1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi

Elden Teslim - Kurye

 

Akıllı telefonlarda yaşanan en yaygın problemlerden biri hassas ekran camlarında yaşanan kırıklıklar ve çiziklerdir. Bu kırıklık ve çizikler ilk etapta ciddiye alınmadığında zamanla telefonun sistemine ciddi zararlar vererek daha önemli masrafların çıkmasına sebep olmaktadır. İPhone 6S plus ekran değişimi bu amaçla kişilerin sıklıkla başvurduğu tadilat işlemleri arasında yer almaktadır. Çeşitli nedenler ile zarar gören İPhone 6S plus telefonların ekranlarını uzman ekibimiz ile birlikte özenli ve uygun fiyatlı olarak gerçekleştirmekteyiz.

İPhone 6S Plus Ekran Sorunları

Akıllı telefonlar eski nesil telefonlara oranla oldukça hassas cihazlardır. Hassas olmaları sebebi ile herhangi bir darbe aldığında kolaylıkla kırılabilmektedir.  Bu alınan darbelerin şiddetine bağlı olarak çoğunlukla koruyucu camlarda etkili olmamaktadır. İphone 6S ekran sorunları arasında en fazla yaşanan durum ekranda meydana gelen kırıklardır. Kırıklar ve çizikler çok basit olarak telefonun düşmesi, sert zemine çarpması ve genel olarak darbe alması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Ekranda meydana gelen kırık ve çizikler genel olarak kullanıcı hatası sebebi ile gerçekleşmektedir. Yani kendiliğinden meydana gelen bir ekran kırığı vesaire olmamaktadır. Bu sebeple kişilerin dikkatli olması ve telefonlarının ekranları konusunda biraz daha hassas olmaları gerekmektedir.

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

İphone 6S plus ekran değişimi nasıl yapılır ve işlem yapılırken nelere dikkat edilir merak edenler için bilgi vermek istiyoruz. Ekran değişimi sırasında öncelikle son derece dikkatli olunması ve cihaza zarar verilmemesi gerekir. Bunun yanında ayrıca değişim sırasında tüm parçalar orjinal parçalar olmalı ve bu konuda ekstra olarak dikkat edilmelidir. Bizler bu alanda sizlere hizmet verirken son derece dikkatli davranıyoruz. Genel olarak ekran değişimi işlem adımları hakkında bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

  • Öncelikle eski ve kırık ekranı dikkatli bir şekilde çıkarıyoruz.
  • Çıkardığımız ekranın yerine tamamen orjinal parçalar ile değiştiriyoruz.

Ekran değişim işlemi yalnızca 30 dakika gibi bir sürede tamamlanmakta ve telefonunuz sizlere güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Değişim sürecinde endişelenmenize ve kaygılanmanıza hiç gerek yoktur. Bu konuda profesyonel ve güvenilir kişilerden hizmet aldığınız sürece sorun olmayacaktır.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

İPhone 6s Plus Ekranı Kırıldığında Garanti Kapsamına Girer Mi?

Akıllı telefonlar ile ilgili merak edilen konulardan biri de ekranlarında meydana gelen hasarların garanti kapsamına girip girmediğidir. Telefonlarda ekran değişimi genellikle maliyetli bir tadilat işlemi olduğundan kişiler bu arızanın maliyetinden kurtulmak için garanti kapsamına girmesini istemektedir. Ancak ne yazık ki bu arıza garanti kapsamına girmemektedir. Bu arızalar tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edilmekte ve bu sebepten ötürü de ekran değişimi ücretli olarak yapılmaktadır.

iPhone 6s Plus Teknik Servisi

İphone 6S Plus teknik servis olarak sizlere hem ekran değişimi hem de yaşanılan birçok sorunda bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu alanda güvenilir ve profesyonel bir ekipten destek almak istiyorsanız bizler tercih edebileceğiniz en iyi ekipler olmaktayız. Uygun fiyatlı ve profesyonel bir şekilde İPhone 6S plus ekran değişimi gerçekleştirmekteyiz. Ekran değişiminin yanı sıra İPhone 6S plus telefonunuz ile alakalı yaşadığınız diğer önemli sorunlarda da bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere iletişim adreslerimizde hem tadilat işlemleri hem de ücret konusunda bilgi vermekteyiz.

iPhone 6s Plus Teknik Servisi Bulunurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPhone 6s Plus teknik servisi bulunurken dikkatli olunması gerekir. Telefonunuzu teslim edeceğiniz servis güvenilir olmadığında hem içerisinde yer alan bilgilerin güvenliği tehlikeye girecek hem de cihazın kendinde sorun olacaktır. Bunun yanında kişiler cihazınızda orjinal parçalar kullandığına dair sizleri kandırabilmektedir. Ayrıca cihazınızda yer alan bazı parçaları da alarak yerine orjinal olmayan parçalar takabilmektedir. Tüm bu tehlikelerden korunmak için İPhone 6S plus ekran değişimi ve diğer tüm sorunların tadilatı için doğru teknik servis bulmanız gerekir. Bunun için dikkat etmeniz gereken önemli noktalar şöyle olmaktadır;

  • Firmanın İPhone 6S plus akıllı telefonlar konusunda bilgili ve uzman olması gerekir.
  • Firmanın güvenilir ve profesyonel olması gerekir.
  • Firma hakkındaki kullanıcı yorumları incelenmeli ve buna göre firma hakkında bilgi sahibi olunması gerekir.
  • Firmanın garanti verip vermediği konusuna dikkat edilmeli ve ancak bu alanda garanti veren firmalar tercih edilmelidir.
  • Tadilat esnasında firmanın parça değişimi yapıp yapmadığını kontrol edebilmek için kamera kayıtlarının olup olmadığını bilmeniz gerekir.

CPRteknik uzmanları uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Akıllı telefonlara ilişkin olarak merak edilen en önemli konulardan biri ekran değişimi fiyatları olmaktadır. Bu sebeple uygun fiyatlı ekran değişimi için uygun fiyatlı hizmet veren yetkili servisler tercih edilmektedir. İPhone 6S plus ekran değişimi fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçmeniz çok daha etkili olacaktır. Bu şekilde konuya ilişkin hem net hem de doğru bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizler ile iletişim adreslerimiz üzerinden irtibata geçebilir ve konuya ilişkin en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere son derece uygun fiyatlı ve profesyonel hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi ile İlgili Sık Sorulan Sorular

İPhone 6S plus telefona sahip olan ve ekran ile ilgili sorun yaşayan kişilerin kafasında bazı soru işaretleri bulunmaktadır. Oldukça fazla ödeme yaparak satın aldıkları telefonların ekranlarında meydana gelen kırıklar oldukça can sıkıcı olmaktadır. Kişiler bu kırıklar yaşandığında oldukça endişelenmekte ve bu endişeler sebebi ile de telefonlarını tamire verirken bazı soruların cevaplanmasını istemektedir.

Akıllı telefonunuzda meydana gelen ekran hasarlarında endişe duymamanız ve güvenilir ellere telefonunuzu teslim etmeniz gerekir. Bunun yanında bu işlemi çok vakit kaybetmeden yaptırmanız gerekmektedir. Aksi halde ekranda meydana gelen hasar telefonunuzun sistemine zarar verebilecektir. Bunun dışında ekran değişimi ile ilgili merak edilen konulara değinecek olursak. İphone 6S plus ekran değişimi ile ilgili merak edilen sorular şöyle olmaktadır;

Ekran Değişimi Sonrasında Telefonun Dokunmatiği Zarar Görür Mü?

Ekran değişimi yapılırken akıllı cihazın dokunmatiğine herhangi bir zarar gelmemektedir. Yapılan işlem esnasında zaten son derece hassas davranılmakta ve cihaza genel olarak herhangi bir zarar gelmesi engellenmektedir.

Ekran Değişimi Esnasında Telefonda Bulunan Bilgiler Silinir Mi?

Ekran değişimi yapılacağı zaman kullanıcıların en fazla endişe duyduğu konulardan biri bilgilerin silinip silinmeyeceğidir. Telefonda yer alan bilgiler ekran değişimine bağlı olarak silinmez ve herhangi bir şekilde zarar görmez.

Komple Ekran ve Cam Değişiminin Farkları Nelerdir?

Komple ekran değişiminde akıllı telefonun hem camı hem de dokunmatik paneli değişir ve bu daha etkili bir çözümdür. Ancak cam değişimi veya sadece dokunmatik panelin değişiminde ilerleyen zamanlarda aksaklıklar yaşanabilir ve sorun çıkar.

Ekran Değişimi Yapılırken Kullanılan Malzemeler orjinal Mi?

Ekran değişimi esnasında kullanılan malzemenin orjinal olup olmayacağının garantisi tercih ettiğiniz yetkili servisin güvenilirliğine bağlıdır. Bu alanda bizler gibi güvenilir ve alanında yetkili servislerden destek aldığınızda gönül rahatlığı ile kullanılan malzemelerin orjinalliğinden emin olabilirsiniz.