1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 11 Pro Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 11 Pro

iPhone çıkarmış olduğu her modelle kullanıcılarını büyülemeye devam ediyor. Çıkarmış olduğu son iPhone 11 Pro da her telefonda olduğu gibi arızalanabilmektedir. Bu arızalanmanın önüne, kullanım tarzına bağlı olarak geçebilirsiniz. Ancak sizler ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın, çeşitli sebeplerden ötürü de telefonlarını iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi firmasına ihtiyaç duyabilmektedir. Bizler de bunun bilincinde olarak müşterilerimize iPhone 11 Pro tamiri konusunda tüm desteğimizi sunmaktayız.

Fiyatlandırmamız, kargo hizmetimiz, hangi alanlarda hizmet verdiğimiz vb. tüm konular için ekip arkadaşlarımızdan online destek alabilirsiniz. Telefonunuzu tamir ettirmek ve bunları da en uygun fiyatlardan yapmak istiyorsanız, kesinlikle doğru adreste olduğunuzun altını çizebiliriz! Haydi, bizleri arayın ve arızanızın ne olduğunu söyleyin! Ya da aynı şehirde isek mutlaka mağazamıza gelin bir çayımızı için. O sırada da telefonlarınız ekip arkadaşlarımız tarafından inceleme altına alınsın.

Bütçenize göre değerlendirebileceğiniz 3 farklı alternatif sunarak değişim sağlayan firmamız, sonucu beğenmemeniz halinde sıvı teması ve çizik olmaması durumunda iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi kapsamında para iadeli değişim sağlıyoruz.

İstanbul’da hizmet veren ve faaliyet gösteren firmamız, kargo desteğiyle tüm Türkiye’ye teknik destek sunmaktadır. Apple ile anlaşmalı olarak onarım yapan tek firma olarak tüm dünyada bilinen bir marka olmanın ayrıcalığını her müşterimize sunuyoruz.
Ürünlerimizde stoklu çalıştığımız için zaman kaybetmeden gereken değişim işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çözümleri bulmaya çalışan deneyimli servis hizmetlerimiz, zaman kaybı yaşamadan gerçekleştirilerek tarafınıza teslim edilmektedir.

iPhone 11 Pro Şarj Soketi Değişimi

Şarj soket arızaları kullanıcıların canını kamerada ya da hoparlör arızalarından çok daha fazla sıkmaktadır. Çünkü şarj soket arızası kısa süre içerisinde tamir edilmesi gerekmektedir. Direkt olarak telefonun şarjı ile alakalı bir durum olacağı ile telefonunuzun şarjı bittiği durumda tekrar açılmayabilir. Aslında şarj soket arızaları zaman içerisinde sizlere ipucu verecektir. Örneğin telefonunuz şarj takılırken temassızlık yapıyorsa, şarj edilirken çok fazla ısınıyorsa, ya da şarjı çok yavaş oluyorsa..

Belirtilen tüm bu durum ve daha fazlası ne yazık ki şarj soket arızasıyla karşı karşıya olduğunuzu göstermektedir. Peki, bu durumda ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle kesinlikle endişeye kapılmayın! Ve daha sonra hemen iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi ile iletişime geçin. Ekip arkadaşlarımız eski yeni fark etmeksizin tüm iPhoneler in tamirini en uygun fiyatlardan en kısa süre içerisinde gerçekleştirecektir.

iPhone 11 Pro Kulaklık Soketi Değişimi

Şarj soket arızaları nasıl can sıkıcıysa, kulaklık soket arızaları da aynı şekilde can sıkıcıdır. Eğer telefonunuzdan müzik dinlemeyi seviyor ve görüşmelerinizi kulaklık aracılığı ile gerçekleştiriyorsanız. Can sıkıcı olan bu durumdan sizleri iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi olarak kurutabiliriz.

Çok sık rastlanan sorunlardan bir tanesi olan kulaklık soket arızası, genellikle kullanıcıların canını çok fazla sıkmaktadır. Ancak endişe etmeyin. Firmamız bünyesi altında bu sorunu çözebilecek eki arkadaşlarımız sayesinde en geç 3 gün içerisinde telefonlarınıza yeniden eski sağlamlığında ve verimliliğinde kavuşabileceksiniz. Telefonunuzu bizlere emanet edecekseniz, ekip arkadaşlarımıza sorunun ne olduğunu, daha doğrusu hangi konudan şikâyetçi olduğunuzu belirtmeniz sizin açınızdan daha yararlı olacaktır. Bu şekilde işleme daha hızlı başlayabiliriz. Eğer aynı şehirdeysek, kulaklık soket arızası, hemen çözümlenebilecek bir arıza olduğundan dolayı aynı gün içerisinde bile teslim alabilirsiniz. Ancak aynı şehirde değilsek kargoların çalışma şeklinden dolayı birkaç gün içerisinde kargonuz tarafınıza iletilecektir. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri eki arkadaşlarımızdan anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Sorunlar, sizin düşündüğünüzden daha basit bir şeyde olabilir. Eğer kulaklık soket kısmına kir ya da pislik dolarsa, bu zaman içerisinde kulaklık soket sorunu yaşmanıza sebep olacaktır. Eğer düzenli olarak telefonunuzu bu kısımlarını temizliyor ya da temizlettiriyorsanız, ayrı bir sorun yaşamanız çok mümkün değildir. Ancak yine de kulaklık kısmına su ya da sıvı bir şey kaçması, darba olması ya da düşmesi gibi durumlardan dolayı da arızalanabilmektedir. Bu durumda yapmanız gereken en doğru hareket hemen bizimle iletişime geçmek. Ekip arkadaşlarımız sizlere konuyla ilgili ayrıntılı bilgi verecektir.

iPhone 11 Pro Mikrofon Değişimi

Telefonunuzda ses sorununuz varsa, telefonunuzu verimli kullanmanız çok da mümkün olmayacaktır. Bu durumda sizlere her zamanki gibi yardımcı olacak iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi bu sorununuzu da ortadan kaldıracaktır. Telefonların kendine bağlı bir takım arızaları olabiliyor. Bu hatalardan bazıları kullanıcı kaynaklı olabilirken, bazıları yazılım hatası yani Apple’den kaynaklı olabiliyor. İkinci durum için yapabileceğiniz çok fazla bir şey yokken, ilk durum için yapabileceğiniz pek çok şey bulunmaktadır. Her şeyden önce telefonlarınızı sağlam ve doğru bir şekilde kullanmalısınız. Örnek vermek gerekirse:

 • Eğer telefonunuzu sık sık şarja takıp çıkartıyorsanız, şarj soket arızasıyla karşılaşabilirsiniz.
 • Telefonunuzu sürekli yüksek seste kullanıyorsanız, hoparlör arızasıyla karşılaşabilirsiniz.
 • Eğer telefonunuzu kapsız ve korumasız bir şekilde kullanıyorsanız, ön, arka kamera ya da kapak arızalarıyla karşılaşabilirsiniz.

Tüm bu durumlar ve daha fazlası kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Eğer sizler de bu şekilde sorunlarla uğraşmak istemiyor, çok para verip aldığınız bu lüks telefonlardan verim almak istiyorsanız, mutlaka telefonunuzu kullanımına uygun, önlemlerinizi alarak kullanmanız gerekiyor. Eğer önlemlerinizi almadan kullanıyorsanız telefonlarınızın ciddi şekilde arızalanması kaçınılmaz olacaktır. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilir, ya da direkt olarak mağazamıza gelebilirisiniz.

iPhone 11 Pro Hoparlör Değişimi

Telefondan ses gelmesini sağlayan ve kullanıcıların kullanırken telefondan verim almasına yardımcı olacak bu hoparlörler ciddi sorunlara sebep olabilmektedir. Telefonların alt kısmından su, sıvı, pislik ya da kir gibi çeşitli maddelerin girmesi, karşısına hoparlör arızası olarak çıkacaktır. Telefonunuzun bu kısımdaki arızasını engellemek ya da geçici bir çözüm sağlamak için kendiniz bir miktar temizleyebilirsiniz. Bunun için üfleyebilir, düşük ısıda fön makinesi kullanabilirsiniz. Ancak bu çözüm de sizlere sadece geçici olarak yardımcı olacaktır.

Eğer iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi firmamız ile iletişime geçerseniz, telefonlarınızı hoparlör tamirinin en kısa süre içerisinde en çok fiyatlardan destek alabileceğinizin altını çizmek istiyoruz. Ses donanımsal bir sorundur. Tamir edilmediği durumda, sesle yaptığınız kullanım kullanımları unutabilirsiniz.

Video izlediğiniz zaman sesi çıkmaz, konuşma yapamazsınız, müzik dinleyemezsiniz vb. aslında bu kullanımlar telefon kullanmamızın en temel amaçları arasında bulunmaktadır. Arızalarınızın kısa süre içerisinde tamir edilmesini istiyor ve telefonlarınızın eskisinden de yeni olmasını istiyorsanız, bu noktada tercih edebileceğiniz en doğru adreslerin başında firmamız gelecektir. Firmamız bu doğrultuda sizlere uzaktan hizmet verebileceği gibi aynı şehir içerisindeyseniz, mağazada da direkt olarak hizmet verecektir. Yapmanız gereken tek şey, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden bizlere ulaşmak!

iPhone 11 Pro Ön Kamera Değişimi

Akıllı telefonlar, hayatımıza girdikleri andan itibaren bizim için her şey oldular. Özellikle de çekim yaparken, Yüksek kamerası ve çözünürlüğüyle görüntüleri net bir şekilde çeken iPhone 11 Pro, ön kamerası ile harikalar yaratabileceğiniz bir telefondur. Ancak telefonunun ön kamerası arızalandığında ne yazık ki istediğiniz görüntüleri çekmeyecek ve o kadar da harikalar yaratamayacaksınız. Peki, bu durumda ne yapmanız gerekiyor? Tabi ki iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Firmamız ön kameranızın tamiri ve gerekli gördüğü durumda da değişimini sizler için en uygun fiyatlardan sağlayacaktır. Bizler kamera değişimi yaparken yüksek kalitedeki sertifikalı ve garantili ürünleri kullandığımızın altını çizmek istiyoruz.

iPhone 11 Pro Arka Kamera Değişimi

iPhone’nin tüm modellerinde ön kamerada sorun olabileceği gibi arka kamerada da sorun olabilecektir. Bu sorunların giderilmesi ve telefonunuzu eski verimliliğinde kullanmak için mutlaka profesyonel ve teknik bir firmadan destek almanız gerekmektedir. O firmalardan bir tanesi de piyasadaki tüm iPhone modellerine hizmet veren iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi firmasıdır. Arka kameralar genellikle telefon kaynaklı değil de kullanıcı kaynaklı hatalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hataların ortaya çıkmasından dolayı, kullanıcılar, telefonlarının arka taraflarındaki kamerayı verimli bir şekilde kullanamaz. Bu durum genellikle telefonun arka kamera üzerine doğru düşmesi, kameranın üzerine bir darbe gelmesi ya da bir şey dökülmesinden kaynaklı olabilmektedir. Eğer hemen bir teknik servis firması ile iletişime geçilmezse ya da hasar ciddiye alınmazsa daha da büyük sorunlara sebebiyet verebilir.

iPhone 11 Pro Home Tuş Değişimi

Home tuşları, her iPhone modellerinde olan ve gerçekten hayat kurtaran önemli bir tuştur. Pek çok telefon kullanıcısı ekranda geri tuş olmadan telefon kullanmayı istemez. Ancak hayatında bir kere iPhone kullanan kullanıcıların ise bu markadan vazgeçmesi çok mümkün olmayacaktır. Home tuşlarındaki arızalar gerçekten can sıkıcı boyutlara ulaşabilmektedir. Çünkü telefonun ön kısmında bulunan bu yuvarlak tuşla hemen hemen her işimizi yapabiliyoruz. Arızalandığı durumda da ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi olarak iPhone 11 Pro telefonlarında da olan bu Home tuşunun tamirini en kısa süre içerisinde sizler için gerçekleştirmekteyiz!

iPhone 11 Pro Kamera Camı Değişimi

iPhone’nin her modeldeki camı oldukça hassas ve dikkat kullanım gerektirmektedir. Sektör içerisinde iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi olarak hizmet veren firmamız, kamera camlarının arızalarını en kaliteli malzemeler kullanarak tamir etmekteyiz. Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

iPhone 11 Pro Kasa Değişimi

iPhone modellerinin kasaları, çok önemli ve hassastır. Bu kadar yüksek para verip almış olduğunuz bu modellerin arızalanmasını elbette istemezsiniz. Peki, kasalar arızalandığında kırıldığında, ezildiğinde ya da çizildiğinde ne yapmanız gerekiyor? Tabi ki hemen iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi alanında hizmet veren firmamızla iletişime geçmeniz gerekiyor.

Firmamız kasa değişimlerini tüm modellerde sizlere sunmaktadır. Eski yeni fark etmeksizin en uygun fiyatlardan hizmet alabileceğiniz firmamızdan kasa değişimi için de hizmet alabilirsiniz. Kasa değişimleri genellikle çizikler için değil de ezik, ya da göçükler meydana geldiğinde tercih edilmektedir. En hassas yapıya sahip olan iPhone 11 Pro model telefonlarında ekran camı hasar gördüğünde ya da kırıldığında direkt olarak kasa ile işlem yapılmamaktadır.

iPhone 11 Pro Arka Kapak Değişimi

Bir iPhone’nin en önemli parçaları arasında arka kapak ve kasaları bulunmaktadır. Eğer bir gün satmak isterseniz, telefonunuzun değerini belirleyecek olan kriterler bunlar olacaktır. Bizler iPhone 11 Pro tamiri ve teknik servisi olarak arka kapak değişimlerini sizler için en uygun fiyatlardan gerçekleştirmekteyiz. Yapısı gereğiyle oldukça hassas bir model olan iPhone 11 Pro’lar hassas ve dikkatli bir kullanım gerektirmektedir. Telefonlarda meydana gelen arka kapak hasarları, ciddi sorunlara sebebiyet verebilmektedir. hemen hemen tüm iPhone modellerine görülebilen bu arızanın hemen tamir edilmesi, telefonun ileriki süreçteki kullanımını da etkileyecektir. Bizler bu noktada da sizlere destek oluyoruz.

iPhone 11 Pro Dışında Başka Hangi Modellerin Tamirini Yapıyorsunuz?

Bizler yukarıda da belirttiğimiz gibi pek çok iPhone modelinin tamirini gerçekleştiriyoruz. Telefonunuz yeni model olsun, ya da oldukça eski bir iPhone modeli olsun. Bizim için hiç fark etmez. Ekip arkadaşlarımız tüm iPhone modelleri konusunda deneyimli, eğitimli ve bilgilidir. Sizler de aşağıdaki telefonlardan birine sahipseniz ve arızalanma durumu ile karşılaşıyorsanız, mutlaka bizlerden destek alabilirsiniz. İşte iPhone 11 Pro ve beraberinde hizmet vermiş olduğumuz telefonlardan bazıları:

 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11
 • iPhone XR
 • iPhone XS Max
 • iPhone XS
 • iPhone X
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 8
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone SE
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6 Plus
 • iPhone 6
 • iPhone 5
 • iPhone 5C
 • iPhone 5S

Telefonumu Tamamen Tamir Edebilecek Misiniz?

Telefon tamir hizmeti almak isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi, telefonun hemen tamir edilip, edilmeyeceği yönündedir. Telefonlarınız tamamen tamir olmakla beraber kolay kolay bir daha aynı şekilde arızalanmasının da önüne geçilmektedir. Telefonlarınızdaki arıza ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun, firmamızdan anlık destek alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımıza arızanızdan bahsettiğinizde ya da direkt olarak telefonu alıp mağazamıza gittiğinizde arızanız hakkında teknik destek ve bilgilendirme alabilirsiniz. Aynı zamanda arızanızın boyutuna göre ne kadar fiyat ödeyeceğiniz de belirlenmiş olur.

Telefonumu Hemen Teslim Alabilir Miyim?

Bir telefonum olduğunda tüm işlerimizi telefon üzerinden gerçekleştirmeyiz. Ancak arızalandıkları durumda tüm işlerimiz aksayacak ve planlarımız bozulacaktır. Görüşmelerimizi yapmayacak, mesajlarımızı kontrol edemeyecek ve maillerimize bir süreliğine bakamayacağız. Bizler de sektörün en kaliteli ve en profesyonel firmalarından biri olarak telefonunuzun en kısa süre içerisinde tamir edilmesini ve sizlere ulaştırılmasını sağlıyoruz. Telefonunuzun hemen tamir almak istiyor olabilirsiniz. Ancak sizlerin de tahmin edebileceği gibi bir Home tuşu arızası ile kapak ya da cam arızası aynı boyutta olmayacaktır. Bu durumda da tamir süresi takdir edersiniz ki, uzayacaktır.

Telefonumu neden size tamir ettirmeliyim?

Ürünlerimizde stoklu çalıştığımız için zaman kaybetmeden gereken değişim işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Sizin için en uygun çözümleri bulmaya çalışan deneyimli servis hizmetlerimiz, zaman kaybı yaşamadan gerçekleştirilerek tarafınıza teslim edilmektedir. Zamanla yıpranan ve kullanılabilirliğini yitiren cihazlarınızın onarılıp kullanılabileceği durumlarda yardımcı oluyoruz. Onarılmayacak cihazlarınız için de ekspertiz ekibimiz tarafından fiyat tespit edilerek sizden satın alınmasını sağlıyoruz. İsterseniz cihazınızı bize satarak ikinci el farklı bir cihaz satın alabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz faturalı ve garantili olarak yapılmaktadır.

Telefonum tamir edilmezse nasıl yardımcı olabilirsiniz?

İkinci telefon alımı ve satımı da yapıyoruz. Bir tek telefon değil aynı zaman da tüm elektronik cihazları durumuna göre satın alıp belli başlı kontrollerden geçirip CPR garantisi ile satabiliyoruz. Cihazın batarya durumu, parça durumu sıvı hasarı durumu vb gibi bir çok konuda detaylı tarama yapıp müşterilerimize transparan bilgi akışı sağlıyoruz. Böyle kanallardan telefon almak isteyenler satıcı ile beraber bizim dükkanlarımızdan birine gelip doğru şekilde ekspertiz yapabilir. Böylece iki tarafta mağdur olmamış olur.

Popüler Sayfalar