1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 5C Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 5C

iPhone 5C tamiri ve teknik servisi olarak başta iPhone 5C modeli olmak üzere tüm modellerde tamir ve teknik servis hizmetini en uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz. Telefon arızalarınız için iPhone 5C tamiri ve teknik servisi hizmetimizden destek alabilirsiniz. Apple, her geçen gün markasını daha da yayan önemli bir firma haline geldi. Bizler de bu telefon modellerinde meydana gelebilen tüm arızalar için sizlere teknik destek sunuyoruz. Telefonlarınıza ne kadar dikkat ederseniz edin, dış çevrelerden dolayı arıza meydana gelebilir. Telefonunuz düşebilir ya da istemediğiniz bir darbe alabilir. Bu durumda telefonlarınızın acilen tamir edilmesi gerekmektedir.

Bunların dışında eğer telefonlarınızı şarj ederken orijinal şarj aleti kullanmıyor ya da şarj aletini düz bir şekilde kullanmıyorsanız, bu durumda telefonunuz soket kısmının arızası gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Telefonlarınızı elinizden geldiği kadar dikkatli kullansanız bile, sonuçta bu cihazların elektronik cihazlar olduğunu unutmamalısınız. Bizler uzman kadromuzla birlikte telefonlarınızda meydana gelen arızalarda sizlere kısa süre içerisinde destek vereceğiz.

Yazılımsal ya da sizin hatanızdan kaynaklanan sorunları kendi kendinize çözemiyorsanız, cihazınızın içinin açılması gerekecektir. Bu durumda bizden yardım alabilirsiniz.

iPhone 5C Şarj Soketi Değişimi

iPhone’nin tüm modellerinin şarj kısmının arızalanabildiğini belirtebiliriz. Apple markalı bu cihazlarınızı eminiz ki her gün şarja takıyorsunuzdur. Hatta bazı kullanıcılar gittikleri her yere telefonlarının şarj aletlerini de götürmektedir. Peki, sizler telefonlarınızı kaç defa şarja takıyorsunuz? Eğer bu şekilde davranıyorsanız, telefonlarınızın arızalanmasına sebep olabilirsiniz. Telefonların sürekli olarak şarja takılıp çıkartılması doğru bir hareket olmayacaktır. Telefonlarınızın soket kısmındaki arızalar hakkında karşılaşabileceğiniz şu şikâyetler şu şekilde olabilir:

 • Telefonunuzu şarja taktığınız zaman şarj olmuyor
 • Telefonumun şarjı bitti, şarja taktığımda telefonum açılmıyor.
 • Telefonu şarja taktığın zaman bazen şarj oluyor bazen şarj olmuyor.
 • Şarj soket kısmında temassızlık var.
 • Telefonum şarj olurken hızlı ısınıyor
 • Telefonumun şarj yuvasında sorun var
 • Şarj giriş kısmı bozuldu

Belirtilen bu durumlar telefonunuzun şarj soketinde sorun olduğunu ve kısa süre içerisinde tamir edilmesi gerektiğini göstermektedir. Eğer sorununuzun üzerine eğilmezseniz bu durum bir takım sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Telefonların küçük görünen bu arızalarına dikkat edilmezse telefonunuzu bir daha kullanamayabilirsiniz.

iPhone 5C Kulaklık Soketi Değişimi

Telefonların kulaklık soket değişim fiyatları aslında arızanın boyutuna ve telefonun modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Apple kullanıcılarının ne yazık ki en çok teknik servise başvurduğu konulardan bir tanesi kulaklık soket arızasıdır. Bu tür arızalar telefon kullanıcılarının ciddi şekilde canını sıkabilmektedir. Sorunun kaynağının bulunması için mutlaka iPhone 5C tamiri ve teknik servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Telefon sorunları kendini şu şekilde göstermektedir:
Kulaklıktan ses gelmiyor.
Kulaklıktan cızırtılı ses geliyor.
Kulaklığın tekinden ses geliyor.
Kulaklıkla duyamıyorum.
Kulaklık soketinde meydana gelen bu tür arızalar, kulaklıkla duyumu engellemektedir. Bizler de bu noktada oldukça profesyonel bir firma olarak kulaklık soket arızalarınızı aynı gün içerisinde tamir ediyoruz. Eğer mağazamızda beklemeyecek kadar yoğunsanız, dilerseniz kargo ile ürününüzü bizlere göndererek en geç 3 gün içerisinde teslim alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kulaklık soket arızalarıyla ilgili sorun yaşayan kişiler genellikle bu durumunda soket değişim sürelerinin ne kadar süreceğini merak etmektedir. Değişim süresi işlemi oldukça kısa olmaktadır. Telefonunuzu mağazamıza getirdiğiniz bekleyebilirseniz, aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Kulaklık tamirleri tüm modeller için geçerlidir. Başta 5C olmak üzere diğer tüm iPhone modelleri için soket değişim işlemi en uygun fiyatlardan yapılabilmektedir. Telefonlarınızda meydana gelen arızaların tamiri için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone 5C Mikrofon Değişimi

Ne kadar süredir iPhone kullanırsanız kullanın, telefonlarınızın mikrofonlarının arızalarıyla karşılaşacaksanız. Ancak endişelenmeyin, iPhone 5C mikrofon değişimi ile mikrofon arızalarınızı en kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. Bu tür arızalar genellikle telefon konuşması yaparken kendini belli etmektedir. Telefonlarınızla görüşme yaparken, karşı tarafın sesini alamaz ya da sesinizi karşı tarafa ulaştıramazsınız. Bu durumun ortadan kaldırılması için mutlaka profesyonel bir firmadan destek almanız gerekmektedir. Bizler kurumsal bir firma olarak, müşterilerimizin iPhone 5C başta olmak üzere tüm modellerinde meydana gelen arızalarını ortadan kaldırıyoruz. Mikrofon değişimleri için yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişime geçmek! Fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için ekip arkadaşlarımız, arızanın boyutunu görmesi gerekmektedir.

Fiyatlar hem arızanın boyutuna hem de modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kulaklık ve mikrofon soket değişimiyle ilgili ekip arkadaşlarımız sizlere en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır. Mikrofonlarınız tamir edilirken, telefonlarınız kesinlikle sıfırlanmayacaktır. Bizimle çalışırken bilgilerinizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz!

iPhone 5C Hoparlör Değişimi

Telefonunuzu kullanırken karşı taraftan ses gelmiyorsa, hoparlör arızası ile karşı karşıya olduğunuzu belirtebiliriz. Bizler bu noktada iPhone 5C hoparlör değişimi olarak telefonlarınızın hoparlör değişimlerini en uygun fiyatlardan gerçekleştiriyoruz. Telefonlarınızın hoparlörler arızası her türlü modelde karşınıza çıkabilir. Bu tür arızalarda hoparlörlerinizin kırık ya da hasarlı olup olmadığından emin olmak gerekmektedir. Bunu tabi ki sizler anlayamazsınız. Bunun için teknolojik bir firmadan profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Firmamız bu sorunu sizler için kısa sürede çözümlendirecektir. Kullanıcılar hoparlör sorunlarının çözüme ulaşması için genellikle telefonu açıp kaparlar. Ancak hoparlörde kalıcı bir arıza varsa, bu durumda sorununuz çözümlenmeyecektir. Sorununuzun çözümlenmesi için telefonlarınız uzman bir ekip arkadaşlarından incelenmesi gerekmektedir.

Konuşma sırasında kulağınızı dayandığınız hoparlör kısmının temiz olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Genellikle telefonlar konuşurken cildimizdeki kirler ve ter o kısma dolabileceği için ses kalitesini düşürecektir. Bu durumda hafif netli bir bez ve kulak pamuğu yardımıyla telefonunuzu temizleyebilirsiniz. Ancak bu tür durumların sadece geçici bir çözüm olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Telefonlarınızın bu sorundan kalıcı olarak kurtulması için mutlaka firmamızdan destek almayı düşünebilirsiniz.

iPhone 5C Ön Kamera Değişimi

Akıllı telefonlar hayatımızı girdiğinden beri daha fazla selfie çeker olduk. Ancak selfie çekebilmemiz için mutlaka telefonlarımızın düzgün çekim yapabilmesi gerekmektedir. Düzgün çekim yapamayan telefonlarda kaliteli resimler çıkmayacaktır. Ancak telefonunuzun modeli ne kadar yüksek olursa olsun, ön kamerasında sorun varsa kırık, çatlak ve arıza gibi, istediğiniz gibi güzel fotoğraflar çekemeyeceksiniz. iPhone 5C ön kamera değişimi bu noktada aranan tüm hizmetleri sizlere sunacaktır. Artık bu şekilde daha güzel selfieler çekebileceksiniz!

Telefon kamera arızalarında kullanıcıların ilk başvurduğu konulardan bir tanesi hemen telefonu resetlemek olmaktadır. Ancak kameranızın camında bir arıza varsa, telefonunuza istediğiniz kadar kapatıp açın bu tür yöntemler çözüm almayacaktır. Eğer kırık çatlak gibi çeşitli arızalar varsa, bu durum için ön kamera değişimlerinin yapılması gerekmektedir. Kamera değişiminde de sizlere yardımcı olan ekibimiz, en kısa süre içerisinde telefonunuzu eskisi gibi kullanabilmenize yardımcı olacaktır.

Bu tür arızalar ilk olarak kendini ön kameram açılmıyor, telefonum puslu çekim yapıyor gibi şikâyetlerle kendini gösterecektir. Sizler ekranı ne kadar silmeye çalışırsanız çalışın, bu durumu düzeltemeyeceksiniz. Hatta telefonunuzu zorlayarak arızanın daha da büyük bir hale gelmesine sebep olabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek arızanızın türü ve yapım aşaması hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 5C Arka Kamera Değişimi

Telefon arızalarında en sık karşılaşılan durumların başında arka kamera arızası gelmektedir. Bu arıza türleri genellikle telefonunun arka kamerasının darbe ya da hasar alması durumunda ortaya çıkacaktır. Bu sebeple telefon kullanırken, telefon kılıfı kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. iPhone 5C arka kamera değişimi olarak arka kamera değişimlerinizde ya da kamera arızalarınızda bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz. Fotoğraflarınız bulanık çıkıyorsa, bu şekilde kamera arızalarından kurtulabilirsiniz.
Ekip arkadaşlarımıza telefonlarınızı kargo ile gönderdiğinizde arızanın boyutu incelenerek sizlere geri dönüş yapılmaktadır. Bu geri dönüşte hem işlem bilgisi hem de fiyat bilgisi sizlere sunulmaktadır. Onay sizlere sunulmaktadır. Onay vermeniz durumunda tamir işlemine hemen başlanacaktır. Fiyatlarımızın bütçe dostu olduğundan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına, onların bütçelerini düşünerek fiyatlarımızı belirtmekteyiz.

iPhone 5C Home Tuş Değişimi

iPhone 5C tamiri ve teknik servisi olarak 5C modellerinde Home tuşunun arızalanmasının pek çok sebebi olduğunun altını çizebiliriz. Aslında en sık karşılaşılan arıza sebeplerinden bir tanesi telefonların yanlış kullanımıdır. Telefonlarınızı yanlış kullanırsanız, home tuşu arızalarıyla çok daha sık karşılaşabilirsiniz. Cihazınızın alt orta kısmında bulunan bu yuvarlak tuşun arızalandığını anlamak son derece kolay! Çünkü zaten iPhone modellerinde orta kısımda olan sadece tek tuş bulunmaktadır. Home tuşları başta olmak üzere çeşitli arıza türlerinde, sizlere ömür boyu garanti sunmaktayız! Sektör içerisinde bu kadar hizmeti en uygun fiyatlarda sizlere sunan başka bir firma daha bulunmamaktadır. Tüm telefon tamirlerinde yüksek kaliteli, sertifikalı ve garantili parçalar kullandığımızın altını çizmek istiyoruz.

iPhone 5C Kamera Camı Değişimi

Telefonlarınızı iPhone 5C kamera camı değişimi ile profesyonel bir şekilde tamir ettirdikten sonra, dilerseniz, cihazınızı bizim aracılığımızla satarak çok daha üst model telefon alabilirsiniz. Alanında uzman özel eğitimli personellerimizle birlikte sizlere hizmet sunmaktan son derece memnunuz!
Türkiye’nin en büyük telefon firması olan CPRteknik’ten alabileceğiniz hizmetler şu şekildedir:

 • Aynı gün içerisinde onarım sunmaktayız.
 • Dilerseniz telefonlarınızı kargo ile teslim alarak tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz.
 • Yüksek kaliteli parçalar kullanarak telefonlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız.
 • Ömür boyu garanti sunarak sizlerin memnun olmasını sağlamaktayız.
 • Alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktayız.

Tüm iPhone modelleri için hizmet vermekteyiz. Yani bizlerden hizmet alırken, iPhone modelim çok eski ya da çok yeni diye endişelenmenize gerek yok. Çünkü ekip arkadaşlarımız, tüm modeller için bilgili ve deneyimlidir.

Kamera camlarınızda meydana gelen arızalar için en doğru adreste olduğunuzu belirtebiliriz. Telefon arızalarında müşteriler genellikle güvenecek doğru firmayı bulmaktan çekinirler. Özellikle bu arıza kamera camı gibi telefonunun önemli bir parçası için ise. Ancak bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren endişelenmeyi bırakmanız gerekiyor! Çünkü sektör içerisindeki en profesyonel firmalardan biri olan kurumumuz sizlere kamera camı değişimi konusunda alamayacağınız kalitede bir hizmet sunmaktadır!

iPhone 5C Kasa Değişimi

iPhone 5C kasa değişimi olarak müşterilerimizin en çok dert yandığı konulardan biri olan kasa değişiminde de sizlere yardımcı oluyoruz! Kasa değişimi çoğu kullanıcı için güvenilmez ve tehlikeli bir işlem gibi görünebilir. Hatta bazı kullanıcılar bu durumda telefonunu tamir ettirmek istemez ve telefonu o şekilde kullanmaya devam eder. Ancak bu durum ne yazık ki daha sıkıntılı konulara sebebiyet verecektir. Firmamız aracılığı ile iletişime geçerek telefonlarınızın kasa değişimini en uygun fiyatlardan gerçekleştirebilir, dilerseniz de bir üst modelle ticaretini gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle ikinci el telefon alım satım işlemlerinde kasa oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Eğer kasa değişimi yaptırdıktan sonra telefonlarınızı satmak istiyorsanız, bu konuda da bizlerden destek alabilirsiniz. Kasa değişim fiyatları hakkında da bilgi almak için, dilerseniz mağazamıza gelebilir, ekip arkadaşlarımızdan ücretsiz bir şekilde tahmin alabilirsiniz. Bu şekilde telefonunuz için istenen fiyatı önceden öğrenmiş olacak ve bütçe olarak da kendinizi çok fazla sıkıntıya sokmayacaksınız. Haydi, arızalı telefonlarınız için bizimle iletişime geçin!

iPhone 5C Arka Kapak Değişimi

Telefonların arka kapak kısımları en çok arıza alan bölgelerden bir tanesidir. Aslında sizler telefonları ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın, telefonlarınızın düşmesi ya da darbe alması durumunda büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. iPhone 5C arka kapak değişimi olarak merak edilen tüm soruları sizler için cevaplandırıyor ve arka kapak değişimlerini arızanızın boyutuna göre sizler için en uygun fiyatlardan gerçekleştiriyoruz. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Arka kapaklar telefonun ne çok hasar alan bölgeler arasında bulunmaktadır. Çünkü genellikle iPhone kullanıcıları, telefonlarını kılıfsız bir şekilde kullanırlar. Bu durumda da telefon özellikle mermer veya da beton gibi sert yerlere düştüğü durumda ciddi sıkıntılara sebebiyet verebiliri. Bizler de bu noktada iPhone 5C başta olmak üzere tüm modellerinizin arka kapak değişimlerini en uygun fiyatlardan değiştiriyoruz. Sizler de konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilir ya da mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Telefonum ne zaman tamir edilecek?

Kullanıcılarımızın telefon tamiri için bizleri tercih ettiğinde merak ettikleri konulardan bir tanesi, telefonların ne zaman tamir edileceği yönündedir. Telefon tamir işlemleriniz 2 şekilde gerçekleştirilmektedir. Eğer mağazamıza direkt olarak gelirseniz telefonlarınız arızanın boyutuna ve durumuna göre aynı gün içerisinde tamir edilecektir. Bununla birlikte eğer telefonlarınızı kargo aracılığı ile bizlere ulaştırırsanız, bu durumda bizler yine telefonlarınızı aynı gün içerisinde tamir ediyoruz. Ancak kargo firmalarının yoğunluğuna göre telefonun sizlere ulaşması birkaç iş gününü bulacaktır. Telefonlarınız hemen tamir edilip sizlere ulaştırılacaktır.

Telefon tamir fiyatları ne kadar?

Telefon tamiri yapılırken, müşteriler genel olarak fiyatlar hakkında araştırma yaparlar ve bilgi almak isterler. Bizler de bu noktada direkt olarak arızanın boyutunu göremeden fiyat bilgisi veremiyoruz. Çünkü bu çok doğru olmayacaktır. Ancak ekip arkadaşlarımıza arızanızın durumu hakkında bir takım açıklamalar yaparsanız, bu noktada konuyla ilgili biraz daha ayrıntılı bilgi almanız mümkün olacaktır. Her şeyden önce şunu belirtebiliriz ki, fiyatlarımız sektör içerisindeki diğer firmalara bakarak hem daha uygun hem de daha hesaplıdır! Bizlerden hizmet aldığınıza asla pişman olmayacaksınız!

Telefonları nasıl tamir ediyorsunuz?

Telefon tamirlerini gerçekleştiren mutlaka uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız sizlere en kaliteli ve en profesyonel hizmetleri bir arada sunarak, telefonlarınızın eskisi kadar sorunsuz olmasını sağlıyoruz. Hem de bunu yukarıda belirttiğimiz gibi bütçenizi sarsmadan en uygun fiyatlardan gerçekleştiriyoruz. Telefonlarınızın tamir edilmeden önce arızanızın boyutu hakkında ayrıntılı bilgi aldıktan sonra ekip arkadaşlarımız hemen çalışmaya başlayacaktır. Tamir işlemlerimiz en kısa süre içerisinde tamamlanacak ve telefonlarınız sizlere ulaştırılacaktır. Bu yüzden kullanıcılarımıza hem garantili hem de para iade garantili iki farklı garanti şekli sunuyoruz. Parça sorunlarının çözülmesi için Amerika’dan ithal edilen parçaları kullanıyoruz. Amerika’dan gelen teknisyen tarafından eğitilen uzmanlarımız da gerekli değişim işlemlerini gerçekleştiriyor.

iPhone 5C Cihazım ısınıyor neden?

Cihazınızın ısınmasının birçok nedeni olabilir. Bunun tespit edilmesi için bize getirin ve gereken testleri uygulayarak problemin kaynağını bulalım.

İphone 5C cihazımı verip iPhone 8 alabilir miyim?

CRP Teknik değişim ofisinde istediğiniz cihazı verip farklı bir model alabilirsiniz. Elimizdeki mevcut tekliflerine göre değerlendirebileceğiniz cihazları en uygun koşullarda satın almanız mümkün olabilir.

Popüler Sayfalar