1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 7 Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 7

iPhone 7 tamir ve teknik servis desteğiyle ihtiyacınız olan her fırsatta cihazınızdaki problemlerin çözülmesini sağlıyoruz. iPhone 7 tamiri ve teknik servisi için CPR Teknik ile aradığınız hizmeti kısa sürede bulacaksınız. Teknik servis ve tamir işlemleri için ihtiyacınız olan süreci planlamaya hazır olan firmamız, profesyonel destek hizmeti veren deneyimli personeliyle hizmetinizdedir.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

Hangi sorun olursa olsun memnun kalacağınız iPhone 7 tamiri ve teknik servisi hizmetimiz tüm Türkiye’de verilmektedir. Özellikle cihazınızın hasarlı olan bölümleri için ihtiyaç duyduğunuz onarım süreçlerini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Apple uzmanlarımız tarafından tamir edilecek olan cihazınız, tek tıkla adresinize iletilecektir.

Eski ve yeni birçok iPhone modelinin tamir ve onarımını gerçekleştiren ekibimiz, kargoyla gönderdiğiniz ürününüzü en kısa sürede onararak size teslim edecektir. Teknik servis olarak hizmet veren ve ihtiyacınız olduğunda onarmanız için uygun olan cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Tamir ve onarım sürecinin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan ekibimiz teslimat süreci konusunda sizi bilgilendirecektir.

Her zaman memnun kalacağınız bir hizmet anlayışıyla destek sunan uzmanlarımız, kargo sürecinin başarıyla gerçekleşmesi için size destek verecektir. Aynı zamanda İstanbul dışındaki müşterilerimiz için kargoyla ürün gönderimi ve alımı sağlıyoruz.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı Hakkında

iPhone 7 tamir ve yedek parça değişimi süreçlerinde Apple sertifikasyon testlerinden geçmiş garantili ve sertifikalı ürünler kullanarak telefonlarını tamir ettirmek istiyorsanız mağazalarımızda sizleri güleryüzle karşılayacağız. Bu süreçte ihtiyaç duyulan ve sipariş üzerine üretilen çok sayıda ürün için firmamız stoklu hizmet vermektedir. Çoğu zaman aynı gün içinde tamamlanan işlemlerden sonra cihazınızı almanız mümkün olmaktadır.

Hem ekonomik fiyatlar hem de cihazınızı daha verimli kullanma şansı mümkün olduğu için firmamız her zaman size destek verecek çözümler sunacaktır. Orijinal yedek parça olmadığı için sizden istenen fahiş ücretlere itibar etmemeli ve seçeceğiniz servisi bu bilgiyi göz önünde bulundurarak tercih etmelisiniz.

CPR Teknik Servis Ağı

Dünyanın en geniş teknik servis ağına sahip olan CPR Teknik tüm marka ve model cihazlar için hizmet vermektedir. Güvenli bir servis ağıyla çalışma fırsatına ulaşacağınız destek ekibimiz, şehir içi ve şehir dışından kargoyla da ürün kabul etmektedir. Cihazınız elimize ulaştıktan sonra inceleme sırasına alınarak gerekli çalışmaların başlatılmasıyla problemler ele alınır. Bu şekilde ürünün tamir edilebilirliği tarafınıza bildirilerek maliyet ve süreç hakkında onayınız beklenir. Kabul ederseniz cihazınızı onarıp kargoyla sorunsuz bir şekilde adresinize iletebiliriz. Geniş bir servis ağıyla hizmet veren CRP Teknik ile ihtiyacınız olan zaman diliminde ürününüzü kullanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimize minimum maliyetlerle sunduğumuz hızlı çözümler tek tıkla adresinize teslim ediliyor.

iPhone 7 Parça Değişimleri Ücretli Mi?

iPhone 7 cihazlarda genelde kulaklık ve ekran kaynaklı problemlerin yaşandığı görülmekteydi. Bu yüzden yeni yedek parçalar yerine daha teknik ürünlerin kullanıldığı eski model cihazlardan çıkan parçalar öncelikli olarak değerlendirilebilir. Ayrıca cihazınızdaki genel sorunların giderilmesi için iPhone 7 tamiri ve teknik servisi hizmeti garantisi devam eden cihazlar için mutlaka yetkili birimlere iletilmelidir. Özellikle yeni cihazınızda üretimden kaynaklı sorunla olabileceğinden dikkatli olunması gerekir. İlk piyasa çıktığı günden itibaren tıslama problemi şeklinde görülen cihaz sorunlarının giderilmesi için servis desteği alabilirsiniz.

iPhone 7 Tamiri Fiyatları

iPhone 7 tamiri fiyatları belirlenirken değişecek olan parça baz alınır. Üretim kaynaklı sorunlar garanti kapsamında değerlendirilerek orijinal teknik tarafından onarılır. Ancak üretim kaynaklı olmayan problemler için iPhone 7 Tamiri ve teknik servisi uygulaması da başarıyla gerçekleştirilmektedir. Servisimiz en kaliteli yedek parçaları kullanarak grantili ve sertifikalı ürünler ile tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Bu işlemler için öncelikli olarak cihaz servis sırasına alınır, problem net olarak tespit edilir ve çözümü için harekete geçilir. Cihazınızın en kısa sürede tamir edilmesini sağlayan ve onarım sürecinde ihtiyaç duyduğunuz konforu vaat eden tamir işlemleri için ekibimizdeki Apple uzmanları hizmet vermektedir.

iPhone 7 Değişim Ofisi

Eğe cihazınızdaki problem onarıma rağmen bitmemişse, bu durumda yeni bir cihazla değişim sağlanabilir. Özellikle farklı özellikleri bulunan ve değişim işlemleri konusunda uygun özelliklere sahip olan cihazlarınızı değerinde alıyoruz. Sizin için en uygun olan yeni cihazınızı veriyoruz. Değişim işlemlerinin başarıyla gerçekleşmesini ve ekonomik fiyatlarla sorunsuz bir cihaza sahip olmanızı sağlayan cihazlar firmamız en uygun koşullarda değişim işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Kargoyla da mümkün olan bu işlemlerle yeni bir cihaz almak yerine mevcut cihazın değiştirilmesi mümkün olur.

iPhone 7 Hoparlör Problemleri

iPhone 7 tamiri ve teknik servisi hizmeti veren CPR Teknik olarak iPhone 7 cihazınızda sıkça rastlanan problemlerden biri, ürünün cızırtı yapmasıdır. Bu genelde hoparlör sisteminden kaynaklanan bir sorun olduğu için çok büyük problemlere neden olmaz. Ancak cihaza orijinal olmayan şarj aletlerinin bağlanması ve benzer durumlar cihazınızın ömrünü azaltabilir.

Bir diğer sorun olarak görülen parmak izinin çalışmaması da kullanıcıların en büyük problemleri arasındadır. Parmak izinin çalışmaması gibi durumlarda Home tuşu değişse bile onarım sağlanmaz. Cihazın orijinal parçası yoksa bu değişim söz konusu olduğu zaman sadece Home tuşunun genel işlevi devam eder, diğer çalışılabilirlik durumu yani parmak izi okuma özelliği çalışmaz. Tamir hizmeti verdiğimiz iPhone modelleri şunlardır:

iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11
iPhone XR
iPhone XS Max
iPhone XS
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone 7 Plus
iPhone 7
iPhone SE
iPhone 6s Plus
iPhone 6s
iPhone 6 Plus
iPhone 6
iPhone 5
iPhone 5C
iPhone 5S

iPhone 7 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 7 şarj soketi sorunu gibi mikrofon ve hoparlör sorunları da bu tür problemlere neden olabilir. Bu yüzden gerekli değişim ve dönüşüm işlemlerinde başarılı sonuçların alınması için cihazın asıl probleminin nerede kaynaklandığının bilinmesi gerekir. Şarj uygularken yaşanan temassızlık sorunları için soketin değiştirilmesi ve seslerin buna göre ayarlanması gerekecektir. Şarj uygulamaları ve benzer işlemlerin gerçekleştirilmesi için farklı bir şarj aletiyle inceleyerek ürünü test edebilirsiniz.

iPhone 7 Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone 7 sorunları mikrofon, hoparlör ve kulaklıksa bu parçanın tamamının değişmesi gerekir. Değişim işlemi oldukça basittir. Bu yüzden soket değişimleri ve benzer durumlarda yapılması gereken işlem sırası benzerlik gösterir. Günlük aktiviteler sırasında yaşanan problemlerin çözümü için cihaz hasar görmüşse kasa da dahil birçok değişim gerçekleştirilmektedir. Soketin değiştirilmesi gereken durumlarda ihtiyacınız olan servis desteğini ekibimiz tarafından alabilirsiniz. Kulaklık ve benzer alanlardaki değişim işlemleri 40 dakika sürmektedir. Kargoyla da gönderebileceğiniz ürününüz onarılarak aynı şekilde tarafınıza gönderilebilmektedir. Kulaklık ve hoparlör sorunları giderildikten sonra cihazınızı ilk günkü verimiyle kullanabilirsiniz.

iPhone 7 Mikrofon Değişimi

iPhone 7 mikrofon değişimi ve benzer işlemler için Apple uzmanlarımızın incelemeleriyle gerçekleşen işlemler cihazınızı daha uzun süre, verimli kullanmanızı sağlıyor. Merak ettiğiniz her konuda bilgi almanızı sağlayan ve cihazınızdaki arızanın giderilmesi için gerekli çalışmaları gerçekleştiren ekibimiz, ihtiyacınız olan her durum için doğru çözümleri sunacaktır. Her zaman ihtiyaç duyduğunuz ve mikrofon, kulaklık gibi temel bileşenlerin etkilediği ses akışının sürdürebilirliği için bu parçanın değişmesi şarttır. Özellikle kulaklık ve mikrofon konusunda çözüm bulmak istediğinizde size en iyi hizmeti vermeye hazır olan ekibimizi tercih edebilirsiniz. Bazen kendi kendinize düzeltebileceğiniz basit durumlar oluşabilir. Bunlar aşağıdaki gibidir:

  • Mikrofonu kapatan kılıf vb. bir aksesuar kullanıyorsanız bunu kontrol edin.
  • Ayarlardan sıfırlama yapın.
  • Telefonunuzu açıp kapayın tekrar kontrol edin.
  • Güncellemeleri kontrol edin ve en son sürümü yüklemeyi deneyin.
  • Fabrika ayarlarına geri dönün.

iPhone 7 Hoparlör Değişimi

Hoparlör sorunu da sıkça karşılaştığımız problemler arasındadır. Özellikle Phone 7 cihazınızın yere düşmesi ve sıvı teması gibi durumlarla karşılaşması sonucu hoparlörde cızırtılar yapılabilir. Bu parçanın değiştirilmesi için cihazınızın içi açılır ve yeni bir parçayla değiştirilir. iPhone cihazlarınızda hoparlör değişimi yaparken orijinal parçanın kullanılması mümkün değildir. Bu cihazlarda orijinal parça üretilmez ancak ikinci el olarak elimizde bulunan bir parça varsa ve sağlamsa bu mümkündür. Bu tür durumlar da oldukça düşük ihtimallidir. iPhone 7 hoparlör değişimi için ürününüzü kargoyla adresimize gönderebilirsiniz.

iPhone 7 Ön Kamera Değişimi

Cihazınızın zamana bağlı olarak ya da kaza nedeniyle zarar gören kamerasını onarmak istediğinizde mutlaka bir uzman servis yardımı almalısınız. İnternette iPhone 7 ön kamera değişimi gibi videolar olsa da, bu videoları izleyerek kendi kendinize yaptığınız denemeler başarısız olabilir. Oldukça hassas bir iç yapısı olan cihazın bir kısmını düzeltirken başka bir kısmına zarar verebilirsiniz. Bu yüzden ön kamera ve cam değişimi gibi işlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi gerektiğinde cihazınızı uzman bir teknik ekip aracılığıyla tamir etmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Ön ve arka kamera kısmını ayarlamak istediğinizde bazen her iki bölgenin de zarar görmesi söz konusu olabilir. Bu durumda yapılması gereken en hızlı işlem, cihazın tüm kamera sistemini yenilemektir.

 

iPhone 7 Arka Kamera Değişimi

Hızlı bir şekilde çözümü sağlanan iPhone 7 arka kamera değişimi işleminizi 6 ay garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Kaşeli ve onaylı belgenizi getirerek cihazınızdaki herhangi bir aksama durumu yaşamanız halinde hızlı şekilde değişim gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınızın kamerasında darbe ya da performans düşüklüğüne bağlı bir sorun varsa, kamerasının komple değişmesi gerekir. Bu değişimin gerçekleşmesi için de yedek parçalar kullanılır. Piyasadaki birçok servisin söylediği gibi orijinal yedek parça gibi bir durum söz konusu değildir. Arka kamerasının değişmesini istediğiniz cihazınızın orijinal kamerasıyla tamir edilmeyeceğini bilmeniz gerekecektir.

iPhone 7 Home Tuş Değişimi

Dokunmatik arızasıyla kendini gösteren iPhone 7 Home tuş değişimi işlemi oldukça seri şekilde uygulanması gereken bir işlemdir. Özellikle tuş değişiminin parmak izine zarar verip vermeyeceği kullanıcılarımızın en çok merak ettiği konular arasındadır. Gereken değişim ve dönüşüm sürecinin başarıyla gerçekleştirilmesi için iPhone cihazınızda kullanacağınız birçok uygulamayı başarıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Bazen kasa da zarar gördüğünden komple bir değişim yapılması gerekebilir.

iPhone 7 Kamera Camı Değişimi

Cihazınızın arka camının kırılması durumunda kamera çekimlerinizde problem yaşanacaktır. Bu durumda tüm kamera sisteminin değişmesi için iPhone 7 kamera camı değişimi yapılır. Yani camın bir kısmının değişmesi söz konusu değildir. Orijinal olmayan kamera parçaları kullanılarak değişim işlemi yapılır. Özellikle küçük cihaz modelleri için üretimi olmayan kameralar yerine ikinci el cihazların kullanılır durumdaki camları değişmektedir. Profesyonel Apple teknisyenlerimiz tarafından onarılan cihazınızın en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. İsterseniz ofislerimizde de aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Pratik ve özel çözümler bulmak için Apple telefonları hakkında uzman teknisyenlerimizden yardım isteyebilirsiniz.

iPhone 7 Kasa Değişimi

Cihazınızın hasar görmesi durumunda kasa değişimi de gerçekleşmektedir. Özellikle ciddi bir dabe alan cihazlarda komple değişim işlemi bile çözüm olmayabilir. Kasa değişimi gerektiğinde öncelikle cihazın kasasının yedek parçasının olup olmadığı araştırılır. Eğer kasa parçası varsa gereken onarım sürecinin başlaması sağlanır. Profesyonel hizmet anlayışıyla çalışan ekibimiz, kasa değişimi için ihtiyaç duyduğunuz birçok konuda çözüm bulmanızı sağlayacaktır.

iPhone 7 Arka Kapak Değişimi

Zamanla yıpranan ve değiştiği zaman cihazınızın yenilenmesini sağlayan iPhone 7 arka kapak değişimi için birçok farklı modele uygun kapak çeşitleri sunuyoruz. İstediğiniz zaman kargoyla gönderebilir ya da Akasya Acıbadem ofislerimizde cihazlarınızı getirerek kısa sürede onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Stoklarımızdaki çeşitlere göre aynı gün içinde arka kapak değiştirilmesi mümkün olmaktadır. Küçük çaplı hasarlar için değişim gerekmezken, daha büyük değişimler için arka kapağın komple değiştirilmesi gerekir.

iPhone 7 arka kapağı eridi ne yapabilirim?

Bazen sıcak temasıyla dikkat çeken ve eriyen kapaklar ciddi sorunlara neden olabilir. Bu durumda kapağın değiştirilmesi gerekir. Kapak değişimi için ihtiyaç olan parçaların kullanılmasıyla tamir işlemleri gerçekleşmektedir. Sizdeki renkte olan uygun bi kapak yoksa farklı renkteki bir ürün eklenerek kullanılabilir.

iPhone 7 kameram çizildi sadece camı değiştirmek mümkün mü?

Cihazınızın kamerasının çizilmesi halinde komple kameranın değiştirilmesi gerekir. Sadece camın değiştirilmesi söz konusu olamaz. Kamera değişimi hizmeti fiyatlarımız minimum 120 TL’den başlamaktadır. Cihazınızın modeline uygun olan kameranın temin edilmesi bazen uzun sürebilir. Bu durumda sizi bilgilendirerek tarafınıza ileteceğimiz teslimat tarihinde cihazınız teslim edilecektir.

İstanbul dışındayım kargoyla gönderim yapabilir miyim?

Cihazınızı servisimize ücretsiz kargoyla göndererek onarım için bize ulaştırabilirsiniz. Ürününüz açıldıktan sonra gereken çözüm ve fiyatlandırma tarafınıza iletilerek bilgi verilecektir. Eğer onay verirseniz ürününüz birkaç iş gününde onarılarak kargoyla adresinize teslim edilecektir. Özenle paketlenerek gönderilen ürünleriniz için ödemeyi havale EFT yöntemiyle yapabilirsiniz.

Telefonumu size satabilir miyim?

Akıllı telefonunuzu bize satabilirsiniz. Bu durumda değerinde alınacak olan cihazınızı farklı bir modelle değiştirmeniz mümkün olacaktır. Akıllı telefon ve tabletler için ihtiyaç duyduğunuz onarım süreci dahilinde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik ve güvenilir çözümler bulmanızı sağlayan firmamız cihaz onarımı konusunda gerekli işlemleri gerçekleştirmeden önce size ne şekilde bir sonuç alacağınıza dair bilgi verecektir.

iPhone 7 mikrofonumdan ses çıkmıyor nasıl düzeltebilirim?

Cihazınızı açıp kapadıktan sonra sorun düzelmiyorsa, fabrika ayarlarına dönmeyi bekleyin. iPhone 7 mikrofon değişimi için tüm parçanın komple değişmesi gerekir. Bu değişim işlemine uygun olan cihazınızın değiştirilmesi gerektiğinde orijinal olmayan parçaların kullanıldığını bilmelisiniz. Ancak sorunun düzelmesi için bazen yazılımsal problemlerin ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır.

iPhone 7 Kasa değişimi ne kadar?

Cihazınızın kasasında değişim yapılması için CPR Teknik olarak destek alabilirsiniz. Apple marka cihazların tamamında hizmet veren firmamız, güvenilir bir çözüm bulmanız için destek verecektir. Kasa değişimi ve diğer detaylar için bilgi almak istediğinizde uzmanlarımızdan yardım alabileceğiniz teknik destek görüşmelerini WhatsApp üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Popüler Sayfalar