1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi Fiyatları

iPhone 7 Plus Batarya Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone 7 Plus Plus batarya değişimi işlemlerinde sıkça rastlanan problemlerden olan cihazın verimliliğinin düşmesi birçok kullanıcıya sıkıntı yaratıyor. Her zaman ihtiyaç halinde tercih edeceğiniz bataryalar, cihazınızın verimini arttırmaz. Aksine ciddi sorunlara neden olarak, cihazınızda performans düşüşleri yaratabilir. Batarya değişimi ve onarımı gibi işlemler gerektiğinde Amerika’daki uzmanlardan eğitim alan teknik ekibimiz destek vermektedir.

Sadece 40 dakika içinde %100 para iade garantili batarya değişimi yapıyoruz. Apple sözleşmeli ve onaylı olan tek teknik servis olan CPR Teknik ofislerimiz ABD üretimi yan sanayi parçalar ve orijinal Apple ürünleri kullanmaktadır. iPhone 7 Plus batarya değişimi yaptırmak istediğinizde uzmanlarımız size üç farklı kalitede ürün önerecektir.

Batarya şişmesi, bataryanı pil ömrünü bitirmesi ve sıvı teması gibi birçok durumda cihazınızın performansı düşecektir. Bunun olmaması için cihazınızı kullanırken deşarj etmek ve şarj sonrası birkaç saat daha kullanmak alışkanlık haline getirilebilir. Özellikle çok aktif uygulama kullanıyorsanız, cihazınızın ömrü kısa sürede tamamlanacaktır.

iPhone 7 Plus Batarya Sorunları

Piyasadaki en iyi markalardan biri olan Apple, akıllı telefonların batarya sorunları olduğu zaman zaman kabul etmektedir. iPhone 7 Plus batarya değişimi konusunda da bu sorunun varlığını kabul etmiş, kullanıcı kaynaklı olmayan sorunların garanti kapsamında değerlendirilmesini de sağlamıştır. Ancak bataryanız, bazen problemli olmayabilir. Çünkü batarya sorunlarının genelinde cihazın yanlış şarj edilmesi ve kullanıcının çözümü kolay ama kullanıcı tarafından tespit edilemeyen hataları olabilir. Cihazınızın performasını arttırmak için öncelikle aşağıdaki uygulamaları deneyin.

  • Ayarlar bölümünden Pil sekmesini açın
  • Pil sağlığını tıklayın ve kapasiteyi inceleyin
  • Bataryanız şu anda en yüksek performansta çalışıyor yazıyorsa herhangi bir pil sorunu yok demektir.
  • Cihazınızın şarj alımı sırasında Battery Doctor uygulamasını açıp şarj edin.
  • Sonrasında şarj ederken %100 doldurma sonrası 2-3 saat daha doldurun.
  • Deşarj ve tam şarj işlemleri sonrasında cihazınızın performansını daha net görebilirsiniz.

Genel bir problem olduğu için birçok kullanıcının ilk sorunu batarya sorunudur. Ancak bataryanız 500 saatlik kullanım ömrünü tamamlamış da olabilir. Bu durumda yapmanız gereken cihazın onarılması için teknik destek alınacağı şubelerimize getirilmesidir.

iPhone 7 Plus Orijinal Batarya Değişimi

Apple ile sözleşmeli çalıştığımız için Gebze’deki depodan orijinal ürün temin edilmesi mümkün olmaktadır.  Apple kullandığımız orijinal parçalara da sertifikalı ve garantili markalara da destek vermektedir. Bu ürünler Amerika’da üretilen ve stoklarımızda bulunan iPhone 7 Plus bataryalarıdır. Fimamız, sertifikalı ve garantili olarak hizmet vermekte, memnuniyetsizlik durumunda kullanıcı hatası içermeyen durumlarda para iadesi yapmaktadır. Memnuniyetinizin yüksek olması için orijinal bataryanın yanı sıra kaliteli iki farklı batarya seçeneğini de sağlıyoruz. Apple Gebze fabrikalarında üretilen yedek parçaların kullanılmasıyla cihazınızın bataryasının orijinal batarya şeklinde değiştirilmesi mümkündür. Ayıca diğer farklı kalitedeki yedek parça destekleriyle tahmini bütçenizi aşmadan cihazınızı yenileyebilirsiniz. ABD’den ithal edilen kaliteli ürünler garantimiz kapsamında cihazınıza yerleştiriliyor. ABD’den gelen ürünler sertifikalı ve legal ürünler olduğu için Apple da bu ürünleri kullandığımızı onaylıyor. Üretici markanın desteklediği bir ürün olarak dikkat çeken bu işlemleri dünyanın en kapsamlı servis ağına sahip olan firmamızla gerçekleştiriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz Amerika’dan düzenli olarak gelen teknik ekipten eğitim alarak, güncel sorunlar konusunda da bilgi sahibi oluyor.

iPhone 7 Plus Bataryanızın Ömrünü Uzatın

Birçok kullanıcı hassas bir tasarıma sahip olan Apple şarj aletlerini kısa sürede bozuyor. Bu da kullanıcı kaynaklı bir sorun olduğu için şarj aleti almak yerine orijinal olmayan ürünleri kullanmaya neden oluyor. Kullanıcının ciddi problemler yaşamasına neden olan bu durum bataryanın kısa sürede kullanılamaz hale gelmesine sebep oluyor. Güvenli bir kullanım imkanı oluşması için iPhone 7 Plus batarya değişimi öncesinde cihazınızı test ederek sorunun bataryadan mı kaynaklandığını tespit ediyoruz. Uzun süre kullanabileceğiniz bir cihazın sıvı teması ya da darbeler nedeniyle hasar görmesi söz konusu olduğunda mutlaka teknik servise götürerek çözüm için incelenmesi gerekir.

Cihazınızın içi açılacağı için garanti kapsamı dışında değerlendirilecektir. Ancak bataryanın ömrünü uzatmak istediğinizde öncelikli olarak orijinal şarj aleti kullanmanız, sonasında da cihazınızın şarjı tam olarak bittikten sonra doldurmanız gerekir. Diğer dikkat etmeniz konular da aşağıdaki şekildedir:

  • Cihazınızı kullanırken ekran ışığını otomatik olarak ayarlayın
  • Kullanmadığınız uygulamaları kaldırın
  • Arka planda çalışan uygulamaları kapatın
  • Battery Doctor şeklindeki uygulamaları kullanarak şarj ederken performansın artmasını sağlayın.

iPhone 7 Plus batarya değişimi ne kadar sürede yapılıyor?

iPhone 7 Plus batarya değişimi stoklu çalıştığımız için aynı gün gerçekleşiyor. Cihazınızda bulunan problemlerin giderilmesi için ek bir çalışma yapılmayacaksa 40 dakika içinde işlem tamamlanıyor. İstanbul dışında ya da uzakta olan kullanıcılarımıza, kurye ve kargo desteği vererek, cihazın onarılıp teslim edilmesini sağlıyoruz.

Yan sanayi iPhone 7 Plus bataryası zararlı mı?

Cihazınızın en iyi performans göstereceği batarya orijinal bataryasıdır. Bunun yanında CPRteknik tarafından Amerikadan ithal edilen sertifikalı ve garantili bataryalar da tercih edilmektedir, bunlar tek tek kontrolden geçen ve Amerika’dan ithal edilen ürünlerdir. Bu yüzden cihazınıza herhangi bir zarar vermez. Türkiye’de Apple da bizim kullandığımız parçaları onaylamakta ve sözleşmeli çözüm ortağı olarak sadece bizi tercih etmektedir. Bu yüzden kullandığımız tüm parçalar garantimiz kapsamında değerlendirilmektedir.

Cell Phone Repair nerede?

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında iki şubeyle Türkiye’de Cell Phone Repair servisi bulunmaktadır. 1996 yılında Amerika’da kurulan ve hızla tüm dünyaya yayılan firmamız, güvenle tercih edeceğiniz bir servistir. Akasya AVM ve Nişantaşı şubeleriyle İstanbul’da 2019 yılından beri hizmet vermektedir.

Cihazımı kim tamir ediyor?

Özel eğitimli teknik ekibimiz ve Amerika’dan gelen uzmanlardan eğitim almıştır. Cihazınızı onarmanın yanı sıra, ekspertiz ve değişim işlerini de güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Uzman bir teknisyen ekibi, cihazınızdaki sorunu tespit ederek iPhone 7 Plus batarya değişimi gerekip gerekmeyeceğini size bildirecektir. Cihazınıza uygulanan tüm işlemler onayınız dahilinde yapılmakta olup, maille tarafınıza sürekli bilgi akışı sağlanmaktadır. Ekibimiz, ekspertiz hizmeti de verdiği için cihazınızın temel sorunlarının yanı sıra ilgi çekmeyen problemlerini de kısa sürede gidermektedir.

Sadece Apple ürünlerine mi teknik hizmet veriyorsunuz?

Akıllı telefonunuz hangi marka olursa olsun onarım süreci ve ikinci el değişim işlemleri tarafımızca gerçekleştirilecektir. Tüm ekspertiz hizmetleri ve onarım süreçleri için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Apple ile sözleşmemiz olduğu için hızlı çözümler sunuyoruz. Çünkü stoklu çalışıyoruz ve aktif tüm modellerde onarım işlemi sağlıyoruz. Ancak diğer markalarda da aynı şekilde teknik servis desteği veriyoruz. Sadece stoklu çalışmadığımız için bazı parçaların gelmesi zaman alabiliyor. Birkaç iş gününde tedarik edilen yedek parçalarla birçok markanın akıllı telefonunu onarıyoruz.

iPhone 7 Plus batarya değişimi ya da Samsung ekran camı değişimi gibi çok sık tercih edilen işlemlerde uzmanlarımız hızlı geri dönüşleri sağlıyor. Ancak daha az tercih edilen markaların modellerini onarmak biraz zaman alabiliyor. Bu durumda teknik destek almak istediğiniz ürünler hakkında bilgilendiriliyorsunuz.