1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 7 Plus Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus tamiri ve teknik servisi konusunda hizmet vermek istediğinizde CPR Teknik ile en güvenilir sonuçların alınması mümkün olacaktır. Kullanışlı ve özel çözümler bulmak istediğinizde firmamızdan destek alabilirsiniz. En ekonomik çözümleri bulmanızı sağlayan uzmanlarımız teknik servis ve onarım hizmeti almanız için her zaman destek verecektir. Güvenle sipariş edeceğiniz ve ihtiyaç halinde yararlanacağınız birçok husus hakkında bilgi edinmek için firmamızdan yardım isteyebilirsiniz.

Orijinal ya da yüksek kalite gerektiren parçaların kullanılmasıyla değerlendireceğiniz boya işleri için iPhone 7 Plus tamiri ve teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. Her zaman profesyonel destek almanızı sağlayan ve güvenli bir alışveriş imkanı oluşturan servis desteği için dönüşüm ve değişim ofislerimiz hizmet vermektedir.

Cihazınızdaki donanımsal problemlerin giderilmesi için tercih edeceğiniz çok sayıda servisten farklı olarak firmamızda ihtiyacınız olan üst model cihazları da satın alabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş sürecinin gerçekleşmesini sağlayan firmamız cihazınızın doğru bir şekilde kullanılabilir hale gelmesini sağlamak üzere çalışmaktadır.

Her zaman güvenle tercih edeceğiniz teknik servis hizmetimiz için uzmanlarımızdan yardım alabilir, güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirerek kargoyla teslimat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullandığınız Parçalar Orijinal Mi?

iPhone 7 Plus yedek parça değişimi için onarım işlemlerini gerçekleştirmek oldukça kolay olacaktır. Parça bulunması halinde aynı gün gerçekleştirilen işlemler en kısa sürede tamamlanmaktadır. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde öncelikle uzmanlarımızın desteğini size ileterek ihtiyaç duyduğunuz parçalar kabilinde onarım sürecini de başlatmış olacağız. Üsküdar’da hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olduğunda kargoyla da çözüm ortağınız olarak hizmet vermektedir. Güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan ve ihtiyacınız olduğunda en iyi şekilde destek almanızı sağlayan Apple uzmanlarımız kullanılan cihaz parçalarının orijinal olup olmadığı konusunda sizi bilgilendirecektir. İhtiyacınız olduğunda her zaman yardım etmenizi sağlayan ve profesyonel destek veren firmamız, teknik ekipmanlar aracılığıyla en hızlı çözümleri tarafınıza sunacaktır.

Yedek parçalar bazen orijinal cihazların sağlam olan parçaları şeklinde stoklarımızda bulunabiliyor. Bu durumda yapmanız gereken en önemli şey, teknik açıdan destek alarak sorunu çözmek olacaktır. Birçok farklı ürün çeşidine sahip olan ürünler, ihtiyacınız olduğunda stoklarımızda olmayabilir. Böyle durumlarda mutlaka yedek parçanın temin edilip edilmeyeceği konusunda tarafınızı bilgilendirerek çözümün ne şekilde olduğu konusunu netleştiriyoruz.

CPR Teknik Neden Farklı?

Müşteri hizmetleri konusunda bilgi almanızı sağlayan ve geniş kapsamlı bir servis ağına sahip olan CPR Teknik ile aradığınız konforu bulmanız zor olmayacak. Her zaman en güvenilir çözümleri sizin için vaat eden ve profesyonel kadrosuyla her marka ve model cihaz için en etkin çözümleri sunan firmamız, farklı olarak kullanacağınız çözümlerle ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacaktır. Bazen parça değişimi bazen de eski cihazınızın değişimi için her zaman ekonomik çözümlerle karşınıza çıkıyoruz. Memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız rakiplerimizden farklı olarak ihtiyacınızın karşılanmasına yönelik çalışmalarımızla her zaman sizi minimum maliyetlerle memnun etmeye odaklanıyoruz.

iPhone 7 Plus Parça Değişimleri Ücretli Mi?

iPhone 7 Plus cihazınızın garantisi devam ediyorsa öncelile teknik servise giderek çözüm bulabilirsiniz. iPhone 7 Plus tamiri ve teknik servisi hizmeti almak için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Farklı şehirlerden olan müşterilerimiz için kargo imkanıyla da tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Garanti kapsamındaki cihazlarınız için öncelikle Apple Türkiye yetkili servislerine danışabilirsiniz. Eğer garanti kapsamında çözülebilecek bir sorununuz varsa bunu çözerken herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Ancak garanti dışı bir sorun yaşıyorsanız sorununuza göre değişecek olan maliyetler söz konusu olacağı için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Her zaman donanımsal olmayan teknik problemler bazen de yazılım kaynaklı olabilir. Bu tür durumlarda herhangi bi ücret ödemenize gerek kalmadan çözüm bulabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Tamiri Fiyatları

iPhone 7 Plus tamiri fiyatları cihazınızdaki probleme göre değişkenlik göstermektedir. iPhone 7 Plus Tamiri ve teknik servisi olarak farklı ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan firmamızda teknik açıdan en hızlı çözümleri bulabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibini benimseyen CPR Teknik ile cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Her zaman en iyi koşullarda hizmet almanızı sağlayan ve hızlı çözümlerle mağduriyet sürecinizi azaltan tamir işlemlerinde güvenilir çözümler bulabilirsiniz. Kargo gönderimi ile tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız, ürünlerinizi güvenle alıp onararak, kullanıma hazır şekilde adresinize iletmektedir. Tek tıkla sipariş edeceğiniz iPhone 6 Plus serisi servis hizmetimiz siz yerinizden kalkmadan gerçekleşmektedir. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçmek detayları öğrenebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Cihaz Değişimi

Ürününüzün tamir edilemeyecek durumda olması oldukça önemlidir. Çünkü yeni bir ürün almanın maliyetini yüklenmek yerine daha pratik bir çözüm bulmanız olasıdır. Cihaz değişimi ve diğer işlemler için yararlanabileceğiniz çalışmalarımız, cihazınızı verip yenisini almanız için idealdir. Çünkü hem servis garantimiz kapsamında hem de maliyetler açısından bu değişim sürecinin sorunsuz bir şekilde işlemesi söz konusu olmaktadır. Akıllı telefonların vazgeçilmez olduğu günümüzde ihtiyaç halinde gerçekleşecek olan çözümler sayesinde iletişim kayıplarının en az seviyede olması hedeflenmektedir. Bu yüzden CPR Teknik olarak her zaman size özel çözümlerle hizmet veriyoruz. Cihazın değişmesi gerektiğinde maliyetler artacağı için daha ekonomik çözümleri bulacağınız yeni cihaz önerileriyle ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

iPhone 7 Plus Cihazlarda Sıkça Rastlanan Problemler

Genelde mikrofon kullanımı nedeniyle sorun yaşayan kullanıcılar değişim ve dönüşüm süreci kapsamında değilse parça değişimi yaparak cihazları tamir etmektedir. Özellikle oksitlenme gibi durumlar yaşandığında iPhone 7 Plus tamiri ve teknik servisi hizmeti veren CPR Teknik her zaman ihtiyacınızın karşılanması için size destek verecektir. Profesyonel teknisyenlerimizle birlikte size en uygun çözümleri sunarken, memnun kalacağınız bir hizmet anlayışıyla çalışmanın da güvencesini vereceğiz.

iPhone 7 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus şarj soketi sorunu çoğu zaman yanlış kullanılan şark cihazlarından kaynaklanır. Bazen de sıvı teması nedenile oksitlenme yaşaması bu tü durumlara yol açabilir. Özellikle ıslak alanlarda kullanılan cihazlarda erken dönemde de görülen oksitlenme şarj problemlerine neden olabilir. Batarya sorunları da yaşanmasına neden olan bu durum, şarj soketinin değiştirilmesiyle kesin olarak çözülmektedir. Ancak bazen sorun sadece şarj aletinden kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda ise yapılması gereken en önemli şey, farklı bir şarj aleti kullanarak cihazın onarılmasını sağlamaktadır.

iPhone 7 Plus Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPhone 6 S Plus cihazınız için bir diğer problem de açma kapama tuşunun zarar görmesidir. Özellikle açma kapama bölümü ve ses tuşu kısmındaki hatalar, cihazın ciddi problemlerle karşılaşmasına neden olabilir. Bu durumda ihtiyacınız olan onarım sürecinin başarıya ulaşması için parçanın komple değişmesi gerekecektir. Değişim işleminin başarıyla sonuçlanması için de her zaman orijinal yedek parçaların bulunması mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda öncelikle cihazın kullanılabilirliği incelenerek iç aksamlarda sorun olup olmaması araştırılır.

iPhone 7 Plus Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone 7 Plus kulaklık soketi değişimi için gereken parçada şarj soketi de bulunduğundan bu iki parçadan bir diğer sorunsuz olsa bile değişim bu şekilde yapılacaktır. Mikrofon, kulaklık ve şarj bir bütün olarak ele alınır. Herhangi bir hasar durumu söz konusu değilse bile onarımın başarıya ulaşması için parçanın tamamen değiştirilmesi gerekir. Bu işlem yarım saat içinde tamamlanmakta ve en kısa sürede değişim işlemi gerçekleşmektedir. İhtiyacınız olduğunda teknik servis desteğini sürdüren ekibimiz, en kısa sürede değişim ve dönüşüm işlemlerini tamamlayarak çözüm sağlamaktadır.

iPhone 7 Plus Mikrofon Değişimi

iPhone 7 Plus mikrofon değişimi için hoparlör ve kulaklık da sisteme dahil olduğundan komple asıl parçanın değişmesi gerekecektir. Cihazınızdaki arızanın temel nedeni oksitlenme ve benzer sıvı teması işleriyle değişim kısa sürede gerçekleşecektir. Bu yüzden kulaklık soketi, şarj soket ve hoparlör değişimi yapılacaktır. Bu değişim oldukça kısa süren bir işlemdir ve çalışmaların zaman kaybetmeden yapılması için uzmanlarımız destek vermektedir. Kulaklık ve mikrofon değişimi gibi acil durumlarda kargoyla gönderim sağlanarak ürün tarafınıza iletilecektir. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde uzmanlarımızdan yardım isteyerek cihazınızdaki değişimi başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Hoparlör Değişimi

Müzik dinlemek ya da sesi dışarda net biçimde duyurmak için yapmanız gereken iPhone 7 Plus hoparlör değişimi işlemidir. Bu tür işlemlerin başarıyla gerçekleşmesi için firmamızdan yardım alarak çözüm bulabilirsiniz. Orijinal olan ürünleri bulmak istediğinizde çok nadir olarak elimize geçen parçaları kullanabilirsiniz. Özellikle hoparlörün değişmesi gerektiğinde ihtiyacınız olan yedek parça desteği için piyasada orijinal olduğu iddia edilen ürünleri bulmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü orijinal ürün gerçekten de yoktur. Sipariş sonrası destek almak istediğinizde uzmanlarımızdan yararlanarak yeni bir ürün bulabilirsiniz. Kargoyla teslimat imkanı bulunan ürün çeşitleri için bizimle iletişme geçerek WhatsApp desteğimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

iPhone 7 Plus Ön Kamera Değişimi

Cihazınızın darbe almışsa ya da problem kamera sisteminin net görüntü almamasıysa ön kameranın değiştirilmesi gerekebilir. Bunun için cihazınızın modeline uygun olan kamera sistemi temin edilerek değişim gerçekleştirilir. İlk günkü gibi verimli kullanmanızı sağlayacak olan kamera sistemleri için ekibimizden destek alabilirsiniz. Cihazınızın orijinal kamerasından daha pratik bir kamera çeşidi kullanmak için Apple uzmanlarımızdan yardım alarak değişim işlemleriniz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Arka Kamera Değişimi

Ön kamera gibi arka kamerada da birçok problem yaşayabilirsiniz. Bunun için iPhone 7 Plus arka kamera değişimi işleminizi 6 ay garantili olarak gerçekleştiren uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kamera sistemlerinin başarıyla adapte olduğu birçok model vardır. Bu modeller arasında sizin cihazınız da varsa belki daha farklı bir kamera adapte edilerek toplama bir cihazın yaratılması söz konusu olabilir. Her aşamada tarafınıza yapılacak olan bilgilendirme sonucu bilgi edinmeniz mümkün olacaktır. Arka kameranın değişmesi 40 dakikada tamamlamakla birlikte onarım sonası servisimiz 6 aylık garanti kapsamında değerlendirilmektedir.

iPhone 7 Plus Home Tuş Değişimi

Üründe bazı durumlarda Home tuşu da ciddi hatalara neden olur. Bu durumda iPhone 7 Plus Home tuş değişimi işlemi yapılmaktadır. Akasya Acıbadem ve Nişantaşı’nda bulunan ofislerimizden gerçekleşen hizmetimiz tüm Türkiye’yi kapsamakta ve kargoyla şehir içi ve şehirler arası hizmet verilmektedir. Özellikle tuşun değişmesi gerektiğinde kasa da değişirse, cihazınızın ilk günkü performansına ulaşması kolaylalaşacaktır. Görünüm açısından da memnun kalacağınız bu ürünlerle değişim ve dönüşüm işlerinin başarıyla uygulanması mümkün olmaktadır.

iPhone 7 Plus Kamera Camı Değişimi

Kamera camı az çizilmiş olsa bile tüm kamera sisteminin değişmesi gerekir. Bu değişim için iPhone 7 Plus kamera camı değişimi yapılarak cihazın performansını etkileyen bu sorun çözülür. Özellikle cam sistemindeki problemlerin kısa sürede çözülmesi gerektiğinde kameranın değişmesi için uygun olan modelin bulunması yeterlidir. Zaman kaybetmeden değişimi yapılan ürün, eski performansına ulaşacaktır. Tüm işlemlerimiz iade garantili olarak yapılmakla birlikte memnun kalacağınız bir hizmet anlayışıyla dikkat çekmektedir.

iPhone 7 Plus Kasa Değişimi

Hasar durumunun fazla olduğu cihazlarda kamera sistemi, ekran ve Home tuşu da dahil olmak üzere tüm kasa sistemi değişir. Kasanın değişmesiyle birlikte dikkat çekici bir hale gelecek olan cihazınızın performansı konusunda da uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Özellikle kasanın değişmesi gerektiğinde bazen parça bulmak zor olabilmektedir. Bu yüzden maliyetler konusunda tarafınıza bilgi verecek olan firmamızdan yadım alabilirsiniz. Dönüşüm hizmetimiz kapsamında ihtiyacınız olan cihazın bir üst modelini ya da farklı marka bir cihazı satın alabilir, elinizdekini değerlendirebilirsiniz.

iPhone 7 Plus Arka Kapak Değişimi

Yıpranan ve eskiyen iPhone 7 Plus arka kapak değişimi için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her marka ve model iPhone için kasa ve arka kapak değişimi işlemini gerçekleştirmek oldukça kolaydır. Tek tıkla sipariş edeceğiniz ve kargoyla tarafınıza gönderilen cihazların yanı sıra uzun süre kullanabileceğiniz yeni cihazlar konusunda da tarafınıza yardım ediyoruz. Farklı marka ve modellerdeki Apple cihazlarınız için fimamızdan destek alarak bilgi edilebilirsiniz. Kapak değişimi ve benzer işlemler söz konusu olduğunda ilgili modelde uzman olan teknisyenlerimiz faaliyet göstermektedir.

iPhone 7 Plus kasa değişimi ne kadar?

Kasa değişimi fiyatları 180 TL’den başlamakta stok durumuna göre değişmektedir. Özellikle eski modellerde zor bulunabilirliğe sahip olan cihazlar yeni modellerde çok daha kolay olmaktadır. Teknisyenlerimizden bilgi alarak kasa değişimi fiyatının güncel miktarını öğrenebilirsiniz.

iPhone 7 Plus kamera değişimi ne kadar?

Kamera değişimi fiyatlarımız 120 TL’den başlamaktadır. Farklı fiyat seçeneklerinden yararlanmanızı sağlayacak olan CPR Teknik ile aynı marka ve model ürünlerin kamera değişimleri yapılabiliyor. Eski ve yeni birçok ürün modeli için kamera değişimi mümkün olmaktadır. Özellikle görüntü kalitesini olumsuz etkileyen durumlarda kameranın kulanımında sorun yaşanıyorsa en pratik çözüm tüm sistemin değişmesidir.

Yeriniz nerede?

Ofisimiz İstanbul Akasya Acıbadem Üsküdar’da bulunuyor. Ancak şehir içi de dahil tüm illerde birkaç iş gününde onarılarak kargoyla adresinize teslimat yapıyoruz. Ofisimize gelmeseniz bile en kısa sürede kargoya vererek göndereceğiniz siparişinizi inceleyip, onay dahilinde onarıp tarafınıza göndermektedir.

Telefon dönüşümü nedir?

CPR teknik akıllı telefon değişim merkezi, dünyanın en geniş servis ağına sahip olan sistemiyle aradığınızı bulmanızı kolaylaştırıyor. Çünkü her zaman akıllı telefonunuz tamir edilmez. Bu durumda parça niyetine alınır ve alım fiyatı oldukça düşük olur. Yeni bir telefon alacak bütçeniz yoksa ikinci el cihazlarımızdan birini seçmenizi sağlıyoruz.

iPhone 7 Plus hoparlör değişimi ne kadar?

Akıllı telefon kullanımı konusunda deneyimliyseniz zamanla hoparlör sorunu yaşanacağını da farketmiş olabilirsiniz. iPhone 7 Plus hoparlör değişimi işleri 6 ay garantili olarak gerçekleştirmektedir. Aynı gün içinde tamamlanan çalışmalar size hızlı bir hizmet vermenin garantisiyle yapılmaktadır. Fiyatlar ise 120 TL’den başlamaktadır.

iPhone 7 Plus tamiri ne kadar?

Fiyatlarımız cihazın ihtiyacı olan değişim süreçleri tamamlandıktan sonra belirlenmektedir. Bazen ekonomik fiyatlar söz konusu olmakla birlikte, bazen de cihaz bedelleri çok yüksek hale gelmektedir. Özellikle fiyat açısından yüksek maliyete neden olan ürünlerin tamir edilmesi de son derece zor olabilir.

Popüler Sayfalar