1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 6S Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 6S

iPhone 6S tamir ve teknik servisi hizmetimiz,  İstanbul’daki ofislerimizde hizmetinizdedir. Tüm Türkiye’nin servis ağını üstleniyoruz.

iPhone 6S tamiri ve teknik servisi için dünya çapında hizmet veren CPR Teknik ile aradığınız konforu kısa sürede bulabilirsiniz. Tamir ve teknik servis hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde cihazınızı İstanbul dışındaki illerde kargoyla bize göndererek aynı özenli hizmeti de alabilirsiniz. Ekonomik ve pratik bir hizmet anlayışıyla satın alabileceğiniz ikinci el cihazlar için de değişim ofislerimiz hizmet veriyor.

Yıllarca kullandığınız ürünlerinizdeki arızaları onarmak ya da yeni bir ürün alırken eski ürününüzü değerinde satmak için bizi tercih edebilirsiniz. Üretim ve kullanıcı kaynaklı birçok problemin giderilmesi için iPhone 6S tamiri ve teknik servisi hizmeti alabilirsiniz.

Piyasa koşullarında her zaman en uygun fiyatlarla karşılaşmanızın mümkün olacağı bu hizmet kapsamında Tükiye’nin neresinde olursanız olun CRP Teknik’e güvenebilirsiniz. Her zaman en uygun koşullardan yararlanmanızı sağlayacak olan servis hizmeti, kargoyla gönderim sayesinde her zaman elinizin altında olacak.

Hala birçok kullanıcının gözdesi olan modellerin tamir sürecinin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan uygulamalar, cihazınızın ne şekilde daha uzun süre kullanabileceğiniz hakkında bilgi verecektir. Cihaz onarımı ve değişim için gerekli işlemlerin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan uygulamalar hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kullandığınız Parçalar Orijinal Mi?

Ürün çeşitlerimizden bahsedecek olursak garantili, sertifikalı ve orjinal ürün çeşitlerimiz tamir çözümlerimizde bizlerledir. Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

CPR Teknik Neden Farklı?

Dünyanın en geniş servis ağına sahip olan CPR Teknik şehir dışından gelen müşterileri için kargoyla gönderim ve alım sağladığı için tüm ülkeyi kapsayan bir hizmet vermektedir. İhtiyaçlarınızın karşılanması gerektiğinde her zaman yardıma hazır olan ekibimizde, Apple uzmanları tarafından tüm onarım işleri gerçekleşen cihazlarınız adresinize kargoyla teslim edilir. Bazı cihazların onarımı çok masraflı ve etkin sonuç vermeyecek kadar zor olduğu için size bu konuda bilgi vererek sorunun çözümü hakkında bilgi veriyoruz.

iPhone 6S Parça Değişimleri Ücretli Mi?

iPhone 6S için kullanılan yedek parçalar garantili /sertifikalı / orijinal yedek parçalar oluyor.  Ücretler ise değişecek parçaya göre belirleniyor. Net bir durum söz konusu olmasa da 100 TL’den başlayan fiyatlarla parça değişimlerini yapabiliyoruz. iPhone 6S tamiri ve teknik servisi hizmeti almak için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Farklı şehirlerden olan müşterilerimiz için kargo imkanıyla da tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

iPhone 6S Tamiri Fiyatları

iPhone 6S tamiri fiyatları konusunda memnun kalacağınız fiyatlandırmalarla iPhone 6S Tamiri ve teknik servisi sağlamaktadır. Güvenilir bir alışveriş yapmanızı sağlayan ve özel çözümler sunan firmamız tamir konusundaki fiyatları değişimleri hususunda tarafınıza bilgi verecektir. Her zaman en güvenilir sonuçları almanızı sağlayan firmamız cihazınızla uzun süre sorunsuz zaman geçirmeniz için en iyi çözümleri sağlamaya çalışacaktır. Tamir ve onarım süreçlerini gerçekleştirmek istediğiniz cihazınız tamir edilemeyecek durumdaysa sizin için en uygun cihazla değişim ofisimizden cihazınızı satıp yenisini almanız mümkün olacaktır.

Cihazınızın genel durumunda herhangi bir sorun yoksa ancak küçük parçaların değişmesi gerekiyorsa ilgili tamir sürecini başarıyla gerçekleştirmeniz mümkün olabilir. Teknik servis ve onarım konusunda bilgi almak isterseniz, uzman müşteri temsilcilerimiz sizinle görüşerek en uygun şekilde hizmet almanızı sağlayacaktır.

iPhone 6S Dönüşüm Ofisi

Dönüşüm ofisimizde cihazınızın tamir edilmesi mümkün olmadığında bütçenize uygun bir ürün bulmanız çok kolaydır. Son derece özel bir ürün olarak dikkat çeken ve piyasaya çıktığı ilk günden itibaren kullanıcıları memnun eden ürün, bazı hataları nedeniyle şikayetlere de konu olmuştur. Genelde eğilme ve batarya sorunlarıyla baş etmek zorunda olan iPhone 6S kullanıcıları dönüşüm ofisleri aracılığıyla bir üst model cihaz satın almayı tercih etmektedir. Tüm modeller gibi bu modeldeki onarım ve tamir işlemlerinden bir sonuç alamazsanız sizin için en uygun koşullarda yeni bir cihaz önerisi sağlıyor olacağız.

iPhone 6S Cihazlarda Sıkça Rastlanan Problemler

Üretim kaynaklı ve kullanıcı kaynaklı olmak üzere iki farklı şekilde karşımıza çıkan cihaz sorunları, kullanım zamanı geçtikçe tüm cihazlarda görülürler. iPhone 6S tamiri ve teknik servisi hizmeti veren CPR Teknik olarak iPhone 6S cihazınızdaki durumu tespit ederek nasıl çözüme ulaşacağını size iletiyoruz. Çok sayıda uygulama ve tamir yapan uzmanlarımız, değişmesi gereken parçaları ve değişim sonrası ortalama kullanım ömrünü tarafınıza iletecektir. Memnun kalacağınız uygulamalar ve çok sayıda çözüm önerisiyle izin için en ekonomik çözümün hangi olduğu ortaya çıkacaktır. İhtiyacınız olan cihaz dönüşümü ve değişimi hususunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Şarj soketi, kulaklık ve mikrofon sorunları gibi çok sayıda sorunun çözülmesi için teknik ekibimiz en hızlı destekleri sizlere iletecektir.

iPhone 6S

iPhone 6S Şarj Soketi Değişimi

iPhone 6S şarj soketi sorunu soketin zamanla nem ve sıvı teması sonucu oksitlenmesi nedeniyle görebilir. Ayrıca fazla bastırılmış ve yerinden oynatılmış olan soket, darbeler sonucu arızalanmaların ortaya çıkmasıyla ani elektrik kayıplarına neden olabilir. Orijinal olmayan şarj aletlerin kullanımı kısa devrelere neden olabilir. Hangi sorundan kaynaklanırsa kaynaklansın bu sorunun çözülmesi için değişim gerekir. Şarj soketi değişimi cihazınızın modeline göre değişecek olup, 100 TL’den başlamaktadır. Apple teknisyenlerimiz tarafından gerçekleşen onarım sürecinin başarıyla sonuçlanması için uzmanlarımız birçok yedek parçayı kısa sürede temin edebilmektedir. Özellikle eski modellerin tamirinde yedek parça üretimi zor olabilir. Teknisyen olmayan kişilerin şarj soketinin değiştirilmesi gibi işlemleri yapmaları cihazın daha büyük arızalar yaşamasına neden olabilir. Bu yüzden mutlaka uzman bir teknik servis ekibiyle çalışmalısınız. Eğer parça varsa, aynı gün içinde cihazınızın onarılması mümkün olacaktır.

iPhone 6S Kulaklık Soketi Değişimi

Bu cihazlarda genel olarak kulaklık ve şarj birbirine tümleşik olarak üretilmiştir. Bu yüzden şarjınızda sorun yoksa bile değiştirilmesi gerekir. Kulaklıktan kaynaklanan birçok problemin ortadan kaldırılması için soket değişiminin de gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Ses giriş ve çıkış probleminin dışındaki kulaklık sorunla için bu kısımdaki soket değiştiğinde şikayetiniz büyük ölçüde azalacaktır. Farklı bir kulaklık denemenize rağmen cihazınızından ses gelmiyorsa soketin zarar gördüğünden şüphelenmelisiniz. Kargoyla ya da Akasya Acıbadem’deki mağazamıza gelerek ürününüzü bize ilettiğinizde gerekli değişim işlemlerini de basit bir şekilde gerçekleştiriyor olacağız.

iPhone 6S Mikrofon Değişimi

iPhone 6S mikrofon değişimi için öncelikle cihazınızın ses giriş çıkışındaki problemi net olarak ele almak gerekecektir. Cihazın açılıp kapanmasına rağmen bu sorunu devam ediyorsa mikrofon değişiminin gerçekleştirilmesi gerekir. Mikrofon, şarj ve kulaklık soketi aynı parça dahilinde olduğu için komple bu alanın yenilenmesi gerekecektir. Mikrofonun yanı sıra hoparlör ve kulaklık girişini de kapsayan bu alan son derece önemli bir sıkıntı yaratabilir.

iPhone 6S Hoparlör Değişimi

Cihazı kullandığınız birçok yer için ihtiyaç duyduğunuz müzik çıkışı harici sistemlerle memnun kalacağınız sonuçlar almanızı sağlayabilir. Ancak hoparlörde meydana gelen herhangi bir sorun bu çıkışı olumsuz etkileyebilir. iPhone 6S hoparlör değişimi için ürününüzü kargoyla adresimize gönderebilirsiniz. Gereken işlemler yapılarak aynı şekilde adresinize teslim edilecek, onarım sonrası 6 ay garantimiz kapsamında ürününüzü kullanabileceksiniz. Tüm onarım işlemlerimiz ömür boyu destek veren teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. En kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Hoparlörde cızırtı ve az ses gelmesi durumlar sadece hoparlör kaynaklı da olmayabilir. Bu yüzden mutlaka cihazınızı teknik servise göndererek tamir edilip edilmeyeceğini öğrenmelisiniz.

iPhone 6S Ön Kamera Değişimi

iPhone 6S marka cihazınızın ön kamerasını değiştirmek istediğinizde diğer aksamlarda sorun yoksa selfi çekilen kamera değiştirilmektedir. Cihaza uygun olan kamera kullanılarak değişim işlemi başarıyla geçekleşmektedir. Ayrıca kameranın kullanılması sırasında yaşanan problemlerin giderilmesi için de cihazınızın içi açıldığından problem yaratan eksiklikleri ortaya çıkacaktır. Orijinal olmayan kameralar kullanılarak tamir edilen cihazlar, bazen parça amaçlı kullanılan ürünler varsa orijinal parça kamera değişimiyle de kullanılabilir. Şık ve kaliteli bir görünüm sağlayan farklı MP özellikli kameranın kullanılması ise mümkün olmamaktadır.

iPhone 6S Arka Kamera Değişimi

Ön kamera gibi arka kamera için de değişim işlemleri yapılmaktadır. Çekim kalitesinin olumsuz etilenmeye başlandığı durumlarda 6 ay garantimiz kapsamında değerlendirilecek iPhone 6S arka kamera değişimi yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline göre değişecek olan fiyatlar, tarafımızca size iletilerek onayınız alındıktan sonra cihazınızın için söz konusu olur. Her zaman beğenmediğiniz ürünleri iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ön ve arka kamera konusunda iyi bir verim elde etmek istediğinizde ürünün en iyi şekilde onarılması sağlanacaktır. 120 TL’den başlayan kamera değişimleri için Apple uzmanlarımızdan bilgi alarak güncel ücretler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

iPhone 6S Home Tuş Değişimi

Çok uzun süreli kullanımlarda iPhone 6S Home tuş değişimi gerektiren onarım süreçleri de söz konusu olabilir. Çok nadir olan bu tür hataların giderilmesi için tuşun değişimi gerekir. Basit bir şekilde yapılan ve uygulama konusunda hatasız bir işçilikle gerçekleşen tuş değişimleri için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir konsept oluşturmak istediğinizde uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Tuş değişimi oldukça kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz işlemler arasında olduğundan İstanbul içi aynı gün onarım yaparak ürününüzü teslim edebiliyoruz. Hasar gören ve ekranının kullanılamayacak hale geldiği görülen cihazlarda Home tuşu zarar görebilir. Bu durumda hem kasa değişimi hem de hasarlı olan diğer parçaların değişimi gerekebilir.

iPhone 6S Kamera Camı Değişimi

Kameranın hasar görmesi durumunda komple bir ekran değişimi söz konusudur. Bu değişimin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için iPhone 6S kamera camı değişimi yapılır. Yani camın bir kısmı bile zarar görse, kamera sisteminin tamamının değişmesi gerekir. Kameranın değişmesi gerektiğinde öncelikle cihazın modeline uygun parçanın olup olmadığı tarafınıza iletilir. Sonra da fiyat belirlenerek gereken değişim işlemleri için onayınız alınır. Ürününüz birkaç iş gününde onarılarak adresinize kargolanır ya da ofisimizden almanız için bekletilir.

iPhone 6S Kasa Değişimi

Hasar gören cihazınızda kasa değişimi de yapılmaktadır. Elimizde bulunan kasalar cihazınızla aynı renk olmayabilir. Ancak bu konuda sizi bilgilendirerek gereken onayı aldıktan sonra işlemlere başlıyoruz. Ekonomik ve pratik olarak yararlanabileceğiniz cihazınız için kasa değişimi gerçekleştirmek istediğinizde stoklardaki duruma göre değişim işlemleri gerçekleşecektir. Kamera ve cam değişimlerinin yapılması gerektiğinde uzmanlarımızdan bilgi alarak gerekli değişim işlemleri için uygun çözümler bulabiliriz. Cihazınızın onarımı bazen ciddi maliyetler gerektirebilir. Bu durumda yine sizi bilgilendirerek en ekonomik çözümün ne şekilde yapılabileceği konusunda onayınız dahilinde işlem yapabiliriz. Oldukça önemli olan ve ihtiyaçlarınızın karşılanması için kasa değişimi, kapak ya da kamera değişimi gibi uygulamalarla hizmet veren CRP Teknik, ihtiyaç duyduğunuz konseptleri oluşturmak için size yardımcı olacaktır.

iPhone 6S Arka Kapak Değişimi

Arka kapak değişimi genelde arka kapağında soyulma ve çizikler görülen cihazlarda sıkça gerçekleştirdiğimiz bir işlemdir. Özellikle kılıfsız kullanılan akıllı telefonlarda yaşanan bu tür problemler iPhone 6S arka kapak değişimi ile giderilmektedir. Estetik bir işlem olarak uygulanan kapak değişiminde aynı zamanda cihazın yenilenmesi de mümkün olabilir. Komple kasa değişimi ya da sadece arka kapağın değişimi tüm modeller için Apple teknik uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Renk ve stok durumu hakkında cihazınızı bize getirdikten sonra bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

iPhone 6S cihazımın kasasını değiştirmek istiyorum, fiyatı ne kadar?

Cihazınızın kasası için elimizde olan stoklara göre size geri dönüş sağlıyoruz. Kasa değişimi gerektiren durumlarda ilgili fiyatlandırma ve çözümü tarafımıza ileterek detaylı bilgi veriyoruz. Genelde 250 TL’den başlayan ve garantimiz kapsamında sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz cihazınız aynı gün içinde teslim edilebilmektedir. Şehir dışındaki talepleriniz için de ürün teslim alındığı gün itibariyle geri dönüş sağlıyoruz.

iPhone 6S kameramın camı kırıldı, değişimi ne kadar?

Cihazınızın kamerasını değiştirmek gerekecektir. Camı kırılsa bile sadece camın değiştirilmesi yeterli olmayacaktır. Komple bir değişim gerekeceğinden ilgili kamera temin edilerek değiştirilecektir. Farklı fiyatlar ve ödeme koşulları dahilinde değişimi yapılan cihazlarınız hakkında Apple markasında uzman olan teknisyenimiz görev yapmakta ve her aşamada tarafınıza bilgi akışı sağlanmaktadır.

Kargoyla gönderim nasıl oluyor?

İstanbul içindeki ve dışındaki müşterilerimiz için kargoyla göndererek onarım hizmeti veriyoruz. Kargoyla bize göndereceğiniz ürünü yine aynı şekilde onarıp tarafınıza iletiyoruz. Ürününüz açıldıktan sonra gereken çözüm ve fiyatlandırma tarafınıza iletilerek, bilgi verilecektir. Eğer onay verirseniz ürününüz birkaç iş gününde onarılarak kargoyla adresinize teslim edilecektir.

Telefonumu verip yenisini alabilir miyim?

CPR teknik akıllı telefon değişim merkezi, dünyanın en geniş servis ağına sahip olan sistemiyle aradığınızı bulmanızı kolaylaştırıyor. Onarım ve teknik servis desteğinin yanı sıra cihazınızın bir üst modelini almanızı da sağlayacaktır. İhtiyacınız olan alışverişi başarıyla gerçekleştirmek istediğinizde akıllı telefonlarınızın alım satım işlemlerini de kısa sürede yapmanızı sağlıyoruz.

iPhone 6S ön kamera değişimi ne kadar?

iPhone 6S ön kamera değişimi 120 TL’den başlamaktadır. Modele göre değişen fiyatlar bütçenize göre belirlenerek satışa sunulacaktır. Uygun fiyatlardan yararlanabileceğiniz teknik servis ve onarım desteğimiz için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6 Plus şarj soketim bozuldu ne yapabilirim?

Cihazınızın şarj aletinde bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için farklı bir şarj ile deneyin. Eğer yine şarj almıyorsa şarj soketinde ya da bataryasında bir problem olabilir. CPR Teknik olarak her iki durumda da çözüm sağlıyoruz.

Popüler Sayfalar