1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 6 Plus Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus tamir ve teknik servisi arıyorsanız, Akasya Acıbadem AVM ve Nişantaşı’nda faaliyet gösteren CRP Teknik ile cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

Belirli bir süre sonra ya da kullanıcı hatalarından kaynaklanan problemler nedeniyle arızalanan iPhone 6 Plus tamiri ve teknik servisi hizmetini yılların deneyimine sahip olan kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Zaman zaman kullanıcı hatalarından cihaz eskidiğinde de ömrü bittiğinden birçok sıkıntı eski verimiyle ürünü kullanmayı önler. Tamir ve teknik servis konusunda iyi bir çözüm ortağınız yoksa, cihazınız için boş yere masraf yapacak, zaman kaybederek iletişim sürecinizi aksatacaksınızdır. Bu kaçınılmaz sonda yanınızda güvenilir bir ortağınız varsa, problem yoktur.

Özellikle eskiyen modellerde görülen sıkıntılar, ses, görüntü ya da kasa gibi parçalar çok sayıda problemlere neden olabilir. Böyle aksamalar görüldüğünde iPhone 6 Plus tamiri ve teknik servisi hizmeti alacağınız firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Şık bir ürün olarak dikkat çeken ve her zaman ihtiyacınızı karşılayacağınız şekilde destek almanızı sağlayan cihazları kullanırken soket, hoparlör ve kamera problemlerinde bazı sıkıntılar yaşanabilir. Bu tür sorunların giderilmesi için kullanışlı yedek parçalarla cihazın verimli bir biçimde kullanılması mümkün olabilir.

Teknik servis hizmeti verdiğimiz Phone 6 tamir seçenekleri, aşağıdaki alt başlıklarda açıkladığımız türdeki sorunlardır ve cihazın durumuna göre tamir şekli ve kullanılacak yedek parça değişiklik göstermektedir.

Kullandığınız Parçalar Orijinal Mi?

Kullandığımız parçaların orijinal olup olmadığını merak etmeniz oldukça normaldir. Yedek parçası bulunmayan birçok Apple ürününün tamirinde kaliteli, Apple global testlerinden geçmiş, sertifikalı ve garantili ürün tercih edilmektedir. Bu ürünlerin güvenle tercih edildiğini ve garantimiz kapsamında olduğunu bilmenizi isteriz.

Fiyat almak ve probleminizi tespit ederek onarım süreci ve detayları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Cihazınızın marka ve modeline göre uzman temsilcimiz size detaylı bilgi verecektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ekibimiz ücretsiz analiz ve tahminlerle cihazınızdaki olası problemleri keşfeder ve çözüm üretir. Önceliğimiz mevcut cihazınızı kurtarmaktır. Sonraki süreç için ise garanti vererek ömür boyu cihazlarınızı emanet edebileceğiniz bir destek sunuyoruz. Bunu sağlamak istediğinizde kargoyla gönderim yaparak, cihazınızın olabilirliğini öğrenebilirsiniz. Yüksek kaliteli parçalarla değişim yapılması sağlanırken, cihazınızı satıp faklı bir modeli de almanız mümkün olmaktadır. Sipariş üzerine satın alacağınız yeni cihazınızı gönderirken eski cihazınızı da en yüksek teklifi vererek satın alıyoruz. Bu yüzden güvenle tercih edeceğiniz çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

iPhone 6 Plus Parça Değişimleri Ücretli Mi?

iPhone 6 Plus için kullanılan yedek parçalar orijinal/garantili/sertifikalı yedek parçalar oluyor. Ücretler ise değişecek parçaya göre belirleniyor, net bir durum söz konusu olmasa da minimum 100 TL’den başlayan fiyatlarla parça değişimlerini yapabiliyoruz. iPhone 6 Plus tamiri ve teknik servisi hizmeti almak için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Farklı şehirlerden olan müşterilerimiz için kargo imkanıyla da tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Garanti kapsamındaki cihazlarınız için öncelikle Apple Türkiye yetkili servislerine danışabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Tamiri Fiyatları

iPhone 6 Plus tamiri fiyatları, yapılacak işin niteliğine göre değişmektedir. Değişmesi gereken parçanın olup olmadığı ya da değişim sonası cihazın performansının iyi bir şekilde işleyip işlemeyeceğine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Cihazdaki soruna göre değişmekle birlikte 100 TL’den başlayan tamir ücretlerimiz için net bir bilgi edinmek isterseniz cihazınızın sorununu bize ileterek daha doğru bilgi edinebilirsiniz.

Eski cihazınızın onarılmayacak durumda olması halinde yeni bir cihaz satın almanız da yardımcı oluyoruz. Eski cihazınızı bize getirin, daha kullanışlı ve ekonomik olan yeni bir cihaza sahip olun. Her zaman değerinde alışveriş yapmanızı sağlayan ekibimiz özellikle küçük çaplı onarım hizmetlerinde memnun kalacağınız fiyatlandırmalarla iPhone 6 Plus Tamiri ve teknik servisi sağlamaktadır.

Cihazınızın Garantisi Hasarı Karşılamıyor Mu?

Cihazızı satın aldıktan sonra genelde 2 yıl garantisi olacaktır. Bu süreç dolduğunda ya da kullanıcı kaynaklı sorunlar yaşandığında cihazınızın tamiri için ücret ödemeniz gerekecektir. Garanti kapsamında değiştirilmeyen ve ücret ödemenizi gerektirecek olan değişimler tarafımızca yapılmaktadır. Ancak bu süreçte cihazınızın içi açılacağı için mevcut garantiniz devam etmeyecektir. Yetkili servisinize de garanti kapsamında cihazın onarımını yaptırabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan tamir sürecinin gerçekleşmesini sağlamak isterseniz teknik ekibimiz uzun süreli garanti de verecektir. Apple uzmanlarımızla görüşerek cihazınızın akıbeti ve olası sorunlarda nasıl tamir edileceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Cihazlarda Sıkça Rastlanan Problemler

Kullanıcı kaynaklı olan ve üretimden kaynaklanan problemler iPhone 6 Plus tamiri ve teknik servisi hizmeti almanıza neden olabilir. Genel olarak cihazın ince yapısı nedeniyle ekran kırılmaları, bükülmeler ya da batarya sorunları görülmektedir.

Cihazın hatalı kullanımı ve oluşacak kazalar nedeniyle ortaya çıkan problemlerini çözmek istediğinizde garanti kapsamında değerlendirilmesi söz konusu değilse bizimle iletişime geçebilirsiniz. Touch ID hataları, servis sorunu, Bluetooth, Wi-Fi ve benzer hatalar cihazlarda sıkça rastlanan problemlerdir. Bunların yanında kullanıma bağlı olarak zamanla oluşan problem vardır. Bu tür problemler ise genel olarak kronik olarak nitelendirdiğimiz problemler olmadığı için teknik servis kapsamında sıkça çözülür.

Esnek olan kasa yapısı nedeniyle de birçok problem yaşanabilir. Örneğin ekranın çalışmaması, cihazın kasasının bükülmesi ya da dokunmatikteki problemler birçok kişinin cihazı değiştirmesine neden olabilmektedir. Ana kartın korunması için bu serideki ürünlerde ek bir korunak olmadığından çok sayıda şikayetle karşılaşıyoruz.

CPR Teknik olarak iPhone 6 Plus cihazınızdaki olası problemler ve teknik çözümlerini genel olarak çözüyoruz. Ancak cihazınızda herhangi bir sorun yoksa ve bazı bölümlerinde sıkıntı varsa genelde parça değişimi yaparak çözümünü sağlıyoruz.

iPhone 6 Plus Şarj Soketi Değişimi

Hatalı ve haşin kullanım sonucu ortaya çıkan iPhone 6 Plus şarj soketi sorunu soketin ya da şarj aletinin değiştirilmesiyle giderilmektedir. Şarj soketinin üzerinde mikrofon girişi de bulunduğu için iki alanın da etkilenmesi söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda cihaz iki belirti verir. Birincisi, yavaş şarj alması, ikincisi de şarj almamasıdır. Her iki durumda da cihazın asıl şarj alamama nedeni araştırılıp cihaz açılır. Cihazın açılmasının ardından gereken değişim yapılır ve testler sonrası cihazınızın onarılmış bir şekilde tarafınıza teslim edilir. Özellikle 2 yıldan eski cihazlarda yaşanan bu sorun, şarj bölgesinin zarar görmesiyle ortaya çıkar. Orijinal parçalar her zaman bulunamasa da eski cihazların parçalarından orijinal parça takılması da mümkün olmaktadır.

 

iPhone 6 Plus Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone 6 Plus kulaklık soketi değişimi için gereken parçada şarj soketi de bulunduğundan bu iki parçadan bir diğer sorunsuz olsa bile değişim bu şekilde yapılacaktır. Sorun neredeyse farketmeksizin parçanın geneli değişir. Bunun için de cihazın içinin açılması gerekmektedir. Cihazın içini açmadan kulaklık soketinin değiştirilmesi mümkün değildir. Kulaklık problemi, cihazızda konuşurken ve müzik dinlerken aksamalar neden olacaktır. Hatanın belirlenmesi ve düzeltilmesi için öncelikle teknik servisinize sonrasında ise ekibimize danışarak daha emin bir karar verebilirsiniz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde garanti kartı vererek sizlere yardımcı oluyoruz.

iPhone 6 Plus Mikrofon Değişimi

iPhone 6 Plus mikrofon değişimi akıllı telefonlarda çok sık karşılaşılan bir sorundur. Mikrofonun ses çıkış ya da girişinde yarattığı olumsuz etkinin azalması için cihazın açılıp yeni bir parçayla değiştirilmesi gerekir. Uzman teknisyenlerimiz tarafından değişimi yapılan mikrofon parçası karşı tarafa ses gitmemesi ve kısık ses gibi durumlar yaşanması gibi şikayetlerin ortadan kalkmasını sağlar. Kargoyla da değişim yapan firmamız birkaç iş günü içinde cihazınızın onarımı ve değişmesi gereken yedek parçasını değiştirerek mikrofon değişikliğini gerçekleştirmektedir.

iPhone 6 Plus Hoparlör Değişimi

Hoparlör sorunu da sıkça karşılaştığımız problemler arasındadır. Özellikle Phone 6 Plus cihazınızın yere düşmesi ve sıvı teması gibi durumlarla karşılaşması sonucu hoparlörde cızırtılar yapılabilir. Bu parçanın değiştirilmesi için cihazınızın içi açılır ve yeni bir parçayla değiştirilir. iPhone cihazlarınızda hoparlör değişimi yaparken orijinal parçanın kullanılması mümkün değildir. Bu cihazlarda orijinal parça üretilmez ancak sertifikalı ve garantili ürünler ile tamir desteği vardır. iPhone 6 Plus hoparlör değişimi için ürününüzü kargoyla adresimize gönderebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Ön Kamera Değişimi

iPhone 6 Plus marka cihazınızın ön kamerasını değiştirmek için uzman teknisyen ekibimizden yardım alabilirsiniz. Apple uzmanları tarafından yapılacak olan değişim işlemlerinin neden, kameranın istenen performansı sergilememesidir. Özellikle ön kameranın değiştirilmesi gerektiğinde doğru parçanın kullanılması sonucu gereken değişiklik gerçekleşmektedir. Kısmi hasarlar söz konusu olsa bile değişimin yapılması için ön kameranın tamamının değişmesi gerekir.

iPhone 6 Plus Arka Kamera Değişimi

Teknisyenlerimiz iPhone 6 Plus arka kamera değişimi işleminizi 6 ay garantili olarak gerçekleştirmektedir. Cihazınızın kamerasında darbe ya da performans düşüklüğüne bağlı bir sorun varsa, kamerasının değişmesi gerekir. Bu değişimin gerçekleşmesi için de yedek parçalar kullanılır. Piyasadaki birçok servisin söylediği gibi orijinal yedek parça gibi bir durum söz konusu değildir. Bu yüzden mutlaka gereken tedbirleri alarak arka kamerasının değişmesini istediğiniz cihazınızın orijinal kamerasıyla tamir edilmeyeceğini bilmeniz gerekecektir.

iPhone 6 Plus Home Tuş Değişimi

Teknisyenlerimiz tarafından oldukça uygun fiyatlara iPhone 6 Plus Home tuş değişimi işlemi yapılmaktadır. Akasya Acıbadem avm hizmet veren firmamıza Türkiye’nin her yerinden cihaz göndererek kargoyla bu sürecin düzenlenmesini sağlayabilirsiniz. Birkaç iş gününde cihazınızı tamir edip size gönderecek olan ekibimiz, 6 ay garanti vererek değişim işlemlerini yapacaktır. Temassızlık ya da benzer problemlerden kaynaklanan sorunların giderilmesi gerektiğinde öncelikle Home tuşu kontrol edilir. Oldukça basit ve pratik bir şekilde bu tamir işleminin tamamlanması mümkün olacaktır. Tuş değişimi ve benzer problemlerin giderilmesi için teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Kamera Camı Değişimi

Teknisyenlerimiz iPhone 6 Plus kamera camı değişimi yapmaktadır. Model çok eski değilse tüm serilerde değişimle onarım işlemi gerçekleşmektedir. Ancak değişen paçanın orijinal olmadığını bilmeniz gerekir. Kamera camının değişmesi ve diğer tedbirlerin alınması için ihtiyacınız olan uygulamaları kısa sürede gerçekleştirmeniz gerekecektir. Kamera camı değişimi ve diğer işlemler için ihtiyacınız olan teknik destek, Apple uzmanı temsilcilerimiz tarafından yapılmaktadır. Kısa sürede değişim ve onarımı gerçekleşen cihazlarınız kargoyla adresinize gönderilmektedir. Camın belirli bir kısmı kırılmış olsa da kameranın tamamının değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden değişim işlemlerinde genelde parça olarak ele alınan bir onarım söz konusudur.

iPhone 6 Plus Kasa Değişimi

6 ay garantili olarak iPhone 6 Plus cihazınızın kasa değişimi yapılmaktadır. Elimizdeki stoklara göre aynı gün içinde ya da birkaç gün içinde değişimi gerçekleşecek olan cihazınızın ilk günkü gibi temiz ve şık olacaktır. Renk konusunda oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan ürün mevcut temin edilebilirlik durumuna göre istediğiniz gibi yapılabilir. Uygun fiyatlarla yapılan parça değişimleriyle cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. İç kısmında sorun olmayan ama dış kısmında sıkıntı bulunan cihazların onarılması için tüm Apple uzmanlarımız en hızlı çözümleri sunmaktadır.

iPhone 6 Plus Arka Kapak Değişimi

Türkiye’de çok sık tercih edilen bir marka olarak öne çıkan iPhone 6 Plus arka kapak değişimi için tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Stok durumuna göre aynı gün değişimi yapılan kapakları farklı şehirlerdeki müşterilerimize kargoyla gönderiyoruz. Uzmanlarımız tarafından yapılacak olan kapak değişimleri cihazızın ilk günkü kalitesine ulaşmasını sağlayacaktır. Hızlı bir şekilde değişimi yapılacak olan cihazlarınız için onarım ve yapılandırma işlemleri için Üsküdar’daki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 6 Plus cihazım parçalandı, düzeltebilir misiniz?

Hasar gören cihazların iç kısımdaki parçalarında herhangi bir sorun yoksa kısa sürede tamir edilmesi mümkün olabilir. Kamera ve kasa gibi kısımların değiştirilmesi gerektiğinde oldukça kısa sürede cihazınızın yeni gibi olur. Ancak ciddi bir hasar varsa ve iç kısım da onarılmayacak gibiyse yeni bir cihaz satın almanız daha karlı olacaktır.

iPhone 6 Plus kameram çok kötü çekim yapıyor kamera değişimi ne kadar?

Cihazınızın kamerasını değiştirmek için belirlenen ücretler değişmektedir. Ön kamera mı yoksa arka kamera mı sorunlu bunun tespit edilmesi önemlidir. Kamera değişimi fiyatlarımız 120 TL’den başlamaktadır. Cihazınızın modeline uygun olan kameranın temin edilmesi bazen uzun sürebilir. Bu durumda değişim gerçekleştikten sonra yeni kameranız cihaza takılarak kullanılmaya başlayacaktır.

Kargoyla gönderim nasıl oluyor?

Cihazınızı servisimize ücretsiz kargoyla göndererek onarım için bize ulaştırabilirsiniz. Ürününüz açıldıktan sonra gereken çözüm ve fiyatlandırma tarafınıza iletilerek bilgi verilecektir. Eğer onay verirseniz ürününüz birkaç iş gününde onarılarak kargoyla adresinize teslim edilecektir. Özenle paketlenerek gönderilen ürünleriniz tek tıkla adresinize teslim edilecektir.

Telefonumu verip yenisini alabilir miyim?

Akıllı telefonunuz eskiyse bize getirerek yenisini alabilirsiniz. İstediğiniz ürünün alt ya da üst modelini ya da farklı bir markasını satın alabilirsiniz. CPR teknik akıllı telefon değişim merkezi, dünyanın en geniş servis ağına sahip olan sistemiyle aradığınızı bulmanızı kolaylaştırıyor.

iPhone 6 Plus mikrofon değişimi ne kadar?

Teknisyenlerimiz iPhone 6 Plus mikrofon değişimi işleminizi 6 ay garantili olarak gerçekleştirmektedir. Aynı gün içinde tamamlanan çalışmalar size hızlı bir hizmet vermenin garantisiyle yapılmaktadır. Fiyatlar ise 120 TL’den başlamaktadır.

iPhone 6 Plus telefonum kapanıyor neden?

Cihazınızın bataryasının değişmesi gerekebilir. Bu durumda ilgili bölümde hizmet veren uzmanlarımız size yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlarla değişimi yapılan bataryanın değiştirilmesinin ardından cihazınızın bu tür şikayetler yaratmayacaktır.

Popüler Sayfalar