1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 8 Plus Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus tamiri ve teknik servisi hizmeti firmamızla birlikte oldukça kolay ve pratik bir hale gelecek.

iPhone 8 Plus tamiri ve teknik servisi için CPR Teknik yıllardır müşterilerine hizmet vermektedir. Farklı problemlerin ortaya çıkması ve teknik servis kapsamında değerlendirilen durumların ele alınması için cihazınızdaki problemlerin kısa sürede düzelmesini hedefliyoruz. Garantimiz kapsamında hizmet veren Apple uzmanlarımız, cihazınızın tüm model ve sürümlerini onarmaktadır.

Cihazınızda kaynaklanan standart sorunların yanında hasar görmesine neden olan kullanıcı kaynaklı sorunlar da ekibimiz tarafından çözümlenmektedir. Kargoyla gönderilen cihazlarınızda da gerekli değişimleri yapmakla birlikte diğer işlemler için hızlı çözümler sunuyoruz. iPhone 8 Plus tamiri ve teknik servisi için destek almak istediğinizde cihazınızın aynı gün içinde onarılarak teslim edilecektir.

Bu modellerdeki herhangi bir arızanın varlığı, cihazın performasını olumsuz etkilemektedir. Olumsuz etkilenen bu durumun ortadan kalkması için genel bir teste tabi tutulan cihazınızdaki sorun tespit edilir. Sorunun tespit edilmesinin ardından cihazınızın onarım sürecinde neler yapılabileceği size bildirilerek karar verilir. Vereceğiniz onay doğrultusunda onarım süreci başlatılır. Onarım sonrası cihazınızın sorunsuz bir performans göstermesi beklenir.

Parça Değişimi Yaparken Orijinal Ürün Mü Kullanılıyor?

Cihazınızın ömrünü uzatan parça değişimleri en azından 1-2 yıl daha kullanabilmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden mutlaka orijinal ürün tercih ederek iPhone 8 Plus cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz. Teknik açıdan destek almanızı sağlayan ve her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak için size teknik destek verirken tüm imkanlarını kullanan firmamız, kargoyla gönderim de yaparak İstanbul dışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Apple anlaşmalı tek firma olarak kullanıdığımız yedek parçalar piyasadaki Çin malı parçalar değildir, garantili ve sertifikalı ürünlerdir. Bu yüzden kullanıcılarımıza hem garantili hem de para iade garantili iki farklı garanti şekli sunuyoruz. Parça sorunlarının çözülmesi için Amerika’dan ithal edilen parçaları kullanıyoruz. Amerika’dan gelen teknisyen tarafından eğitilen uzmanlarımız da gerekli değişim işlemlerini gerçekleştiriyor.

Cihazın İçi Açılınca Ne Olur?

Kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri cihazımızın içi açılınca ne olur sorusunun cevabıdır. Bu konu hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar, genelde birçok problem yaşar. Garanti kapsamında olan cihazların arızaların giderilmesi için öncelikle yetkili servis onayı gerekir. Yani Apple Türkiye tarafından ücretsiz onarım önceliğiniz olmalıdır. Ancak sonrasında cihazın performasını etkileyen durumlar için ücret alınacaktır. Her zaman kullanıcı kaynaklı olan sorunların onarımı için ek ücret ödenmesi gerekebilir. Ancak onarım kaynaklı olan problemlerin giderilmesi gerektiğinde garanti kapsamında onarım işlemleri yapılabilir. Her durumda ihtiyacınız olan tamir işlemleri için cihazın içinin açılması gerekir.

Cihazınızın içi açılmadan sorunun neden kaynaklandığının tespit edilmesi mümkün olmamaktadır. Bu yüzden genel olarak belirlenen sorunların giderilmesi için cihazın açılması şarttır. Parça değişimi gereken durumlarda parçalar değiştirilerek çözüm sağlanır. Diğer problemler ise yazılımsal olarak nitelendirildiği için bu şekilde ele alınır. Cihazın içi açıldıktan sonra ücretsiz garantiden muaf olacağı için kullanıcılar şüpheli yaklaşabilmektedir.

iPhone 8 Plus Arızaları

iPhone 8 Plus tamiri ve teknik servisi hizmetimize ses ve yazılım sorunları bulunan cihazlar sıkça gelmektedir. Bu cihazların kullanımında ortaya çıkan arızalar basit çözümlerle de giderilebilir. Birçok problem yazılımsal olabilir ve yazılım güncellemeyle birlikte uygulanan yeniden başlatma sürecinde problemin büyük bir kısmı çözülebilir. Cihazınızın verilerini yedekleyip ayarları sıfırladıktan sonra birçok problem düzelir. Çok fazla uygulama yüklü olması durumunda da ciddi ısınma sorunları yaşanabilir. Bu sorunları önlemek istediğinizde de fazla uygulamaları kaldırın. Sonrasında probleminiz düzelmediyse, bir teknik servis desteği almanız gerektiğini unutmayın.

Cihazınızın arızalanması, garantisi devam etmeyen cihazlar için çok farklı problemlerden kaynaklanıyor olabilir. Bunları tespit etmek için öncelikle cihazın genel durumu ele alınır. Yani uygulama ve yazılım kaynaklı sorunlar mı yoksa üretim ya da kullanıcı kaynaklı sorunlar mı yaşanıyor bunlar belirlenir. İlgili durumların tespit edilmesinin ardından onarım süreci başlar.

En sık rastlanan sorunlar bataryanın şişmesi ve cihazın şarj almaması gibi problemlerdir. Bunlar birçok nedenden kaynaklandığı için kesin bir sonuç verilmesi pek de mümkün olmamaktadır. Ancak diğer sorunların tespit edilmesi için cihazınızı belirli testlere tabi tutmamız uygun olacaktır. Diğer aksamların işlevselliği kontrol edilerek gereken çalışmaların yapılması beklenir.

iPhone 8 Plus Tamir ve Teknik Servis Fiyatları

Tercih edeceğiniz ürüne göre değişen parça fiyatları son derece değişendir. Bu yüzden size vereceğimiz fiyat dahilinde olan uygulamalar işçilik ücreti de eklenerek belirlenmektedir. iPhone 8 Plus Tamiri ve teknik servisi olarak kullanacağımız malzemeler piyasada farklı fiyatlarla satılmaktadır. Bu kapsamda temin edilen ürünler ve sizin ihtiyacınız olan ürünler belirlenerek fiyat da verilecektir. Farklı fiyatlarla satın alacağınız birçok ürün için servis hizmetimiz kapsamında uygun fiyatlar verilmektedir.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 Plus şarj soketi sorunu cihazınızın şarj olmaması, şarj cihazınızın cihazınızda çalışmaması nedeniyle ortaya çıkar. Bu problemin çözümü gerektiğinde soketin değişmesi gerekecektir. Şarj soketinin tamir edilmesi ve cihazınızın eski performansını sürdürebilmesi için oldukça önemli olan değişim işlemini 40 dakikada gerçekleştiriyoruz. Cihazınızda bazen soket sorunu değil farklı bir sorun olduğunda da şarj sorunları yaşayabilirsiniz. Bu durumda öncelikle cihazınızın içi açılır. Sonrasında cihazınız temizlenerek yeni soket takılır. Yapılan test uygulamasının ardından cihazınızın şarj alıp almadığı kontrol edilerek sağlam bir şekilde tarafınıza teslim edilir.

iPhone 8 Plus Kulaklık Soketi Değişimi

Şarj soketi gibi kulaklık soketi de ani hareketler ve sert çekme gibi durumlar nedeniyle hasar görebilir. Bu hasarın onarılması gerektiğinde öncelikle farklı kulaklıkla cihazınızın durumu test edilir. Cihaz çalışmıyorsa ilgili duruma dahil olan işlem gerçekleştirilerek onarım gerçekleşir. Onarım sonrası cihazınızın tamir edilmesi ve tarafınıza kullanışlı biçimde teslim edilmesi mümkün olur. Sipariş vermek ve diğer detaylarla ilgili çalışma yapmak için hemen siz de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Cihazınızı bize ulaştırmak için kargoyla göndererek kargoyla teslim alabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Mikrofon Değişimi

iPhone 8 Plus mikrofon değişimi genelde yazılımsal sorunlar nedeniyle gerekmez. Donanımda ciddi bir problem varsa bu bölümün değişmesi gerekir. Yazılımsal bir sorun varsa aşağıdaki işlemleri deneyerek kararınızı verebilirsiniz.

Mikrofonu kapatan kılıf vb. bir aksesuar kullanıyorsanız bunu kontrol edin.
Ayarlar kısmına girip sıfırlama yapın.
Telefonunuzu açıp kapayın tekrar kontrol edin.
Güncellemeleri kontrol edin ve en son sürümü yüklemeyi deneyin.
Fabrika ayarlarına geri dönün.
Eğer sorun çözülmüyorsa donanımsal bir problem söz konusudur. Donanımsal problemler için yedek parça kullanılmak suretiyle onarım gerçekleşir. Onarım işlemleri için öncelikli olarak cihazınızın modeline uygun parçalar seçilerek cihazınızın problemli kısmının onarılması sağlanmalıdır.

iPhone 8 Plus Hoparlör Değişimi

Ses kaynaklı problemlerin giderilmesi için hoparlör sisteminin değiştirilmesi gerekir. Bu bölgedeki değişimlerin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan CPR Teknik ile çalışabilirsiniz. Cihazınızın markası ve modeline uygun olan parça bulunarak iPhone 8 Plus hoparlör değişimi geçekleşmektedir. En kısa sürede problemin çözülmesini sağlayan ve hoparlör sistemindeki arızaların giderilmesi için destek veren firmamız, 40 dakika içinde gereken işlemi yaparak sizin için en uygun değişim sürecini gerçekleştirecektir. Cihazınızda bulunan birçok sorun için ekibimizdeki Apple teknisyenlerine güvenebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Ön Kamera Değişimi

Kamera camının zarar görmesi ve çatlaması gibi sorunlarda ön kameranın değişmesi gerekir. Ön kamera sisteminin değişmesi için yedek parça varsa 40 dakikalık bir süre yeterlidir. Önemli olan cihazınızın marka ve modeline uygun kameranın bulunmasıdır. Kamera varsa değişim süreci aynı gün içinde gerçekleşir. Kısa sürede değişimi yapılan cihazınızın kullanıma hazır hale gelerek kullanılabilir bir şekilde bulunmaktadır. Ön ve arka kameranın değişmesi gerektiğinde cihazınızdaki diğer bileşenler hasar görmemişse son derece uygun fiyatlarla değişim işlemi gerçekleşmektedir.

iPhone 8 Plus Arka Kamera Değişimi

Kamera sistemindeki aksamaların giderilmesi için iPhone 8 Plus arka kamera değişimi işleminizi 6 ay garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Kolayca değiştirilen kamera sistemi cihazınızı ilk günkü verimiyle kullanmanızı sağlar. Kameranız net değilse ve çekim konusunda sıkıntı yaşıyorsanız mutlaka kameranızın performansında düşüşler göreceksinizdir. Bu performans düşüklüklerini gidermek istediğinizde mutlaka kamera sistemindeki diğer bileşenleri de ele almanız gerekecektir. Kameranın fotoğraf ve görüntülü görüşme sistemini etkilediği durumların düzelmesi için mutlaka sistemin en iyi şekilde planlanması gerekecektir. Bu yüzden değişim sonrası memnun kalacağınız bir sonucun alınmasını istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

iPhone 8 Plus Home Tuş Değişimi

Ana tuşlardan biri olan iPhone 8 Plus Home tuş değişimi gerektiğinde de mutlaka güvenilir bir servise başvurmanız gerekecektir. Özellikle cihazın temel kullanım özelliklerinden biri olarak öne çıkan bu tuşun düzenli bir şekilde kullanılması için parmak izi bozulsa da temel işlevi düzene girmelidir. Bu yüzden temel işlevi görmesi açısından cihazın bu bölmesinin kullanılması büyük önem taşımaktadır. Tuşun değişmesi gerektiğinde öncelikle kullanılması gereken temel özellik çalışıyor mu diye bakılır. Sonrasında da diğer kontroller gerçekleştirilerek karar verilir.

iPhone 8 Plus Kamera Camı Değişimi

Kamera camının kırılması gibi durumlarda öncelikle cihazın kontrolleri yapılır. Kontroller sonrası iPhone 8 Plus kamera camı değişimi yapılır. Kamera değişiminden sonra cihazınızı eski performansıyla kullanmanız mümkün olabilir. Ancak kullanım açısından yeterli özellikler söz konusu olmazsa, cihazın farklı bir sorunu olabilir. Bu sorunun giderilmesi gerektiğinde öncelikli olarak temel testler uygulanır. Bu testlerin uygulanması sonucunda cam değişimi yapılarak kontroller gerçekleşir. Kontroller sonucunda kamera değişimi yapılarak herhangi bir sorun yaşanmadan cihazın işlevselliği de ön plana çıkarılır.

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi

Kasası hasarlı olan cihazınızın kasa değişimi sonrası eski performansı ve kalitesiyle çalışması mümkün olmaktadır. Bu durumda servis hizmetimizi alarak cihazınızı tamir ettirebilirsiniz. Kasa değişimi işlemleri oldukça pratiktir. Ancak sizin kullandığınız kasa rengi her zaman stoklarımızda bulunmayabilir. Bu durumda tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılarak mevcut engi kabul edip etmediğiniz sorularak işlem yapılır. Yapılacak işlemden sonra gerekli çalışmalar başlatılarak ihtiyaç olan değişim süreci için gereken onarım sürecine start verilir.

iPhone 8 Plus Arka Kapak Değişimi

Arka kapağın yıpranması sonucu görülen hasarların onarılması için iPhone 8 Plus arka kapak değişimi işlemi yapılır. Bu işlemin gerçekleşmesi için ihtiyacınız olan uygulamaların yapılması gerektiğinde arka kapak ihtiyacı bulunur. Aynı renkte arka kapak yoksa kasanın komple değiştirilmesi gibi bir durum söz konusu olacaktır. Eğer kasanın değiştirilmesine imkan yoksa yeniden sipariş verilerek sizin cihazınızla uygun renkteki kapak temin edilmeye çalışılır. Temin edilen ya da edilemeyen ürün hakkında bilgilendirilirsiniz. Sonrasında ise gerekli işlemler yapılarak cihazınızın kullanım durumu tespit edilir. Böylece cihazındaki kusurların giderilmesi sağlanır.

iPhone 8 Plus cihazımın kasası hasar gördü değiştirebilir miyim?

Cihazınızın kasasını değiştirmeniz mümkün olmaktadır. İstediğiniz renkte bir kasa varsa bu rengi kullanıp kullanmayacağımız hakkında size bilgi vererek devam edebiliriz. Ancak gereken çalışmalar sonrasında cihazınızın kasası değiştirilemeyecek durumdaysa ihtiyacınız olan kasanın temini için farklı modeller kullanılabilir. Hasar gören cihazlarınızın iç aksamlarında herhangi bir sorun yoksa kısa sürede tamir edilmeleri mümkün olmaktadır.

iPhone 8 Plus kameram çizildi sadece camı değiştirmek mümkün mü?

Kamera çizilse bile tamamının değiştirilmesi gerekir. Bu durumda yapılması gereken öncelikli şey, cihazınızın modeline uygun kameranın seçilmesidir. Bu kamera sistemi kurulduğunda cihazınızın ilk günkü performansıyla çalışma mümkün olacaktır. Güvenilir bir servis sistemi tercih edildiğinde cihazınızdaki birçok arızanın giderilmesi kısa sürede mümkün olacaktır. Kamera camının çizilmesi ve benzer problemlerin giderilmesi için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul dışındayım kargoyla gönderim yapabilir miyim?

Eğer İstanbul dışındaysanız ve CPR Teknik’ten yararlanmak istiyorsanız kargoyla gönderim sağlayacağımız ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Her zaman beğeni kazanan ve memnun kalacağınız bir tamir süreciyle kullanım süresini uzatabileceğiniz ürünler ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde onarım sürecine dahil edilmektedir. Özellikle kargo gönderimi gerektiğinde şehir dışından da talep edebilir, onarım sürecini takından takip edebilirsiniz.

Cihazım ağır hasar gördü tamir mi ettirmeliyim değiştirmeli miyim?

Ciddi hasar durumunda cihazınızın kullanılabilecek bir parçası varsa bunu değerlendirebiliriz. Bu yüzden cihazınızı bize teklif ederek kendinize yeni bir cihaz almak için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sıfır ya da ikinci el cihazlar satın almanız mümkün olacaktır. Detaylı bilgi edinmek ve ihtiyacınız olan ürünleri sipariş etmek için uzmanlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. Sipariş üzerine sizin için temin edeceğimiz çok sayıda cihaza tek tıkla sahip olabilirsiniz.

iPhone 8 Plus şarj almıyor ne yapabilirim?

Cihazınızın şarj almaması durumunda iPhone 8 Plus şarj soketi değişimi yapılabilir. Bu durumda ihtiyaç duyduğunuz yedek parça desteğini alarak verimli bir şekilde şarj olmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızın şarj almaması birçok nedenden kaynaklanabilir. Bunların başında gelen sıvı teması, orijinal olmayan şarj aleti kullanımı ve cihazın şarj soketinin arızalanması görülebilir. Her koşulda doğru bilgi edinmek için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

iPhone 8 cihazım çok ısınıyor neden?

Cihazınızın ısınmasının birçok nedeni olabilir. Arka planda çok fazla çalışan uygulamalar ve zararlı yazılımlar nedeniyle cihazınız gereğinden fazla çalışabilir. Bu durumu engellemek için öncelikle yazılım problemlerinin olup olmadığı incelenir. Sonrasında da donanımsal eksiklikler inceleren karar verilir. En iyi sonucu almanızı sağlayan uygulamalarla cihazınızın kısa sürede çalışır hale gelmesi mümkün olacaktır.

Cihazımda orijinal olmayan şarj aleti kullandım bu sorun olur mu?

iPhone 8 cihazınızda orijinal olmayan şarj aletlerini kullandığınızda birçok problem yaşayabilirsiniz. Bunların başında batarya şişmesi ve cihazın şarj sisteminin bozulması gelmektedir. Şarj sistemi bozulduğunda ciddi bir probleme neden olan cihazın performası olumsuz etkilenmektedir. Bu etkinin azalması için ihtiyaç duyduğunuz onarım sürecinde sadece tek bir parça değişimi yeterli gelmeyebilir. Bu yüzden problemi tek bir açıdan ele alıp çözmeye çalışmak yeterli gelmeyebilir.

Popüler Sayfalar