yüz tanıma sisteminin hatası birçok kullanıcının temel şikayetlerindendir. Kilit açarken yüz tanıma sisteminin çalışmaması kullanıcıların cihazlarında farklı bir problemin varlığına işaret etmektedir. Ön kamera ve arka kameradaki sorunlardan kaynaklanabilen bu durum basit bir problemden de kaynaklanabilir. Apple teknik servis hizmeti kapsamında cihazınızın durumu incelenerek sorunun nedeni araştırılır. Çözüm buna göre yapılır. Basit problemler için telefonunuzun parçasını değiştirmeye gerek olmayabilir. Bu yüzden güvenle tercih edeceğiniz bir servisiniz olması, olası problemlerde vakit kaybetmeden destek almanızı sağlayacaktır. Türkiye’nin en yaygın ağına sahip olma amacı taşıyan CPR Teknik ile işinin ehli olan uzmanlar, ihtiyaçlarınızın karşılanması için çalışıyor olacak. Teknik problemlerin tamamında yetkinliğe sahip olan uzmanlar akıllı telefonlarınızın ömrünü uzatmanıza yardımcı olacaktır. Yüz tanıma özelliğine sahip olan iPhone marka akıllı telefonunuzun bu özelliği çalışmıyorsa, teknik servise getirerek sorunun nedenini tespit ettirebilirsiniz.

iPhone telefonlarda ekran tamiri/değişimi yapıyor musunuz?

iPhone telefonlarda ekran tamiri ya da cam kırılması durumu ekran değişimini gerektiren sorunlardır. Yani tek bir sihirli dokunuşla ekranın onarılması mümkün değildir. Ekranın komple değiştirilmesi gerektiği durumlara da sıkça rastlanmaktadır. Bunu genelde tüm iPhone modelleri için sağlayabiliyoruz. Ancak bazı modellerin üretimi durdurulduğu için ekranının değiştirilmesi mümkün olmayabilir. Cihazınızı inceledikten sonra geniş servis ağımızın desteğiyle ekran değişiminin mümkün olup olmayacağı tarafınıza bildirilir. Bunun sonrasında gereken işlemler gerçekleştirilir. Cam değiştirme ya da çiziği onarma gibi bir durum olmayacağından ücretlendirme ekran değişimi üzerinden yapılmaktadır.

iPhone marka telefonumun bataryası bitti, batarya değişimi yapıyor musunuz?

Birçok akıllı telefonda artık eski tip çıkarılıp değiştirilebilen bataryalar bulunmaz. Cihazınızın ekranında bir problem yoksa, garanti kapsamında pil değişimi ücretsiz olarak yaptırılabilir. Ancak ekranda herhangi bir hasar varsa durum değişecektir. Garantisi biten cihazlarınız için de cihazın durumuna göre değişim yapılacaktır. iPhone 6 ve 6S’ten önceki modellerde batarya ve ekran değişimleri zor olabilir. Bu yüzden CPR uzmanları sizi bilgilendirecek ve değişim yapılıp yapılmayacağı konusunda net bilgiyi teknik personelden öğreneceksiniz.

iPhone arka cam değişimi ne kadar?

iPhone marka cihazlarınızda arka cam değişimi yapılmaz. Bu tür sorunlar için ekran değişimi yapılır. Telefonunuzun modeline göre fiyatlandırılacak olan ekran değişimi eski modeller için mümkün olmayabilir. Her zaman destek alabileceğiniz CPR Teknik’ten detaylı bilgi alarak cihazınızın modeline göre ekran değişimi yapılıp yapılmayacağını anlayabilirsiniz. Ekran değişimi ve arka kamera gibi kısımların hasar görmesi durumunda yapılacak müdahale de değişkenlik gösterecektir. Detaylı bilgi almak için müşteri destek bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone hoparlör değişimi tamiri yapıyor musunuz?

iPhone telefonunuzdan ses gelmiyorsa ilk aklınıza gelen tabiki hoparlör problemleri olmalıdır.  Sıvı ya da katı maddelerin teması sonucu telefonlarda ses giriş ve çıkış problemleri yaşanabilir. Bu durumun neden kaynaklandığını öğrenmek için öncelikle cihazınızın incelenmesi gerekir. Eski ve yeni tüm iPhone marka telefonlarda hoparlörün değişmesi ve tamir edilmesi mümkün olabilir. Genel olarak yedek parçaların tercih edileceği bu süreçte modeliniz eski de olsa ses giriş ve çıkışındaki sorunların giderilmesi CPR Teknik tarafından yapılabilir. Ses problemleri mikrofon ya da kulaklıkta meydana gelen sorunlardan kaynaklanabilir.

iPhone mikrofon değişimi tamiri yapıyor musunuz?

CPR Teknik 6 aylık garanti kapsamıyla birçok iPhone sorunun giderilmesini sağlamaktadır. Modelinize göre değişecek olan iPhone mikrofon değişiklileri de yapılmaktadır. Yeni modellerde biraz daha yüksek olan ücretler eski modellerde daha ekonomiktir. Telefonunuzun marka ve modeline göre destek alıp alamayacağınızı öğrenmek için bilgi alabilirsiniz. Mikrofon değişim ücretleri genelde yüksek değildir, kullanıcı hatasıyla meydana gelen tüm problemler garanti  kapsamı dışında ücretlendirilir.