1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 7 Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 7 Ekran Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone 7 ekran değişimi için size üç farklı seçenek sunarak hizmet veren firmamız, kısa sürede cihazınızı kullanabilmenize destek oluyor. Teknik servis desteği almak istediğinizde güvenle tercih edebileceğiniz CPR Teknik, cihazınızın onarımı ve parça değişimi konusunda ilk tercihiniz olacak.

Amerika’da üretilen yedek parçalar kullanılarak ve özel eğitim alan teknisyenlerin değişim sağlamasıyla onarılan cihazlarınız kısa sürede eski performansına ulaşabiliyor. Sertifikalı ve garanti olarak size teslim edilen ürünler, yetkili servisimizin güvencesiyle onarılıyor. Özellikle ekran çatlaması ve kırılması gibi durumların cihazın performansını olumsuz yönde etkilemesi, ciddi problemlere neden olabiliyor. Bu konuda hızlı ve garantili çözümlerle mağduriyetinizi gideriyoruz.

Bireysel taleplerinize yardımcı olduğumuz gibi kurumsal talepleriniz için de CPR Teknik kalitesine güvenebilirsiniz. Hem uygun fiyatlar, hem de kullanıcı odaklı çözümlerle cihazınızın ekran değişimini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Stoklu çalıştığımız için Apple marka tüm cihazlarda hızlı bir onarım mümkün oluyor.

Ekran değişimi için cihazınızı getirdiğinizde, ortalama 40 dakika içinde onarıp tarafınıza teslim ediyoruz. %100 iade garantili hizmetimizle memnun kalacağınız bir sonuç almanızı sağlıyoruz. İstanbul’da hizmet veren firmamıza farklı şehirleden ürün kargolayabilirsiniz. Kargoyla teslim aldığımız ürünleri, yine kargoyla tarafınıza teslim ediyoruz. iPhone 7 ekran değişimi hizmeti hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone 7 Orijinal Ekran Nasıl Anlaşılır?

iPhone 7 ekran değişimi yaptırmak istediğinizde size birçok seçenek sunuyoruz. Özellikle uzun vadeli kullanım hedefleyen müşterilerimiz için cihazın performansını olumlu yönde etkileyecek olan çok sayıda seçenek bulunmaktadır.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

Orijinal ekran, sadece Apple fabrikasından çıkan bir üründür ve fiyatı da 1200 TL’den başlamaktadır. Dövize endeksli olduğu için fiyat farklılık göstermektedir. Apple onaylı sertifikalı ve garantili parça değişimi için mağazalarımıza gelebilirsiniz.

iPhone 7 İçin Kullandığımız Ekran Çeşitleri

Amerika’da üretilen ve stoklarımızda bulunan iPhone 7 ekranları, sertifikalı ve garantili olarak cihazınıza takılmaktadır. Bu durumda zaten garantimiz kapsamında çözüm bulmanız mümkün olacaktır.

Öncelikle orijinal parça isteyen müşterilerimiz için Apple ile sözleşmeli çalıştığımız için Gebze’deki depodan orijinal ürün temin edebileceğimizi belirtmek isteriz. Ancak fiyat açısından yüksek bir maliyet söz konusu olacağı için farklı alternatifler de sunuyoruz. Ürünlerimiz ABD’den ithal edilen kaliteli ürünler olduğundan müşterilerimize hem kalite hem de fiyat memnuniyetini bir arada sunuyoruz. ABD’den gelen ürünler sertifikalı ve garantili aynı zamanda Apple’ın testlerinden geçen ürünlerdir. Yani son derece üstün kalitedeki parçalarla cihazınızın ekranını değiştiriyoruz.

Türkiye’de hem orijinal ekran, hem de yan sanayi ekran onarımı konusunda Apple ile anlaşmalı olan tek firma olarak hizmet veriyoruz.

iPhone 7 Ekran Boyutu ve Diğer Özellikleri

4.7 inçlik bir ekran boyutuna sahip olan iPhone 7, çift hoparlör özelliğiyle dikkat çekmektedir. Stereo kalitesinde bir hoparlörü bulunduğu için önceki nesilden daha yüksek bir performans gösterdi. Suya dayanıklı ilk iPhone olsa da, yine sıvı temasından uzak tutulması gerekiyor. Ekranda ekstra parlaklık söz konusu olduğu için çekim kalitesinde de artış görünüyor. F⅛ lens kullanan bu ekran özellikleriyle, kullanıcıların beklentisini büyük ölçüde karşılayan bir cihaz oldu. 12 MP arka, 7 MP ön kameraya sahip olan ürün, tek tıkla sipariş ederek satın alabileceğiniz bir özelliğe sahip.

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı ne kadar?

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı, seçeceğiniz kaliteye göre değişecektir. Ortalama 300 TL’den başlayan sertifikalı ve garantili ekran fiyatları yanında; eğer orijinal Apple ekran tercih etmeniz durumunda 1500 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Güncel fiyatlar için bizden bilgi alabilirsiniz. Üç farklı fiyat seçeneği sunan firmamız, ekran değişimleri için bütçenize en uygun teklifleri iletecektir.

iPhone 7 orijinal ekran taktırmam mümkün mü?

Apple, Gebze’deki fabrikasında orijinal yedek parça üretimi yapmaktadır. Buradan temin edeceğiniz parçaları eğitimli teknisyenlerimiz cihazınıza adapte ederek sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Orijinal ekran isterseniz biraz yüksek maliyetle sonuçlanacak olan cihazınızın ekranını orijinal ekran şeklinde adapte edebiliriz.

CPR ne anlama geliyor?

Cell Phone Repair kısaltması olarak kullandığımız firmamız 1996 yılında Amerika’da kuruldu. Kısa sürede birçok ülkeye yayılarak kapsamlı bir servis ağına erişen firma, Akasya AVM ve Nişantaşı şubeleriyle İstanbul’da 2019 yılından beri hizmet vermektedir. Apple ile sözleşmeli olarak çalışan tek firma olmasıyla fark yaratan firmamız, tüm Türkiye’ye kargoyla gönderim yapmaktadır. Amerika’da 492 şube sayısına ulaşan CPR, Amerika dışındaki ülkelerde ise 73 farklı hizmet bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Tamirden memnun kalmazsam ne olacak?

Tamir işleminden memnun kalmamamız halinde, paranızı iade ediyoruz. Cihazınızda sıvı teması ya da kırılma gibi durumlar yoksa iade süreci de oldukça hızlı gerçekleşir. Tüm işlemlerimiz garantili ve faturalı olarak yapılmaktadır. iPhone 7 ekran değişimi yaptırdığınızda da garantimiz kapsamında işleminiz gerçekleşecektir.

Diğer servislerden farkınız ne?

Diğer servislerden farkımız ithal olan parçaların Amerika’da üretiliyor olmasıdır. Bunun anlamı üstün bir kalite ve güvendir. Onarım maliyetlerini tamamen müşteri bütçesine uygun olarak ayarladığımız ürünler, yüksek kalitede olmalarıyla dikkat çekmektedir. Tüm cihazları incelememize rağmen Apple parçaları konusunda stoklu çalıştığımız ve Apple olayına sahip olduğumuz için servislerden farkımız ciddi ölçüdedir.  Her bir aşamada sizi bilgilendiren teknik ekibimiz, cihazınızın akıbeti hakkındaki gelişmeleri raporlayarak, müşteri deneyiminin yüksek olmasını sağlamaktadır.

Ekspertiz hizmetiniz nasıl?

Cihazınızı alırken ya da satarken uzmanlarımızdan ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Cihaz almak isteyen müşterilerimiz için oldukça önemli olan bu süreçte, servis garantili bir alışveriş yapmak istediğinizde içiniz rahat edecektir. Cihazınızın içindeki parçaların değişip değişmediğini, satın almak istediğiniz ikinci el cihazda ise hangi parçaların değiştiğini öğrenmek için ekspertiz desteğinden yararlanabilirsiniz.