1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 11 Pro Max Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi olarak tüm iPhone modellerinde meydana gelen arızaların tamirini ve tadilatını sağlıyoruz. Sektör içerisinde en profesyonel olarak hizmet veren sayılı markalardan biri olan kurumumuz, kullanıcıları için telefonların ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Bu doğrultuda da iPhone 11 Pro Max telefonlarınızın arızasında da sizlere teknik ve profesyonel bir destek sunmaktayız.

Telefonlar hayatımıza girdi gireli ve akıllı olduklarından beri bizim yerimize pek çok işi aynı anda yapıyorlar. Bu da aslında bizim tüm işlerimizi telefonlarımıza bağlamamıza sebep oldu. Bu telefonlarda aşağıdaki arızalardan biri olduğunda mutlaka tamire ihtiyaç duyacak ve tamir süresince kullanılamayacak. Bizler de bunun bilincinde olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasında, kısa süre içerisinde telefon teslimi bulunmaktadır. Telefonlarınız arızalandığında hemen bizlerle iletişime geçin! Arızanın büyüklüğüne göre en geç 3 gün içerisinde telefonlarınız tarafınıza tamir edilmiş ve sıfır ayarında teslim edilsin!

 • Soket Değişimi
 • Kulaklık Soket Değişimi
 • Mikrofon Değişimi
 • Hoparlör Değişimi
 • Ön Kamera Değişimi
 • Arka Kamera Değişimi
 • Home Tuşu Değişimi
 • Kamera Camı Değişimi
 • Kasa Değişimi
 • Arka Kapak Değişimi

Bütçenize göre değerlendirebileceğiniz 3 farklı alternatif sunarak değişim sağlayan firmamız, sonucu beğenmemeniz halinde sıvı teması ve çizik gibi kullanıcı hataları olmaması durumunda iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi kapsamında para iadeli değişim sağlıyoruz.

İstanbul’da hizmet veren ve faaliyet gösteren firmamız, kargo desteğiyle tüm Türkiye’ye teknik destek sunmaktadır. Apple ile anlaşmalı olarak onarım yapan tek firma olarak tüm dünyada bilinen bir marka olmanın ayrıcalığını her müşterimize sunuyoruz.
Ürünlerimizde stoklu çalıştığımız için zaman kaybetmeden gereken değişim işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çözümleri bulmaya çalışan deneyimli servis hizmetlerimiz, zaman kaybı yaşamadan gerçekleştirilerek tarafınıza teslim edilmektedir.

iPhone 11 Pro Max Şarj Soketi Değişimi

Eminiz ki dünyadaki iPhone kullanıcılarının yarısından fazlası, iPhone şarj soket arızasıyla karşılaşmıştır. iPhone şarj soket arızaları ne yazık ki büyük sorunlara sebebiyet verebileceği ve işlerinizin aksamasına sebep olabileceği için kısa süre içerisinde tamir edilmesi gerekmektedir. Bizler de iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi olarak bunun bilincinde çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Şarj soket arızası kendini şu şekilde belli etmektedir:

 • Telefonunuz yavaş şarj olur.
 • Telefonunuz şarj olmaz.
 • Telefonunuzu şarja takarken, temassızlık sorunu ile karşılaşırsınız.
 • Telefonunuz belli bir noktadan sonra şarj olmaz.
 • Telefon şarj olurken ısınır.

Belirtilen tüm bu kriterler ve daha fazlası aslında şarj soket arızası ile karşı karşıya olduğunuzu sizlere göstermektedir. Bu arızalardan kurtulmak ve yeniden karşılamak istemiyorsanız, mutlaka firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Şarj soketlerinde meydana gelen arızalar ciddi sorunlara sebebiyet vereceği için telefonunuzun tamir olmadan bir daha şarj olmaması durumu olabilir. Bu da aslında şarjı bittikten sonra telefonunuzun bir daha açılmasını engeller. İşte tüm bu durumlar, eğer işlerinizi telefon üzerinden yürütüyorsanız, büyük sorunlara sebep olur! Tüm bu sorunların yaşanmadan önlenebilmesi firmamız tarafından mümkündür. Yukarıdaki belirtilerin birini gördüğünüzde mutlaka bizimle iletişime geçin, ekip arkadaşlarımız konuyla ilgili sizlere hemen yardımcı olsun.

iPhone 11 Pro Max Kulaklık Soketi Değişimi

Nasıl ki, şarj soket arızası kendini bir şekilde belli ediyor ve belirti veriyorsa, aslında kulaklık soket arızaları da kendini bir şekilde belli edecektir. Kulaklık soket arızaları ile karşılaştığınızda mutlaka dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başındaki, kulaklık soketlerine kesinlikle kendi başınıza müdahale etmemek olacaktır. Bu durum kulaklık soketlerinizin ciddi bir şekilde arızalanmasına sebep olacaktır. iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi olarak kulaklık soket arızalarının belirtilerini şu şekilde ifade edebiliriz:

 • Zaman içerisinde kulaklıktan ses gelmeyecektir.
 • Kulaklığı takarken temassızlık olduğunu anlayacaksınız.
 • Kulaklıkla müzik dinlerken ya da konuşma yaparken sesle birlikte kulak tırmalayıcı ve cızırtılı bir sesin olduğunu duyacaksınız.
 • Kulaklığın sadece teki çalışacak.
 • Belirtilen tüm bu kriterler ve daha fazlası, kulaklık arızalarına işaret olmaktadır.

iPhone 11 Pro Max Mikrofon Değişimi

İsterseniz telefonunuz son model iPhone olsun, isterse ilk çıkan modelinden olsun. iPhone mikrofonları zaman içerisinde kullanıcı hatasından dolayı arızalanabilmektedir. Bu arızalar tamir edilmediğinde ciddi sorunlara sebep olabileceği için önceden önemli almak sizin için çok daha doğru bir hareket olacaktır. Bizler iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi olarak telefon tamirlerinizde sizlere teknik ve kusursuz bir destek sağlıyoruz. Mikrofonlarınızın bozulup bozulmadığını anlamanız aslında çok kolay. Çünkü kullandığınız iPhone modelleri kendi kendine sizlere bir takım belirtiler sunacaktır. Bu belirtilere bakara mikrofonunuzun arızalanmaya başlayacağını anlayabilirsiniz. Telefonunuzun arızalanıp arızalanmadığını anlamak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

İlk olarak kulaklık jak kısmında herhangi bir parça varsa onu çıkartın. Telefonunuzun kulaklık ile Bluetooth arasındaki tüm bağlantıyı kesin.
Daha sonra cihazınızın mikrofonunu test edin. Mikrofonların kapalı olmadığından emin olun.
Mikrofonlarında bir kirlenme varsa, bu da ciddi sorunlara sebep verebilir. Mutlaka özenli bir şekilde temizlemeli ya da direkt olarak firmamızdan destek almalısınız.
iPhone 11 Pro Max telefonlarınızın son sürümünde olduğundan emin olmanız gerekiyor. İşletim sistemini güncelleyin.
Eğer mikrofon arızalarına gerekli olan önemi vermezseniz hem maddi hem de manevi olarak biraz sıkıntıya girebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek, arızaların boyutu hakkında daha ayrıntılı bilgi alabileceğinizin altını çizmek istiyoruz! Haydi, bizimle iletişime geçin, telefonlarınızı kontrol edelim.

iPhone 11 Pro Max Hoparlör Değişimi

iPhone’nin ne kadar son modeli olursa olsun, bu cihazlarda elektronik cihazlardır. Çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabileceğini unutmamak gerekiyor. Bizler de bunun bilincinde olan bir firma olarak iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi konusunda sizlere kusursuz bir hoparlör hizmeti sunuyoruz. Dünyadaki tüm cep telefonlarında görülebilen bu arıza kendini ses vermemesi ya da cızırtılı ses vermesi olarak gösterebilmektedir. Eğer bu şekilde bir sorunla karşılaşıyorsanız, mutlaka firmamızla iletişime geçmeniz gerekiyor. Cihazın hoparlör kısmında bir darbe gelmesi, soketin arızalanması ya da kir – toz – pislik gibi bir takım partiküllerin cihaz içerisine girmesi, hoparlör arızalarının oluşması için zemin hazırlamaktadır. Bu arızalardan kurtulmak için ihtiyacınız olan tek şey profesyonel bir firma!

iPhone 11 Pro Max Ön Kamera Değişimi

Kamera arızalarının her türlü çok can sıkıcıdır. Ancak ön kamer arızası diğer arızalara göre sizi biraz daha üzebilir. Peki, bu durumda ne yapacaksınız? iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi ile ön kamer arızalarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmak istemez misiniz? Ön kamera arızalarının en temel belirtilerini şu şekilde ifade edebiliriz:

 • Kamera puslu çekim yapmaya başlayacaktır.
 • Kamera uygulaması telefonunuzdan kendi kendine silinecektir.
 • Kamera uygulaması açıldığı zaman siyah bir ekran olarak karşınıza çıkacaktır.
 • Kamera açılsa bile hiç çekim yapmayacaktır.
 • Kamera netlemeden çekim yapacaktır.

Görüldüğü üzere belirtilen tüm bu noktalar, ön kamera arızalarının başlamasına sebep olacaktır. Bunun için bu belirtileri gördüğünüz an hemen bizimle iletişime geçin.

iPhone 11 Pro Max Arka Kamera Değişimi

Yukarıda ön kamera arızasının ne kadar can sıkabileceğinden bahsettik. Ön kameranın can sıktığı kadar arka kamera belki daha büyük sıkıntıya sebebiyet verecektir. Çünkü genellikle çekimler arka kamera ile yapılmaktadır. Bu sebeple meydana gelen arka kamera arızalarının tamiri için profesyonel ve teknik bir firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bizler iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi olarak cep telefonlarınızın arka kamera değişimlerini sizlere en uygun fiyatlardan tamirini gerçekleştiriyoruz. Sektör içerisindeki en uygun fiyatlara sahip olduğumuzun da altını çizmek istiyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinize kesinlikle pişman olmayacaksınız! Arka kameralarla işlerinizi hallediyorsanız, mutlaka kameralarınızın tamamen arızalanmasını beklemeden hemen bize ulaşın. Ekip arkadaşlarımız sorunun kaynağını bulduktan sonra sizinle iletişime geçecektir.

iPhone 11 Pro Max Home Tuş Değişimi

iPhone telefonlarını diğer telefonlardan ayıran en önemli özelliklerin başında Home tuşu gelmektedir. Diğer Andorid telefon modellerinde ekrandaki orta tuşunun yanında bir de geri ve menü tuşları bulunmaktadır. Ancak iPhone 11 Pro Max başta olmak üzere diğer tüm iPhone modellerinde sadece tek Home tuşu bulunmaktadır. Bu Home tuşlarının bozulması ciddi sıkıntılara sebebiyet vereceği için mutlaka sorun büyümeden iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Home tuşu değişimleri sizin için en uygun fiyatlardan tamir edilmektedir. Hatta mağazamızın bulunduğu şehirdeyseniz, aynı gün içerisinde telefonunuz tamir edilip, sizlere ulaştırılacaktır. Eğer aynı şehirde değilseniz, tamir edildikten sonra ürününüz kargoya verilecektir. Bu şekilde elinize ulaşması ortalama birkaç iş günü bulacaktır.

iPhone 11 Pro Max Kamera Camı Değişimi

Kamera camlarının arızasının her türlüsü kötüdür. iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi telefonlarınızın kamera camı değişimini en uygun fiyatlardan sizlere sağlamaktadır. Ancak ne yazık ki bazı kullanıcılar telefon kamera camları arızalandığında bunları çok fazla önemsemez. Fakat buralardan girebilecek olan toz, kir vb. parçalar, telefonunuzun beynine direkt olarak zarar verebilmektedir. Eğer telefonunuzun geri döndürülemez bir şekilde arızalanmasını istemiyorsanız, meydana gelebilecek en küçük arızayı bile mutlaka dikkate almanızı önermekteyiz. Ekip arkadaşlarımızla iletişime geçtiğinizde konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabileceksiniz. Bizler sektörün en ileri gelen firmalarından biri olarak, cam değişimlerini sizlere en uygun fiyatlardan sunuyoruz ki, müşterilerimiz telefonlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilsin. En kısa süre içerisinde telefonunuzu tamir edilmiş bir şekilde kullanmak için bizi arayın!

iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi

Son çıkan iPhone Pro 11 Max ürünleri, son derece ince ve zarif yapısıyla modern bir kullanıma sahip. iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi firmasına ihtiyaç duyduğunuz her an ekip arkadaşlarımız sizlerin yanında olacak. Telefonların ince yapılı olması sebebiyle daha fazla hasar alabilir, daha çabuk zarar görebilir. Bu durumun önlenmesi için mutlaka telefonunuzu bir kap ile kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. Telefonların son dönemlerde bu kadar pahalı olması, ne yazık ki daha dikkatli kullanmayı ve daha fazla bütçe ayırmamıza sebep olmaktadır. Bunun bilincinde olan eki arkadaşlarımız tamir işlemlerinin sizler için en uygun fiyatlarda olmasını sağlamaktadır. Tüm kasa değişimleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max Arka Kapak Değişimi

Yukarıda da belirttiğimiz gibi iPhone modelleri son derece hassastır. Bunun bilincinde olarak kullanmak son derece önemlidir. iPhone 11 Pro Max tamiri ve teknik servisi olarak tüm arızalarınızda sizlerin yanında olarak eksiklerinizin giderilmesini sağlıyoruz. Bizlerden destek aldığınıza kesinlikle pişman olmayacağınızı garanti edebiliriz. Sektör içerisinde bu konuda hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Ancak CPRteknik Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz. Meydana gelen arızaların tamiratı ve fiyat bilgisi için hemen telefonlardan bizlere ulaştığınızda sizleri memnun edecek cevapları bulabilirsiniz. Aşağıda da verdiğimiz hizmetler hakkında en çok sorulan soru ve cevapları öğrenebilirsiniz.

Telefonumu Sorunsuz Bir Şekilde Geri Alabilir Miyim?

Telefonunuzu kargonuz aracılığı ile bizlere gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz zaman eki arkadaşlarımız telefonlarınızı inceleyecek ve sorunsuz bir şekilde tamir edecektir. Arızanızın boyutu ne olursa olsun bizlerden sorunsuz destek alabilirsiniz. Telefonunuz sizlerden teslim alındıktan sonra ekip arkadaşlarımız tarafından incelenecektir. Gerekli kayıtlar ve bakımlar yapıldıktan sonra arızanın boyutu belirlenecek ve tamir için ne kadar süreye ihtiyaç varsa o süre içerisinde telefonlarınız teslim edilerek sizlere gönderilecektir. Bizlere göndermiş olduğunuz her telefon uzman ekip arkadaşlarımız tarafından tamir edilecek ve sıfır ayarında sizlere gönderilecektir.

Sadece Apple ürünü onarmayı mı tercih ediyorsunuz?

Apple ve Samsung da müşterilerimizi hiç bekletmeden stoğumuzdan hızlıca yedek parçayı çekerek değişimi yapabiliyoruz. Samsung ve Apple yedek parça stoğumuz çok kuvvetli olduğu için bekleme sıkıntısı yaşamayacaksınız. Eğer parça sıkıntısı yoksa Değişimler genellikle 30-40 dakika sürüyor. Bütün marka ve modellere uygun parça stoğu tutmamız imkansız. Böyle durumlarda müşterilerimizden özel sipariş istediği parçayı mağazamıza getiriyoruz. Bu genellikle 2 gün sürüyor. Parça geldikten sonra müşterimizi çağırıp CPR güvencesi ile değişimini gerçekleştiriyoruz.

Telefon Tamir Fiyatlarını Öğrenebilir Miyim?

Telefon tamir fiyatları çok fazla merak edilmektedir. Ancak fiyatlar hakkında direkt olarak belirtmemekteyiz. Çünkü fiyatlarımız arızanın boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Arızanın boyutuna göre fiyat veren arkadaşlarımızla iletişime geçerek, arızanız için daha da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Telefonunuzun arızaları büyük küçük demeden tamir edilmektedir. Arızanızın boyutları hakkında ayrıntılı bilgi almak için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Bu şekilde bizlerden daha detaylı ve kusursuz bir hizmet alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile telefonunuzu gönderdiğiniz zaman telefonunuz ekip arkadaşlarımız tarafından incelenecek ve sizlere geri dönüş yapılacaktır. eğer belirtilen fiyatı onaylarsanız, ekip arkadaşlarımız hemen işleme başlayacak ve telefonlarınızı tamir edecektir.

Tamir dışında ikinci el değişim ofisinden yararlanabiliyor muyuz?

İkinci telefon alımı ve satımı da yapıyoruz. Bir tek telefon değil aynı zaman da tüm elektronik cihazları durumuna göre satın alıp belli başlı kontrollerden geçirip CPR garantisi ile satabiliyoruz. Cihazın batarya durumu, parça durumu sıvı hasarı durumu vb gibi bir çok konuda detaylı tarama yapıp müşterilerimize transparan bilgi akışı sağlıyoruz. Böyle kanallardan telefon almak isteyenler satıcı ile beraber bizim dükkanlarımızdan birine gelip doğru şekilde ekspertiz yapabilir. Böylece iki tarafta mağdur olmamış olur.

Telefonumu Hemen Teslim Alabilir Miyim?

Telefonunuz tamir edildiği anda hemen teslim alabilirsiniz. Sektör içerisinde bu kadar çok firma varken, neden bizi tercih etmeniz gerektiğini merak ediyor olabiliriniz. Ancak yukarıda verdiğimiz hizmetlerle beraber neden bizi tercih etmeniz gerektiği açık bir şekilde ifade edilmiştir. Bununla birlikte bizleri tercih etmeniz gerektiği şu şekilde açıklanabilmektedir:

Sektör içerisindeki en deneyimli ekibe sahibiz.
En uygun fiyatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Başta iPhone 11 Pro Max olmak üzere pek çok modelin tamirini, bakımını ve tadilatını sağlıyoruz.
Müşterilerimize hem mağazada hem de kargo aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanından hizmet sunuyoruz.
Sizler de belirtilen tüm bu hizmetler ve daha fazlasına ulaşmak için telefon numaralarımızdan, mağazamızdan ya da mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz!

Popüler Sayfalar