1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone 8 Plus ekran değişimi taleplerinizi hızla çözen ekibimiz, Apple onaylı ürünler kullanarak cihazınızın performansını olumlu yönde etkiliyor. Özellikle ekran kırılması ve çatlaklar gibi sık rastlanan can sıkıcı durumlarda mağduriyetinizin azalması için elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde Amerika’dan eğitim alan teknik ekibimiz, size en hızlı şekilde geri dönüş sağlarken cihazınızı daha ekonomik ve verimli kullanabilmeniz için çok sayıda imkan sağlar.

Hızlı çözümler sunarak ekran sorunlarının kısa sürede giderilmesini sağlayan CPR Teknik ile çalıştığınızda, kurumsal olarak da hızlı destekler alabilirsiniz. Güvenle tercih edeceğiniz iPhone 8 Plus ekran değişimi hizmeti için her zaman firmamızı tercih edebilir, uygun çözümler bulabilirsiniz.

Şirket cihazlarınızdaki hatalar ve aksaklıkların tespit edilerek onarılması gerektiğinde üstün kalitedeki parça desteğimizle performansınızın yüksek kalmasını destekliyoruz. Tüm ekibimiz seri bir destek sağlarken, çözüm bulmak istediğiniz konularda en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz.

Ekran değişimi ve diğer problemlerin çözülmesi gerektiğinde uzmanlarımızdan destek alarak kullanabileceğiniz çok sayıda cihazımız vardır. Dilerseniz bu ürünleri vererek yeni bir cihaz temin edebilirsiniz. Tüm cihazlar ekspertizlerimizin titiz incelemeleri sonucu fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır. Hem alım hem de satım için en ekonomik seçenekler tarafınıza iletilecektir.

iPhone 8 Plus Ön Ekran Değişimi

Ekranın kırılması söz konusu olduğunda iç ekranın hasar görüp görmediğine bakılır. Bazen yüzeysel çizik ve kırıklarda sadece üst bölge hasar görür. Bu durumda ön camın değiştirilmesi yeterlidir. Ancak özel bir sistemle yapılan bu teknik herkesçe bilinmemektedir. Özellikle ekranı hasar gören cihazlarda ön cam değişimi sorunu büyük ölçüde çözer. Ancak iç ekranın da kırılması ve hasar alması durumunda ekranın komple değiştirilmesi gerekir. Bunun için iPhone 8 Plus ekran değişimi yaptırabilirsiniz ve bu konuda CPRteknik yanınızda. Cihazınızı kargoyla da göndererek onarım işlemlerini yapabilirsiniz. Siz değerli şehir dışındaki müşterilerimize de aynı özenle hizmet verebilmek için kargoyla gönderim ve alım sağlıyoruz.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Gereksinimi

Sadece yüzeysel bir çizik olmadığında iPhone 8 Plus ekranları, sertifikalı ve garantili olarak değiştirilmektedir. Ekranın komple değiştirilmesinin maliyeti gerçekten de yeni bir cihaz almanızı düşündürecek kadar yüksektir. Ancak aynı kalitede birçok seçenek sunduğumuz için, memnuniyetinizi arttıracak bir çözüm sağlıyoruz.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

Apple ile sözleşmeli çalıştığımız için Gebze’deki depodan orijinal ürün temin edebiliyoruz. Garantili ve sertifikalı ürünlerimiz Apple onaylı ürünler olduğundan bütçenize uygun gelen en özel alternatifi değerlendiriyoruz. Bu model için ortalama 1200 TL’den başlayan orijinal ekran değişimleri yerine ABD ithal ürünlerle ekran değişimini tercih ettiğinde çok ciddi bir fiyat farklılığıyla çözümü bulabiliyorsunuz. Cihazınızın ABD’den gelen ürünlerle sertifikalı ve legal biçimde onaylanması, uzun vadede kullanım sorunlarınızın da azalmasını destekliyor. Türkiye’de Apple’ın anlaşmalı olduğu tek firma olmanın gururu ile sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz!

iPhone 8 Plus Ekran Sorunları

Ortalama 3 yıl sorunsuz kullanacağınız cihazınızı abartılı bir şekilde kullanmıyorsanız uzun süre dayanıklılık gösterecektir. Ancak ekran problemleri bulunuyorsa cihazınızın performansı ve kamera sistemi de olumsuz etkilenecektir. Bu tür sorunların yaşanması nedeniyle cihazınızın tamir edilerek daha uzun süre kullanılması mümkün olur. Ekran sorunlarının yaşandığı bu ürünler, Apple onaylı sertifikalı ve garantili olarak tamir edilerek tarafınıza iletilmektedir. Ekranında ciddi sorunlar yaşanan cihazınızın komple ekran değişimiyle onarılması mümkün olmaktadır.

Cihazınızın ekranında çizikler olması, iç ekranda mavi ya da siyah beyaz renklerin görünmesi sıvı temasına işaret edebilir. Diğer parçalara zarar vermeden onarılan bu ürünler, teknik servisimiz garantisiyle cihazınızın verimli kullanabilmesini sağlamaktadır. Apple onaylı parçalar kullanılarak değiştirilen ekranınızla cihazınızı 40 dakika içinde teslim alabilirsiniz.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

Diğer iPhone 8 Plus Sorunları

Diğer iPhone 8 Plus sorunları, bataryanın kısa sürede bitmesidir. Bu bitişler nedeniyle yaşanan kayıpların telafi edilmesi de oldukça zordur. Sıkıntı yaşadığınız birçok durum için CPR uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Cihazınızın batarya ya da şarj aleti kullanımından kaynaklanan problemlerini gidermek istediğinizde cihazınızın sorunlarını tespit etmesi için uzmanlarımızın incelemelerinden yararlanabilirsiniz. Bunu çok kolay bir şekilde sağlamak için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

iPhone 8 Plus ekran değişimi fiyatı ne kadar?

iPhone 8 Plus ekran değişimi Apple tarafından onaylanan sertifikalı malzemeleri kullanılarak 300 TL’den başlayan fiyatla yapılıyor. Orijinal ekran talep eden  müşterilerimiz de güncel fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir. Farklı fiyat seçenekleriyle satın alacağınız orijinal ekranlar dövize endeksli olduğundan fiyatlar değişim gösterebilmektedir. Ekran değişimi ve kırık ekran tamirleri için çok sayıda uygulamanın gerçekleşmesini sağlayan ekibimiz, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur. Güvenli bir seçim olan CPR Teknik ile cihazlarınızı uzun süre sorunsuz kullanmanız mümkün olacaktır.

Orijinal olmayan ekranlar iPhone 8 Plus cihazımıza zarar verir mi?

Apple tarafından onay verildiği için kullandığımız orijinal olmayan ekranlar cihazınıza zarar vermez. Çünkü tüm ithal edilen parçalar Apple testlerinden geçerek stoklarımıza alınmaktadır. Bu yüzden memnun kalmama ihtimaliniz de azalacaktır. Hizmet almanızın ardından tamir hizmetimizden memnun kalmadıgınızda ve kullanıcı hatası yaşanmamış case’lerde %100 para iadesi garantisiyle hizmet veriyoruz. Bu da hizmetimizin müşteri odaklılığı anlamında en güzel kanıtlarından biri olarak karşınıza çıkıyor. Cihazınıza zarar verecek hiçbir uygulamanın gerçekleşmesine izin vermiyoruz. Memnun kalacağınız cihaz onarımlarımız garantili ve Apple destekli olarak sağlanıyor.

CPR neden farklı?

Amerika’daki merkezinden tüm dünyaya uzanan global bir hizmet olan Cell Phone Repair 1996 yılında Amerika’da kuruldu. Türkiye’de de Akasya AVM ve Nişantaşı şubeleriyle İstanbul’da 2019 yılından beri hizmet vermektedir. Apple ile sözleşmeli olarak çalışıldığı için tüm parçalar kalite garantili olarak takılmaktadır. İstanbul dışındaki müşterilere kargoyla gönderim yapılmaktadır. Amerika’da 492 şube sayısına ulaşan CPR, Amerika dışındaki ülkelerde ise 73 farklı hizmet bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Para iadesi nasıl oluyor?

Para iadesi garantili olarak hizmet veren uzmanlarımız. iPhone 8 Plus ekran değişimi yaptırdığınızda da garantimiz kapsamında işleminizi gerçekleşecektir. Son derece önemli olan ekran kullanımı cihazın dokunmatiği üzerinde de etkili olduğundan güvenilir bir ürünle gerçekleşmelidir. Bunu sağlayan CPR Teknik ile garantimiz kapsamında ekran değişimi yaptırarak, memnun kalmadığını takdirde para iadesi alabilirsiniz. Ürünün sıvı teması olmaması ve herhangi bir hasarı oluşmamış olması halinde %100 para iadesi yapıyoruz.

Ekranım yine kırılır mı?

Ekran problemleri genelde kullanıcı hatalarından kaynaklanan problemlerdir. Bu yüzden cihazınızı ekran koruyucu ve kılıfla birlikte kullandığınız takdirde hasar görme ihtimali azalacaktır. Çünkü ekran uygulamalarının başarılı bi şekilde geçekleşmesini sağlayan ekran yüzeyidir. Buradaki hasarlar teması engelleyerek kullanıcı deneyiminizi azaltır.

Ekspertiz değerlendirmesi nasıl oluyor?

Cihazınızı satıp alırken ekspertizlerimizin yapacağı değerlendirme sonrasında ne kadar satacağınız konusunda bilgi veriyoruz. Yeni bir cihaz almak yerine elimizdeki cihazlardan birini alabilirsiniz. Bunun için eski cihazınızı bize getirin, sizin için yenisini hazırlayarak garantimiz kapsamında değerlendirebiliriz.