1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 6S Plus Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 6S Plus

Vazgeçilemeyen akıllı telefonların destek hizmetleri içinde iPhone 6S Plus Tamiri ve Teknik Servisi de sık sık sorulmaktadır.

İletişim teknolojisinin en popüler ürünü olan akıllı telefonların arasında başta gelen markalardan olan iPhone tercih edildiğinde, zaman zaman ihtiyaç duyulabilecek teknik destek size CPR Teknik olarak ulaşabileceğiniz iPhone 6S Plus Tamiri ve Teknik Servisi tarafından verilecektir. Sorunları çözebilen teknik tecrübeli bir ekip, müşteri memnuniyetini saplamak ve kişiye özel çözümler üretmek firmamızın sahip olduğu özelliklerdendir. Bu özelliklerin içine ekonomik fiyatları da kattığımızı eklemek isteriz. Orijinal ya da yüksek kaliteli yedek parça temini, telefonunuzdaki donanım sorunlarının giderilmesi, güvenli alışveriş ortamı ve işin sonunda kargoyla teslimat size CPR Teknik tarafından sağlanıyor. Hayatımızın bir parçası olan cep telefonlarına yönelik her türlü sorununuz için bizi arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz firmamızın kendi web sayfasında bulunmaktadır. Servis desteği için dönüşüm ve değişim ofislerimiz hizmetinizdedir.

Bütün bu teknik destek ve servis sürecinde iPhone 6S Plus Tamiri ve Teknik Servisi olarak karşılaştığımız en yaygın sorulara tek tek yanıt vererek kullanıcılara yardımcı olmayı amaçlayan bu yazımıza da parçaların orijinalliği ile başlamak uygun olacaktır.

Kullandığımız Parçalar Orijinal mi?

Akasya Acıbadem’de hizmet veren firmamız akıllı telefonlara ve özellikle iPhone 6S Plus modeline yönelik teknik sorunlara yönelik çözüm ortağınızdır. Onarım işlemleri sırasında Apple uzmanlarımız kullanılan yedek parçaların orijinal olup olmadığı hakkında sizi bilgilendirecektir. Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

Eğer stoklarımızda mevcut parçalar varsa telefonunuz aynı gün içinde tamir edilebilir. Yedek parça gereksinimi ortaya çıkmışsa siz sayın müşterilerimize mutlaka önceden haber verip durumu netleştiriyoruz. (Kısa bir açıklamayı eklemek isteriz. iPhone kutularının üzerinde “Kaliforniya’da Apple tarafından tasarlandı” yazmasına rağmen bu akıllı telefon aslında pek çok ülkede üretilen parçaların bir araya getirilmesiyle oluşmuştur ki teknik bilgi ve üretimin küreselleştiği günümüzde bu normaldir. 2017 yılının Şubat ayında okunan haberlere göre çoğunlukla Çin’de monte edilen iPhone bu üretimini başkan Trump’ın ABD’ye dön çağrısına hazırlık olarak Hindistan’ın Silikon Vadisi olarak bilinen Bangalor’a kaydırdığını açıklamıştı. Sonuçta orijinal parça üretiminin pek çok ülkeyi kapsadığını belirtmek isteriz.) Bu geniş kapsamlı konu hakkında iPhone 6S Plus Tamiri ve Teknik Servisi olarak bizi ilgilendiren kısım kullanılan parçaların orijinal olduğudur.

 

CPR Teknik Neden Farklıdır?

Yılların tecrübesi, müşterini memnuniyetine öncelik verme, uygun tamir ve servis fiyatları, değişik şehirlerden gelen tamir taleplerini karşılama ve sonrasında kargo ile telefonu sahibine iade imkanı ile müşterilerimizin akıllı telefon sorunlarına özel teknik çözümler sunabilmek farkımızdır. Parça ve cihaz değişimi gibi konularda da CPR Teknik tarafından en uygun fiyatı alacağınızdan emin olunuz. Teknik görevlilerimiz tamir sürecinde sizi her açıdan bilgilendirecektir.

iPhone 6S Plus Parça Değişimleri Ücretli mi?

Telefonunuz garanti dışındaysa öncelikle düşünülen konu güvenilen bir tamir firması bulmaktır ki bugün iPhone 6S Plus Tamiri ve Teknik Servisi ve CPR Teknik olarak bu alanda hemen akla gelmekteyiz. Orijinal parça kullanımının cihazın ömrünü uzattığı gerçeğini bilmekteyiz ve maliyetler hakkında da firmamız yanınızdadır. Bazen telefonlarda oluşan sorunlar yazılım hatası bile olabilir. Bu gibi durumlarda herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan çözümler bulunabilir.

iPhone 6S Plus Tamiri Fiyatları

iPhone tamiri hakkında net rakamlar vermek mümkün değildir, çünkü yaşanılan soruna göre durum değişkenlik gösterebilir. Önemli olan CPR Teknik olarak her açıdan yanınızda olduğumuzdur. Bir kere daha tekrarlamak isteriz ki yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak hizmet prensibimizdir. Sitemiz üzerinden tek tıkla bize ulaşabilirsiniz. Kargo gönderimlerimiz yurt çapında hizmetinizdedir. İnternet sitemizde gerekli bütün bilgileri bulacaksınız. Hızlı tamir süreci de CPR Teknik’in bir başka özelliğidir.

iPhone 6S Plus Cihaz Değişimi

Eğer telefonunuz tamir edilemeyecek kadar ağır bir hasara uğraşmışsa teknolojinin yapacağı pek bir şey yok. Fakat diğer problemler çözülebilir. İthal edilen ve döviz kuruna göre fiyatlanan IPhone fiyatlarının düşük olmadığı da aşikardır. Sözün burasında vazgeçilmez ürün olan akıllı telefonunuzu kurtarmak için hizmetinizdeyiz. İsteğe bağlı olarak cihaz değişimi talep edildiğinde de eskisini alıp yenisini verme hizmetimiz vardır. (Hatta maliyetlerin artmaması amacıyla farklı markalarla farklı çözümler de yaratılabilir.) Bazen değiştirilmesi gereken yedek parça fiyatları oldukça yüksek tutabilir, çünkü bu parçalar da ithal ve katma değeri yüksek ürünler kapsamındadırlar. CPR Teknik karşılaşılan bu gibi sorunlarda kişiye özel çözümlerle yanınızdadır.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

iPhone 6S Plus Cihazlarda Sıkça Rastlanan Problemler

Genelde mikrofon kullanımıyla ilgili sorunlar teknik ekibimizin en sık karşılaştığı sorundur ki nedeni oksitlenmedir. Kullanıcılara parça değişimi yaparak yardımcı olmaktayız. Aynı zamanda şarj soketi değişimi, açma kapama tuşu değişimi, kulaklık soketi değişimi, mikrofon değişimi, hoparlör, ana tuş veya ön ve arka kamera değişimleri ile kamera camı, kasa ve arka kapak değişimleri de iPhone 6S Plus Tamiri ve Teknik Servisi olarak sıkça karşılaştığımız problemler içindedir. Dünyada ünlü teknoloji devi olan Apple’ın imzasını taşıyan iPhone gayet donanımlı ve sağlam bir telefondur, fakat sayılan bu arızaların çoğunlukla kullanım hatalarından kaynaklandığını belirtmemize lütfen izin verin.

iPhone 6S Plus Şarj Soketi Değişimi

Yanlış kullanılan şarj cihazlarından kaynaklanan iPhone 6S Plus şarj soketi sorunu en sık karşılaşılan arızalardan biridir. Veya telefona sıvı temasının yol açtığı oksitlenme bu sorunu yaratabilir. Problem aynı zamanda bataryaya da zarar vermektedir. Çoğunlukla şarj soketinin değişimi sorunu çözer. Şarj aletinin değiştirilmesi de ilk etapta düşünülen çözümler arasındadır.

iPhone 6S Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

Vazgeçilemeyen cep telefonlarımız bazen açma kapama tuşundan da arızalanabiliyor. Bu tuş bütün cihazı harekete geçirdiği için önemlidir, parçanın komple değiştirilmesi ideal çözümdür. iPhone 6S Plus yedek parça temini için bu süreçte yanınızdayız. Cihazın kullanılabilirliğini de inceleyerek size farklı çözümler de sunabiliriz.

iPhone 6S Plus Kulaklık Soketi Değişimi

Telefonlarda kulaklık, mikrofon ve şarj birlikte ele alınır. Bu yüzden kulaklık soketi değişimi söz konusu olduğu zaman şarj soketi değişimi de gündeme gelmektedir ve iki parça birlikte değiştirilir. Fakat tamir yarım saatte tamamlanacak kadar kısa sürer. İhtiyaç durumunda İstanbul Akasya Acıbadem’deki teknik servisimiz bütün değişim ve dönüşüm işlemlerini en kısa zamanda tamamlayacaktır.

iPhone 6S Plus Mikrofon Değişimi

Bir üst başlıkta değinildiği gibi, kulaklık ve mikrofon birlikte telefonun çalışma sistemine dahildir. Herhangi bir iPhone 6S Plus mikrofon değişimi durumunda her iki parça komple değiştirilecek, hatta hoparlör de değiştirilen parçalar içinde yer alacaktır. Zaman kaybetmeden bu değişimin yapılabilmesi için bizi aramanız yeterlidir. Acil durumlarda kargoyla gönderim yapabilirsiniz, yenilenmiş telefonunuz da size güvenli kargo ile geri yollanacaktır.

iPhone 6S Plus Hoparlör Değişimi

Müzik dinlemek akıllı telefonların en sevilen fonksiyonlarından biridir. Yollarda kulaklıklarıyla dolaşanlar sadece konuşma yapmıyorlar, sevdikleri parçalara telefonları ile ulaşıyorlar ve müzikli hayat onların sürekli yanında oluyor. Bu işlev veya sesi dışardan net duyabilmek için hoparlörünüzün sağlam olması gerek. Çalışmayan bu çeşit parçalar için iPhone 6S Plus hoparlör değişimi CPR Teknik tarafından kaliteli ve hızlı biçimde yapılmaktadır. Piyasada akıllı telefonların orijinal parçalarını bulmanın bazen zor olduğunu da tahmin edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda teknik ekibimiz size özel çözüm sunabilir. Bu gibi durumlarda hem web sitemiz hem WhatsApp desteğimiz hizmetinizdedir.

iPhone 6S Plus Ön Kamera Değişimi

Akıllı telefonların ileri teknoloji kullanılarak yaratılan fonksiyonlarından birisi de fotoğraf çekebilme özelliğidir ve denilebilir ki günümüzde bu uygulama en az aramalar kadar yaygın kullanılmaktadır. Bu durumda kamera arızaları da sık sık meydana geliyor. Net görüntü alamayan kameraları yenisiyle değiştirebiliriz. (Cihazın darbe alması zaten öncelikle kamera sistemini etkiler.) Orijinal kameradan daha pratik olabilecek seçenekler Apple tamiri uzmanlarımız tarafından size sunulabilir. Bu seçeneklerden de ilk günkü verimi alabilirsiniz.

iPhone 6S Plus Arka Kamera Değişimi

Ön kamera için belirttiklerimizi iPhone 6S Plus arka kamera değişimi için de yeniliyoruz. Üstelik bu değişimler için altı ay garanti veriyoruz. Birbirlerine başarıyla adapte edilebilecek pek çok telefon kamerası sistemi vardır ve bu adaptasyonlar teknik ekibimiz tarafından başarıyla yapılmaktadır. Böylece orijinale yakın, toplama bir kamera sistemiyle çok daha hesaplı bir tamirat söz konusu olabilmektedir. Üstelik bu arızayı kendi yerimizde 40 dakikada ve altı ay garantili yapabiliriz. Uzaklardaki müşterilerimiz için güvenli kargo hizmetimizde mevcuttur.

iPhone 6S Plus Home Tuşu Değişimi

Bilgisayar klavyelerinde üst sırada olan home tuşu imleci başa götürür. iPhone’larda ön yüzde, en altta ve ortada, tek başına olan home tuşu fiziksel ana ekran düğmesidir ve ekran üzerindeki fonksiyonları yönetir. Telefonun temel tuşlarından birisidir ve bozulduğu zaman ciddi sorunlara neden olur. CPR Teknik olarak bu tuşu görünümü bozmayacak şekilde, komple değiştirebiliriz. Mağazalarımızda bu işlem hemen yapılabilir. Fakat hem İstanbul’un hem de yurdun diğer yerlerinde sorun yaşayan iPhone kullanıcıları için kargo hizmetimiz de vardır. Bu arada iPhone 6S Plus home tuş değişimi sırasında kasanın tümüyle değişmesi de söz konusu olabilir. Tamirat süreci sırasında size gerekli bilgi verilecektir.

iPhone 6S Plus Kamera Camı Değişimi

Camlarının çizilmesi bu çeşit görüntülü kayıt cihazlarında başlıca sorundur. Akıllı telefonların kamera camı çizildiğinde ise tüm kamera sistemi değiştirilir. Acil durumlarda size iPhone 6S Plus kamera camı değişimi amaçlı yardım edebiliriz, uygun olan modeli bulmamız yeterli olacaktır. Bu işlemleri iade garantili yapmaktayız.

iPhone 6S Plus Kasa Değişimi

Maliyeti yüksek değişimlerden biri budur. Ekran, kamera ve home tuşu da kasa ile birlikte değişmiş olacaktır. Bu yüzden belki de yeni bir telefon almak size daha mantıklı gelebilir. Parça değiştirme içinde kasa değişimi hem cihazın görünüşünü hem de performansını etkileyeceği için çoğu kez yeni cihaz alımı tercih edilmektedir. Bu değişimde size maliyetler konusunda sürekli bilgi verilir, hatta bir üst modele geçmek isterseniz elinizdekini değerlendirebiliriz. Aynı değerlendirme farklı modellerin tercih edilmesinde de söz konusu olacaktır.

iPhone 6S Plus Arka Kapak Değişimi

Zamanla yıpranan arka kapakların değiştirilmesi için de firmamız yardımcınızdır, her çeşit IPhone cep telefonu arka kapağı tarafımızdan değiştirebilir. Oldukça kolay bir işlem olan iPhone 6S Plus arka kapak değişimi sonrası telefonunuzda herhangi bir performans farkı yaşanmayacaktır. Bu arada bu kapak değişimlerinin sadece 6S için değil, bütün IPhone modelleri için tarafımızdan yapıldığını eklemek isteriz.

iPhone 6S Plus Kasa Değişimi Ne Kadar?

Telefon kullanıcılarının çokça karşılaştığı teknik sorunlar hakkında sizlere yardımcı olmaya çalıştığımız bu yazıda fiyatlardan da bahsetmek gerekiyor. Çünkü doğal olarak tamir veya yenileme süreçlerinin en önemli kısımlarından biri fiyatlandırmadır. Önemli bir değişim olan kasa değişimleri ise en çok sorulan rakamlar içindedir. Ortalama olarak 180 liradan başlayan bu değişimler aynı zamanda stok durumlarına da bağlıdır.  iPhone 6S Plus kasa değişimi ne kadar sorusunun net yanıtı için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

iPhone 6S Plus Kamera Değişimi Ne Kadar?

CPR Teknik olarak değişik marka ve modellerden yararlanarak gerçekleştirdiğimiz cep telefonları kamera değişim hizmeti 120 liradan başlamaktadır. Görüntü kalitesinin değişmemesi için bu değişimlerde tüm sistemin yenilenmesini daha pratik çözüm olarak tercih etmekteyiz.

iPhone 6S Plus Hoparlör Değişimi Ne Kadar?

6 ay garantili olarak yapılan iPhone 6S Plus hoparlör değişimi aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Bu değişimin fiyatları ise 120 liradan başlamaktadır.

Yeriniz Nerede?

CPR Teknik olarak İstanbul Üsküdar Acıbadem Akasya AVM içinde hizmet vermekteyiz. Şüphesiz yüz yüze alışverişler daha çözümcüldür ama şehir içi de dahil olmak üzere tüm illerde üç iş günü içinde telefon arızalarınızı onarmakta ve kargoyla adrese teslim yapmaktayız. Ofisimizde sizi göremesek bile telefonlarınızı kargoyla bize yollayabilir, yenilenmiş biçimde teslim alabilirsiniz.  Ülkemizin en büyük telefon tamir zinciri olarak hizmetinizdeyiz.

iPhone 6S Plus Tamiri Ne Kadar?

Parça değişimi şeklinde yapılan tamiratlardan başka iPhone 6S Plus modelindeki cep telefonunuz başka bir teknik sorun yüzünden komple tamirata ihtiyaç duyabilir. Burada fiyatı belirleyen konu telefonun neresinde sorun olduğunu tespit etmekle yanıtlanabilir bu sebeple de telefonunuzu incelememiz ve sorunu tespit etmemiz gerekmektedir.

Telefon Dönüşümü Nedir?

Biz bu mağduriyeti önlemek için devredeyiz. İkinci el cihazlardan birini çok uygun fiyata seçebilirsiniz. Bu, telefon dönüşümü konusunun maliyetler bölümüdür. Fakat bu konunun gerçek ciddiyeti çevresel açıdan ele alınmalıdır. Katı atık olarak çöpe atılan her cep telefonu toprağın ve suyun kirlenmesine yol açar. Bileşenlerine ait zehirli maddelerin doğaya karışması büyük bir çevre sorunu yaratmaktadır. Büyük GSM operatörleri cep telefonu dönüşümü projeleri çerçevesinde eski telefonları toplayıp geri dönüşüme yolluyorlar. Bu, şüphesiz yararlı bir işlemdir.

Biz, bu süreç başlamadan önce, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük telefon tamir zincirinin bir parçası olarak devreye girmeyi ve cep telefonlarınızı elimizden geldiği biçimde tamir ederek yeniden kullanılabilir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla birbirine benzer modellerden parça değişimi de yapmaktayız. Böylece CPR iPhone 6S Plus Tamiri ve Teknik Servisi olarak hem bütçelere katkıda bulunduğumuza hem de doğayı koruduğumuza eminiz.

Bir tıkla bize ulaşabilir, hasar görmüş telefonunuzu uygun bir maliyetle yeniden çalışır hale getirebilirsiniz. iPhone’un tüm modelleri, değişik akıllı telefon markaları, iPad ve tabletler tarafımızdan tamir edilebilir. Değiştirilmiş yedek parçalarda 6 ay garanti, al – sat – değiştir hizmeti gibi konularda daha ayrıntılı bilgiyi web sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. 1997 yılında Florida Orlando’daki küçük bir atölyede kurulan Cell Phone Repair bugün yerel ortaklarıyla birlikte dünya çapında hizmet veriyor.

Popüler Sayfalar