1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 11 Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 11

iPhone hemen hemen her sene farklı bir modelle karşımıza çıkıyor. Son çıkardığı ve kullanıcıların en çok beğendiği model olan iPhone 11 de çeşitli sebeplerden ötürü arızalanabilmektedir. Telefonlarınıza ne kadar iyi bakarsanız bakın, telefonlarınıza ne kadar ücret öderseniz ödeyin, ya kullanım hatası ya da dış kaynaklı olarak arızalanabilmektedir. Bizler de bu doğrultuda başta iPhone 11 tamiri ve teknik servisi olmak üzere tüm modellerinizde tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Firmamız bu doğrultuda kurumsal ve eğitimli personelleriyle telefonlarınızda meydana gelen büyük – küçük tüm arızalarınızda sizlere yardımcı olacaktır.

Telefonlarda genel olarak çeşitli bölgelerinde arızalanabilmektedir. Burada telefonlarınızı nasıl kullandığınız son derece önemlidir. Ancak telefonlarınızda meydana gelen arızalarınız için kesinlikle endişelenmeyin! Çünkü bizler ekip arkadaşlarımızla beraber arızanız ne kadar büyük olursa olsun telefonlarınızı kurtarıyor ve dilerseniz, bir üst modeliyle de takas işlemi yapıyoruz!

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

Amerika’da üretilen birinci sınıf garantili ve sektördeki zorlu testlerden geçen sertifikalı yedek parçalarla tamir edilen cihazınız, dünyanın en geniş servis ağına sahip olan teknik servisimizin garantisiyle teslim edilmektedir. Tüm ürünler için stoklarımızda bulunan modellerin parçalarını aynı gün teslim ediyoruz. Diğer marka cihazlar için stok durumuna göre uygulama süreci değişebiliyor.

iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi

Son dönemlerde başta iPhone olmak üzere tüm telefon modellerinde karşımıza çıkan bir sorun bulunuyor. iPhone 11’lerde de görülen şarj soket sorunu artık neredeyse kronik bir hale geldi. iPhone 11 tamiri ve teknik servisi şarj soket arızalarınızın tespitini ve tamirini en uygun fiyatlardan gerçekleştirmektedir. Şarj soketinde arızalar aslında yavaş yavaş kendini göstermektedir. Yani telefon şarj soketiniz birden arızalanmaz. Bu çok nadir görülen bir durumdur. Genellikle ilk olarak soket kısmında temassızlık başlar.

Temassızlık zaman içerisinde telefonunuzun şarj olmasını engelleyecektir. Bununla beraber şarj olurken telefonunuz fazla ısınabilir. Bu tamamen şarj soketindeki arızadan kaynaklanmaktadır. Peki, bu durumda ne yapacaksınız? Kullanıcıların büyük bir kısmı şarj soket arızalarını kendileri fark ettiklerinde bu durumda kulak pamuğu yardımıyla şarj kısmını temizlemeye çalışırlar. Ancak bu durum soket kısmının daha da arızalanmasına sebep olacaktır. Telefonunuzun arızasının daha da ilerlemesini önlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ekip arkadaşlarımız arızanın boyutunu görmek ve tamir edebilmek için telefonunuzu isteyecektir. Eğer aynı şehirdeysek, sizleri mağazamızda ağırlamak isteriz. Bu şekilde arızanızın boyutu küçükse ve aynı gün içerisinde tamir edilebilecekse, sizlere hemen telefonunuz tamir edilip, verilecektir.

Ancak aynı şehirde değilsek, bu durumda telefonunuzu bir kutu içerisine sıkıca sararak belirttiğimiz adrese kargoyla gönderebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız telefonlarınızı teslim aldığında tarafınıza bilgilendirme yapacak ve hemen tamir işlemlerine başlayacaktır.

iPhone 11 Kulaklık Soketi Değişimi

Telefon kullanırken herkes kulaklıkla müzik dinlemeyi sever. Kulaklıkla müzik dinleyebileceğiniz gibi telefon konuşmaları da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak telefon kulaklık soket arızaları bu işlemleri yapmanıza engel olacaktır.

Ekip arkadaşlarımızla iletişime geçtiğinizde arızanızın türü ve nasıl tamir olacağı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kulaklık soketi arızası kendini genellikle cızırtı sesi ile gösterecektir. Kulaklıkla işlem yapmak istediğinizde kulaklıkta duymamanız gereken cızırtı sesi duyacaksanız. Bu durum soket kısmında olabilecek arızaların işaretini vermektedir. Kulak soket arızalarının diğer belirtileri şu şekildedir:

  • Kulaklık kullanıldığında cızırtı sesi baskın olacaktır.
  • Müzik dinlerken ya da konuşma yaparken, sesler daha derinden gelmektedir.
  • Kulaklık girişinde zorlanma olabilir. (Bu durum kulaklık girişinin kir ve pislikle dolmasından kaynaklı olabilir)
  • İki kulaklığı taktığımda sadece tek kulağıma ses geliyor.

Belirtilen bu durumların hepsi kulaklık soket arızalarından kaynaklanmaktadır. Ekip arkadaşlarımızla iletişime geçtiğinizde telefonunuzun arızasının en kısa süre içerisinde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. iPhone 11 tamiri ve teknik servisi kulaklık ve mikrofon arızaları başta olmak üzere her türlü arızalarınızda sizlerin yanında olacaktır. Konuyla ilgili destek almak için bizlerden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz!

iPhone 11 Mikrofon Değişimi

Telefon kullanımının en temel amacı telefon görüşmesi gerçekleştirmek. Ancak mikrofon arızası varsa telefonunuzda, bu durum ne yazık ki çok mümkün olmayacaktır.

Telefonlarında meydana gelen mikrofon arızlarından kurtulmak için iPhone 11 tamiri ve teknik servisi olarak mikrofon değişimlerinizi ve tamirlerinizi en uygun fiyatlardan karşılıyoruz. Peki, mikrofon arızalarını nasıl anlayacaksınız? Mikrofon arızalarında karşısına çıkacak olan ilk sorun görüşmelerde ses iletiminin sorunlu bir şekilde yapılması. Bizler bu durumda telefonlarınızdaki arızanın ortadan kaldırılması için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Mikrofon arızaları dışarıdan bakıldığında çok fazla önemli gibi görülmemektedir. Ancak bu durumda arızaların ileriki boyutta daha da büyük sorunlara sebebiyet verebilir. Bu kadar ciddi paralar ödeyerek aldığınız telefonlarınızın arızalanıp tamamen kullanılmaz hale gelmesi ya da aldığınız fiyattan daha fazlasını tamir için vermek canınızı sıkabilir. Bizler bunun bilincinde olarak iPhone modelleri başta olmak üzere tüm telefonlarınızın arızaları için bizlerle iletişime geçebileceğinizi belirtmek istiyoruz. Konuyla ilgili ekip arkadaşlarımız sizlere gerekli olan bilgilendirmeyi yapacaktır.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

iPhone 11 Hoparlör Değişimi

Kullanıcıların sık sorun yaşadığı hoparlör sorunu, tamir edilmediği durumda ciddi problemlere sebebiyet verebilmektedir. Bizler bu noktada iPhone 11 tamiri ve teknik servisi olarak canınız sıkılmadan telefonunuzun hoparlör sorununu anında gideriz. Telefon hoparlörünün düzenli olarak temizlemesi son derece önemlidir. Düzenli temizlenmediği durumda telefonun hoparlör kısmına pislik dolar ve bu da telefon kullanımını verimsiz bir hale getirir. Bu sebeple düzenli olarak mağazamıza gelerek telefonlarınızın bakımını da en uygun fiyatlardan gerçekleştirebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız tüm iPhone modellerinin temizliği, tadilatını ve onarımını gerçekleştirmektedir. Tüm telefonlarınız için bizden destek alabilirsiniz. iPhone modellerindeki en büyük sıkıntı hoparlör kısmının büyük olması ve bu sebeple de içlerinin kirlenmesi. Bu durumda sıkıntı çekmemek için hemen bizlerle iletişime geçmeniz sizlerin yararına olacaktır.

iPhone 11 Ön Kamera Değişimi

Başta iPhone olmak üzere tüm telefon modellerinin kameraları oldukça hassastır. Cam olan bu parçalar dışarıdan darbe aldıklarında ya da düştüklerinde kırılabilir, çatlayabilir ya da bozulabilir. Genellikle iPhone kullanıcıları telefonun ön kamerasından çekim yapmaktan çok hoşlanırlar. Telefonunuzun ön kamerası bozuksa, ne yazık ki çekim yapamazsınız. Eğer telefonuz düşmeye ya da darbe almaya başlı olarak kamerası arızalandıysa sizlere bu noktada kamera koruyucu kılıflardan kullanmanızı öneriyoruz.

Telefon kullanıcıları telefonunun markası ya da modeli gözüksün diye ya hiç kılıf kullanmazlar, ya da telefonu korumaya bir kap takarlar. Ancak takacağınız kapaklı kılıflar en azından telefonunuzun ön kamerasının arızalanmasının önüne geçecektir. Ön kameranız arızalandığında kesinlikle panik yapmayın! Çünkü bizler iPhone 11 tamiri ve teknik servisi olarak tüm kamera arızalarınızda sizlere profesyonel destek veriyoruz.

iPhone 11 Arka Kamera Değişimi

Telefonların ön kameraları nasıl hassassa arka kameraları da o kadar hassastır. Çeşitli sebeplerden ötürü hassas olan bu kameraların tamiri için tercih edebileceğiniz en doğru adres iPhone 11 tamiri ve teknik servisi olacaktır. Ekip arkadaşlarımız alanında uzman ve deneyimli oldukları için telefonlarınızın tamirini en kısa sürede kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

Sizler de telefonlarınız sanki hiç arızalanmamış gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kameranız arızalanmaya başladığında sizlere bir takım sinyaller verecektir. Öncelikle istediğiniz çekimi yapmayacak ve hatta belki de kameranız hiç açılmayacaktır. Bu durumda endişe etmeniz gerek yok. Eğer aynı şehirdeysek hemen mağazamıza gelin ve ekip arkadaşlarımızdan yüz yüze bilgi alın.

Bu şekilde telefonunuzun ne kadara tamir olacağını da öğrenmiş olursunuz. Eğer gelemiyorsanız da bizleri arayın belirttiğimiz adrese telefonunuzu kargoya gönderin. Arkadaşlarımız telefonunuz üzerine ücretsiz keşif yapsın, arızanın boyutunu ve fiyat bilgisi çıkardıktan sonra sizlere geri dönüş yapalım. Kesinlikle sizler onay vermeden telefonlarınıza işlem yapılmamaktadır.

iPhone 11 Home Tuş Değişimi

iPhone 11 tamiri ve teknik servisi iPhone kullanıcılarının en çok şikâyet ettiği konulardan biri olan Home tuşunun arızası için işlem yapmaktadır. Home tuşunun arızalanması tüm iPhone kullanıcılarının başına gelebilecek bir durumdur. Çünkü bu tuşların arızalanması telefonunuzun kullanım performansını olumsuz olarak etkileyecektir. Genellikle ısırma, sert bastırma, üzerine bir şey dökülme gibi çeşitli durumlardan dolayı arızalanabilmektedir.

Bizler eğer Home tuşunu sürekli olarak kullanıyorsanız, onun yerine Touch tuşunu aktif etmenizi ve bazı işlemlerde onu kullanmayı alışkanlık haline getirmeniz gerektiğini öneriyoruz. Bu şekilde telefonunuzun bu tuşunun arızalanmasını engelleyebilirsiniz. Ama yine de farklı sebeplerden ötürü çalışmayabilir. Bu durumlarda bizlerle iletişime geçin ve Home tuşunuzun kısa sürede ekip arkadaşlarımız tarafından tamir edilişini izleyin!

iPhone 11 Kamera Camı Değişimi

Kırık bir iPhone camı gerçekten kötü bir görünüme ve verimsiz bir telefona sebep olur. Bu durumda yapmanız gereken tek şey panik yapmadan hemen iPhone 11 tamiri ve teknik servisi ile iletişime geçmek. Ekip arkadaşlarımız kamera camlarınızın arızalarında sizlere kusursuz bir destek sunacaktır. Kameralar çeşitli sebeplere bağlı olarak kırılabilir, arızalanabilir. Çoğu kullanıcı bu durumda arızanın boyutunu çok fazla önemsemez.

Ancak bu telefonunuzun ilerde daha da fazla arızalanmasına sebep olabilir. Peki, bu durumda ne yapmak gerekiyor? Telefonunuzun kamera camının arızalandığını, çatladığını ya da çizildiğini görürseniz hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Ekip arkadaşlarımız, telefonlarınızı inceledikten sonra durum değerlendirmesi yapacak ve sizlere telefonunuz hakkında bilgi verecektir. Sorunu fark eder fark etmez bizler ile iletişime geçmek sizlerin yararına olacaktır.

iPhone 11 Kasa Değişimi

Eğer ikinci el bir iPhone alıyor ya da elinizdekini satıyorsanız, en çok dikkat edilen noktanın kasalar olduğunu söyleyebiliriz. Aslında telefon kasaların, telefonunun değerini belirleyen en önemli kriterdir. Çizilmelerine ya da ağır darbeler almalarına karşı telefonunuzu mutlaka kılıflı bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Ancak yine de kasaların arızalanması mümkün olabilmektedir. Bu durumda hemen iPhone 11 tamiri ve teknik servisi ile iletişime geçin. Ekip arkadaşlarımız kasalarınızın gerekli olduğu durumlarda en uygun fiyatlardan değişimini gerçekleştirsin. Sizler de telefonunuzu daha da verimli bir şekilde kullanmaya devam edin. Hassas yapısı olması sebebiyle, hemen hasar alabilen bu telefon modellerini kullanırken dikkatli olmak ve tüm önlemleri almak son derece önemli bir noktadır.

iPhone 11 Arka Kapak Değişimi

Çeşitli sebeplerden ötürü arka kapağınız arızalanabilir, çizilebilir ya da ezilebilir. Bazı kullanıcılar arka kapaklarında ciddi sorun olsa bile telefonlarına gerekli önemi göstermez. Kırık ya da bir açıklık varsa buradan telefonunuzun içine toz dolabilir. Bu da telefonlarınızın ciddi anlamda arızalanmasına sebep olabilir. Bizler iPhone 11 tamiri ve teknik servisi olarak telefonlarınızın arka kapak değişimlerini en uygun fiyatlardan sağlamaya devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarımız alanlarında hem bilgili hem de deneyimli olmaları sebebiyle iPhone model telefonlarınızda karşılaşabileceğiniz tüm tuş, mikrofon, hoparlör ya da kasa arızaları gibi pek çok noktada sizlere kusursuz bir destek sunuyoruz. Bizlerle iletişime geçin, arızalı iPhone’leriniz olmasın! Arkadaşlarımız sizlerle hemen ilgilenecek!

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Bizlerden hizmet alacak ya da telefonunu tamir ettirmek isteyen kullanıcıların aklındaki en büyük sorunlardan bir tanesi ödeme konusudur. Kullanıcılar haklı olarak ödemeyi nasıl yapacaklarını merak ederler. İlk olarak telefonunuzu bizlere gönderiyorsanız, kargo yolu ile telefonunuzun durumu incelendikten sonra tamir edilmesi için bir değerlendirme yapılacaktı. Buna göre de arıza fiyatı çıkartılacaktır. Tarafınıza iletilen bu tutarı onayladığınız takdir de sizlere ödeme bilgileri gönderilecektir. Eğer mağazamıza direkt olarak gelip hizmet alıyorsanız da bu durumda ödemeyi nakit ya da kredi kartınızla direkt olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bizler müşterilerimize asla mağdur etmeyen ve en uygun fiyatlardan hizmet sunan profesyonel bir kurumuz.

Telefonumu Hemen Tamir Edebilir Misiniz?

Telefonlar hayatımıza girdiği andan beri bizim için yerleri çok büyük oldu. Özellikle işlerini telefon üzerinden yönetilen ve sürekli bir mail telefon trafiği içerisinde çalışanlar için telefonlarının arızalanması ciddi problem olacaktır. Bizler telefonlarınızın tamirinde profesyonel ve eğitimli ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz.

Burada belirtmemiz gereken en önemli nokta arızanızın boyutudur. Arızanız çok büyükse birkaç iş günü sürebilmektedir. Ancak o kadar da büyük değilse ve hemen tamir ediliyorsa, sizler mağazamızda bile beklerken telefonunuzun tamir edilip, hazırlanacaktır. Burada bizler ne kadar hızlı ve profesyonel çalışsak da telefonunuzun arızası son derece önemli bir nokta olacaktır. Bizlerden konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Tamir Edildikten Sonra Elimdeki Telefonu Değiştirmek İstiyorum?

Bizler uzun zamandır sektör içerisinde faaliyet gösteren önemli bir firmayız. Müşterilerimizin memnun olması için gerekli olan çalışmayı göstererek, onların memnun olmasını amaçlıyoruz. Telefonunuzu istemiyor ya da değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda firmamızın takas ve değiştirme hizmeti verdiğini belirtebiliriz. Değerindeki bir modelle ya da bir üst modeller uygun fiyatlardan değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de elinizdeki telefonu değiştirmek isterseniz, bizleri tercih edebilirsiniz. Konuyla ilgili daha da ayrıntılı bilgi almak isterseniz, ekip arkadaşlarımızı arayabilir, ya da direkt olarak mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Sizlere hizmet vermek bizim için bir mutluluk!

Bulunduğunuz Şehirde Değilim, Telefonumu Nasıl Tamir Edeceksiniz?

Kullanıcılarımızın akıllarındaki en büyük sorulardan bir tanesi, “Bulunduğunuz Şehirde Değilim, Telefonumu Nasıl Tamir Edeceksiniz?” sorusudur. Sektör içerisinde belki de en uzun zamandır bu hizmeti veren firmamız, bu sorununuzu da çözüyor. Sizler nerede olursanız olun, bizimle iletişime geçtikten sonra belirttiğimiz adrese telefonunuzu gönderebilirsiniz. Bu şekilde ekip arkadaşlarımız, telefonlarınızı kargodan teslim alacak ve hemen işlemlere başlayacaktır. Gönderirken de kesinlikle zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alıyor ve kargonuzun size ulaşmasını sağlıyoruz. Bizimle aynı şehirde olun ya da olmayın, bu bizden hizmet almanıza engel olmayacaktır. Yapmanız gereken tek şey, bizi arayarak ekip arkadaşlarımızdan sürecin nasıl işlediğine dair bilgi almak.

Telefon Tamir Fiyatları Ne Kadar?

Telefon tamir fiyatları da telefonu arızalanan ve tamir ettirmek isteyen kullanıcıların merak ettiği konulardan bir tanesi. Telefon tamir fiyatları hakkında direkt olarak bir fiyat veremiyoruz. Çünkü iPhone çeşitli yönlerden arızalanabilen ve tamir süresi değişken olan bir telefondur.

Tahmin edersiniz ki, bir ekran kırılması ile kasadaki bir çiziğin tamir fiyatı aynı olmayacaktır. Fiyatlandırma kriterimiz, tamamen müşterilerimizi düşünerek hazırlanmıştır. fiyatlandırmamız hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için telefonunuzu görmemiz gerekiyor. Ekip arkadaşlarımız telefonlarınız üzerinde ücretsiz tahmin yaparak, arızanın boyutuna göre size bir fiyat çıkartacaktır. Bu durumda da arızanızın sizlere ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.

Size üç farklı kalitede ürün çeşidi ve fiyat sunacağız, buna göre seçiminizi bütçenize göre yapabilirsiniz.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz. Garantili, sertifikalı ürünlerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Popüler Sayfalar