1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus Batarya Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone 8 Plus batarya değişimi son derece hızlı ve pratik çözümlerle gerçekleşmektedir. Hem ekonomik hem de pratik olan bu sürecin en iyi şekilde yönetilmesini sağlayan CPR Teknik olarak farklı fiyat seçenekleriyle sunduğumuz batarya değişim hizmetleri müşteri memnuniyetini garanti edecektir.

Apple ile sözleşmeli olan firmamız iPhone 8 Plus batarya değişimi konusunda hızlı çözümler sunmaktadır. Garantimiz kapsamında devam eden destek sürecimiz memnuniyetinizi arttıracaktır. Cihazın değişmesi gerektiğinde oldukça önemli olan güvenli bir teknik servis için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

Sadece sorun yaşadığınızda değil cihaz satın almak istediğinizde de size destek olan uzmanlarımız batarya onarımı konusunda en hızlı çözümleri sunacaktır. Farklı kalitedeki ürünleri kullanarak bütçenize en uygun batarya çeşidini seçebilirsiniz.

Batarya değişimi ve diğer problemlerin çözülmesi gerektiğinde uzmanlarımızdan destek alarak kullanabileceğiniz çeşitli seçeneklernimiz vardır. Dilerseniz bu ürünleri vererek yeni bir cihaz temin edebilirsiniz. Tüm cihazlar ekspertizlerimizin titiz incelemeleri sonucu fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır. Hem alım hem de satım için en ekonomik seçenekler tarafınıza iletilecektir.

iPhone 8 Plus Bataryası Hakkında

iPhone 8 kadar olmasa da bu modelde de bataryanın çabuk bitmesi söz konusu olmaktadır. Cihazınızın tüm gün aktif bir şekilde kullanılması ve Snapchat gibi hızla bataya tüketen uygulamaların aktif olması cihazınızın şarjını çabuk tüketecektir. Samsung cihazlarda bu tür sorunların daha az görüldüğü bir gerçektir. Ancak birçok yönden üstünlükleri olan iPhone 8 Plus batarya değişimi kayıp performansın arttırılmasına yardımcı olacaktır. Cihazın aktif ve arka planda çalışan uygulamalarını kaldırmak, cihazın gereksiz yere kullanılması ve bataryanın  hızla tükenmesi gibi durumlar cihazın performansının azalmasına neden olacaktır.

iPhone 8 Plus Cihazınızı Nasıl Verimli Hale Getirebilirsiniz?

Cihazınızın batarya ömrü belirli bir sınıra sahiptir. Bu yüzden kısa sürede tükenecek olan bataryanın kullanılması sırasında yaşanan olumsuz durumlar minimuma indirilerek cihazın performansının artması hedeflenir. Örneğin cihazınızda kullanmadığınız uygulamaları silmek, arka planda çalışan uygulamaları kaldırmak, ekran ışığını otomatik seviyeye getirmek ve Wifi kullanmadığınız yerlerde bu bağlantıyı ve Bluetooth’u kapatmak oldukça önemlidir.

Cihazınızı şarj ederken her zaman orijinal şarj aletlerini kullanmanız tavsiye edilmektedir. Sahte şarj aletleri cihazınızın kapasitesinin altında çalışmasına neden olabilir. Hatta bazı cihazlarda patlama ve infilak etme gibi birçok olumsuz durum sağlığınızı bile etkileyebilmektedir.

Şarj soketindeki arızalardan ya da kullanım ömrünü tamamladığından dolayı biten şarjın doldurulmasıyla cihazınız eski performansının altında çalışır. Bu durumda gereken testler sonucu yapılacak incelemeyle ne tür bir işlem yapılması gerektiği tespit edilir.

Cihazınızın garantisi bitmiş olsa da CPR Teknik olarak birçok sorunun çözülmesinde uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Düşük performansa sahip şarj aletleri ve diğer ürünlerle cihazın daha uzun süre kullanılabilir olması önem kazanmaktadır.

iPhone 8 Plus Batarya Değişim Fiyatları

Orijinal olmayan bataryaların değiştirilmesi için ortalama 150 TL’den başlayan fiyatlar söz konusudur. Farklı fiyatlarla değişimi yapılan bataryalar genelde Çin malı kusurlu ürünlerdir. Bu değişim sonucu cihazınızın performansı beklediğiniz gibi olmaz. Bu yüzden batarya değişimi gibi konular söz konusu olduğunda cihazınızın üreticisinin onay verdiği yedek parçaları tercih etmeniz gerekir. Bu değişim nedeniyle cihazınızın aktif olarak kullanılma süresi 1 günden az olacaktır. Apple tarafından güvenle kullanılan yedek parçalarımız, bu tür sorunlar yaşamanızı önler. Orijinal bataryayı da kullanabileceğiniz değişim sürecinde oldukça özel bir stil uygulayabilirsiniz. Bataryanızın değişmesi gerektiğinde cihazın performasını arttıracak olan çok sayıda çalışma yapılabilir. Bunun için teknik ekibimiz size yardımcı olacaktır.

Diğer iPhone 8 Plus Orijinal Batarya

Orijinal batarya tercih eden müşterilerimiz İstanbul içi kurye teslimat, İstanbul dışı kargoyla onarım hizmeti vererek hızlı çözümler sunuyoruz. Bu konuda ciddi bir bütçe ayırmanız gerekeceğinden orijinal batarya siparişleriniz sonucu kullanılacak ürün ortalama 1300 TL gibi fiyatları bulabilir. Orijinal olan ve sertifikalı&garantili batarya çeşitleriyle cihazınızın sorunu büyük ölçüde düzelecektir. Apple tarafından onay verilen yedek parçalarla her zaman en iyi seçimlerin yapılmasını sağlamanız için uzmanlarımız her zaman destek verecektir.

iPhone 8 Plus batarya değişimi garantili mi?

iPhone 8 Plus batarya değişimi Apple tarafından onaylanan malzemeler kullanılarak yapılıyor. Bu değişimler CPR Teknik tarafından garantili olarak gerçekleşiyor. Bu yüzden her zaman için aldığınız hizmetin karşılığını görecek, beğenmemeniz halinde müşteri memnuniyeti politikamız gereği paranızı %100 iade alabileceksiniz. Her koşulda sizi memnun edecek sonuçlar sunan firmamız, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla cihazınızı daha uzun zamanlar kullanmanız için size destek verecektir. Batarya değişiminden memnun kalmazsanız, sıvı teması farklı bir sorun yaşatmadığınız sürece ödediğiniz ücretin tamamını iade ediyoruz.

Orijinal olmayan bataryalar cihazımıza zarar verir mi?

Kullandığımız bataryalar cihazınıza zarar vermeyecektir. Bu yüzden orijinal olmayan ürünleri kullanarak değişim yaptığımız cihazları güvenle kullanabilirsiniz. Bunu sağlamak için uzmanlarımızdan yardım alarak kullandığımız seçenekler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Cihazınızın üstün bir performansla kullanılmasını sağlayan diğer özelliklerinde bir problem yoksa zaten değişim sonucu eski verimi elde edeceksiniz.

CPR Teknik garantisi kaç ay?

Tüm cihaz onarım işlemlerimizde 6 aylık garanti veriyoruz. Ömür boyu da sınırlı garanti dahilinde müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. Her aşamada sizi bilgilendirecek olan ve mail ile gelişmeleri ileten uzmanlarımız cihazınızın performansından memnun kalmamanız halinde %100 para iadesiyle hizmet veriyor.  Cihazınız için en uygun koşullarda destek almanızı sağlayan ve özel çözümler sunan servisimiz, uzun süreli garanti işlemleri kapsamında tüm modeller için teknik servis desteği sağlıyor.

Para iadesi nasıl oluyor?

Eğer sizden kaynaklanan bir sorun yoksa, %100 para iadesi yapıyoruz. iPhone 8 Plus batarya değişimi yaptırdığınızda da memnun kalmazsanız ürünün sıvı teması olmaması ve herhangi bir hasarı oluşmamış olması halinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme şeklinize göre para iadesi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Cihazımıza sıvı teması oldu tamir edebilir misiniz?

Akıllı telefonunuz birçok elektronik bileşenle çalışmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi, anakarttır. Anakart zarar görmediği sürece sıvı teması sonucu bozulan cihazın onarılması mümkündür. Ancak bu masraflı bir iş olabileceğinden tamiri sırasında size söylenecek olan maliyetler yükselecektir. Bu maliyetleri düşürmek ya da tercih etmeme hakkınız vardır. Bu durumda yeni bir cihaz alabilirsiniz. Sıvı teması ve diğer konular hakkında bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazımızı siz alabilir misiniz?

Cihazınızı satmak istiyorsanız ekspertizlerimiz inceleyerek sizden satın alabilir. Bunun için belirlenen fiyatı size öderiz. Ya da tercihiniz yeni bir cihaz olacaksa bu cihaz seçeneklerini size sunarak, ekonomik çözümlerle akıllı telefon kullanımınızı sürdürmenizi sağlıyoruz. Akıllı telefon ve tablet kullanımı sonucu cihaz alıp satmak istediğinizde çok sayıda model arasından seçim yapabilir, uygun fiyatlarla sattığımız ikinci el cihazları da tercih edebilirsiniz. Tüm ürünler CPR Teknik garantisi ve güvencesiyle satıldığı için alışverişinizi tek elden gerçekleştirebilirsiniz.