1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 7 Batarya Değişimi Fiyatları

iPhone 7 Batarya Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone 7 batarya değişimi birçok kullanıcının belirli bir süre sonra ihtiyaç duyduğu sorunlar arasındadır. Çünkü iPhone cihazlar için birçok modelde şarjın hemen bitmesi gibi bataryasal sorunlar görülmektedir. Batarya değişimi gerektiğinde cihazın orijinal bataryasını bulabileceğiniz CPRteknik yanınızda olacaktır.

Batarya değişimi için cihazınızı getirdiğinizde, 40 dakika içinde teslim ediyoruz. %100 para iade garantili hizmetimizle müşteri memnuniyeti en üst seviyede yaşamanızı sağlıyoruz. İstanbul’da Nişantaşı ve Üsküdar’da hizmet veren CPR Teknik ofislerimiz ABD üretimi sertifikalı ve garantili parçalar ve orijinal Apple ürünleri kullanmaktadır.  iPhone 7 batarya değişimi yaptırmak istediğinizde uzmanlarımız size üç farklı kalitede ürün önerecektir.

Bataryanın değişmesini gerektiren birçok durum olmakla bilikte batarya değişimiyle düzelmeyecek faklı bir problem de yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için cihazınızın servisimizde ilgili testlerden geçirilerek sorunlarının tespit edilmesini sağlıyoruz. Çözüm için size birçok alternatifi sunuyoruz.

iPhone 7 Batarya Kullanım Önerisi

Cihazınızın bataryasının değişmesini gerektiren birçok durum vardır. Bunlar bataryanın oksitlenmesi, şişmesi ve ömrünü tamamlamasıdır. Apple, 500 şarj döngüsü sonunda bataryanın değiştirilmesini tavsiye etmektedir. Maksimum kapasitede kullanılan ve doğru şarj edilen ürünler, uzun süre performans düşüklüğü sağlamaz. Ancak arka planda çalışan birçok uygulamanın cihazın şarj ömrünü azalttığı bilinmektedir. iPhone 7 batarya değişimi öncesinde cihazınızın batarya durumunu kontrol edebilirsiniz. Bunun için:

  • Ayarlar bölümünden Pil sekmesini açın
  • Pil sağlığını tıklayın ve kapasiteyi inceleyin
  • Bataryanız şu anda en yüksek performansta çalışıyor yazıyorsa herhangi bir pil sorunu yok demektir.

iPhone beklenmedik kapanmala yaşarsa ve cihazınızın gerekli gücü sağlamazsa ek uyarılar görebilirsiniz. Bataryanızın sağlıklı çalışması için otomatik parlaklığı etkinleştirin. Arka plandaki uygulamaları devre dışı bırakıp konum servislerini kapatın.

Cihazınızın şarj alımı sırasında kullanacağınız Battery Doctor uygulaması, şarj ederken sorunsuz bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda cihazınızın performasını arttırmak için cihazı tamamen sıfırlayın. Sonrasında şarj ederken %100 doldurma sonrası 2-3 saat daha doldurun. Deşarj ve tam şarj işlemleri sonrasında cihazınızın performansını daha net görebilirsiniz.

iPhone 7 Pil Sağlığı Servis Desteği

Amerika’da üretilen ve stoklarımızda bulunan iPhone 7 bataryaları, sertifikalı ve garantili olarak cihazınıza takılmaktadır. Apple Gebze fabrikalarında üretilen yedek parçaların kullanılmasıyla cihazınızın bataryasının orijinal batarya şeklinde değiştirilmesi mümkündür. Ayıca diğer farklı kalitedeki yedek parça destekleriyle tahmini bütçenizi aşmadan cihazınızı yenileyebilirsiniz.

Apple ile sözleşmeli çalıştığımız için Gebze’deki depodan orijinal ürün temin edilmesi mümkün olmaktadır. Ancak her zaman orijinal bataryaları tercih etmek isteyen müşterilerimiz olmuyor. Orijinal ürünler çok pahalı olduğu için sertifikalı ve garantili kalitesi yüksek olan ürünleri sizin için öneriyoruz. ABD’den ithal edilen garantili, sertifikalı ve Apple resmi testlerinden geçmiş kaliteli ürünler garantimiz kapsamında cihazınıza yerleştiriliyor. Üretici markanın desteklediği bir ürün olarak dikkat çeken bu işlemleri dünyanın en kapsamlı servis ağına sahip olan firmamızla gerçekleştiriyoruz.

iPhone 7 Orijinal Batarya

Cihazınızı kullanım alışkanlıklarınıza göre belirlenen pil ömrü ortalama 1 gün gitmektedir. Telefon görüşmeleri, arka planda çalışan uygulamalar ve uygulama bildirimleri nedeniyle cihazınızın pili kısa sürede tükenecektir. Bu tükenmelerin giderilmesi için güvenilir bir teknik servisle cihazın yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Orijinal batarya sistemlerini kullanmak istediğinizde uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Orijinal ürünler yüksek fiyatlı olduğu için genelde diğer seçenekler merak edilmektedir. Bunun için de size iki farklı seçenek sunuyoruz.  Cihazlarınız için kullanılacak olan bataryaların tamamı, garantimiz altında takılmaktadır. Güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan ve her zaman memnuniyetini ön planda tutan firmamızda, orijinal olarak tercih edeceğiniz bataryaları güvenle kullanabilirsiniz. iPhone 7 batarya değişimi konusunda uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 7 batarya değişimi fiyatı ne kadar?

iPhone 7 batarya değişimi fiyatları minimum 150 TL’den başlamaktadır. Ürünlerimizde farklı kalitedeki bataryalar kullanıldığı için bütçenize uygun seçimler yapmanız mümkün olmaktadır. Bataryanızın değişimi aynı gün içinde yapılmaktadır. Firmamızda tercih edeceğiniz çok sayıda uygulama garantimiz kapsamında gerçekleştiği için en güvenilir çözümlere ulaşabilirsiniz. Cihazınızın performansından memnun kalmazsanız, paranızı iade edebilirsiniz.

iPhone 7 orijinal batarya taktırmam mümkün mü?

Apple, Gebze’deki fabrikasında orijinal yedek parça üretimi yapmaktadır bu parçalar Apple testlerinden geçerek onaylanmış sertifikalı ve garantili parçalardır. Buradan temin edeceğiniz parçaları eğitimini başarıyla tamamlamış ve tecrübeli teknisyenlerimiz cihazınıza entegre ederek sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Orijinal batarya isterseniz biraz yüksek maliyetle sonuçlanacak olan cihazınızın bataryasını orijinal batarya şeklinde adapte edebiliriz.

CPR Teknik neden farklı?

Cell Phone Repair 1996 yılında Amerika’da kuruldu. Akasya AVM ve Nişantaşı şubeleriyle İstanbul’da 2019 yılından beri hizmet vermektedir. Dünyanın birçok ülkesinde şubesi bulunan firmamız Apple ile sözleşmeli olarak çalışan tek firmadır. Türkiye’ye kargoyla gönderim yapılmasını sağlayan ve Amerika’da 492 şube sayısına ulaşan CPR, Amerika dışındaki ülkelerde de oldukça popülerdir. Özel eğitimli teknik ekibimiz ve hızlı çözümlerimizle destek verdiğimiz cihazlarınızı onarmanın yanı sıra, değişim ofisinde değiştirilmesini de sağlayabilirsiniz. Tamir işleminden memnun kalmamamız halinde, paranızı iade ediyoruz. Herhangi bir sıvı teması yoksa her zaman iade işleminizi gerçekleştiriyoruz. iPhone 7 batarya değişimi hizmetiyle ihtiyacınız olan teknik desteği en iyi şekilde sağlıyoruz. Bu yüzden rakiplerimizle de rekabet etmek yerine iş birliği yapmayı tercih ediyoruz.

Cihazım onarılmazsa ne olacak?

Cihazınızın onarılarak tamir edilmemesi durumunda değişim şarttır. Değişim ve dönüşüm ofisimizde ikinci el cihaz alabilirsiniz. Bu cihazların kullanılması konusunda da garanti kapsamında hizmet veriyoruz. Yeni bir cihaz alarak hem bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz hem de onarım sürecinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuz hangi marka olursa olsun onarım süreci ve ikinci el değişim işlemleri tarafımızca gerçekleştirilecektir. Tüm ekspertiz hizmetleri ve onarım süreçleri için uzmanlarımızdan yardım alarak ihtiyaç duyduğunuz sürecin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ekspertiz hizmetiniz nasıl?

Herhangi bir ikinci el cihaz alımında cihazın durumunu bilmeniz önemlidir. Cihazınızın tamir gerektirip gerektirmediği, herhangi bir sorununun olup olmadığı gibi durumlar tespit edilerek ekspertiz raporunda belirtilir. Raporda belirtilen birçok detay konusunda bilgi alarak çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Cihazınızı satmak ya da yeni bir cihaz almak için ekibimiz size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır.

iPhone 7 batarya değişimi ve ekran sorunlarıyla cihazınızın onarılması mümkün olmadığında bütçenize uygun ödeme koşulları ve çeşitleriyle size birçok öneri yapıyoruz. Önerilerimiz doğrultusunda çok sayıda cihaz arasından kendi kullanım alışkanlıklarınıza uygun olan seçimleri yapabilirsiniz. Düzenli olarak yararlanacağınız ekspertiz hizmetimiz için bizden detaylı bilgi alarak en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.