1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 8 Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

iPhone 8

iPhone 8 tamir ve teknik servis hizmeti kapsamında faaliyet gösteren CPR Teknik ile aradığınız güvenilir hizmete ulaşmak zor olmayacak. iPhone 8 tamiri ve teknik servisi için CPR Teknik olarak İstanbul’da hizmet veriyoruz. Kargoyla şehir dışındaki müşterilerimize de hizmet vererek tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. 8. Nesil iPhone cihazlarda da birçok üründeki gibi problemler yaşanıyor. Özellikle ilk zamanlarda sorunsuz ve üstün performans göstererek çalışan cihazlar, sonraki zamanlarda bazı aksamalar yaşıyor. Bataya şişmesi, kamera ve ekran kırılmaları, ses bozuklukları ve güncelleme problemleri cihazınızın yazılımsal ve donanımsal sorunları olarak öne çıkıyor.

Cihazınızda kaynaklanan standart sorunların yanında kaza nedeniyle oluşan sorunlar da servisimiz tarafından çözümlenmektedir. Yerinde destek alabileceğiniz gibi kargoyla ürününüzü bize gönderdiğinizde de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. iPhone 8 tamiri ve teknik servisi konusunda yararlanacağınız birçok uygulamayla cihazlarınızı daha verimli ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Parça değişimi, onarım ve cihazın parça niyetine kullanılıp yeni bir ürünün satılması gibi talepleriniz olduğundan firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlayan firmamız, aşağıdaki iPhone cihazlarınız için destek vermektedir.

iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11
iPhone XR
iPhone XS Max
iPhone XS
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone SE
iPhone 6s Plus
iPhone 6s
iPhone 6 Plus
iPhone 6
iPhone 5
iPhone 5C
iPhone 5S

Cihaz Onarımı Nasıl Yapılıyor?

iPhone 8 yedek parça konusunda çok aktif olan bir model değildi. Garantili ve sertifikalı parçaların bulunduğu cihazlar arasında ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacak ekran onarımları, iç parça değişimleri ve benzer onarım işlemleri gerçekleşmektedir. Akıllı telefon ve tabletin kullanımı konusunda yaşanan kullanıcı kaynaklı problemler de tarafımızca çözüme kavuşturulmaktadır. Özellikle tamir konusunda çözüm bulmanız gereken konularda cihazınızı ilk günkü gibi sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Teknik destek ve servis hizmeti alarak sizin için yapabileceklerimiz hakkında bilgilenmenizi sağlıyoruz. Bazen basit bir yeniden başlatma ve yazılım güncelleme birçok problemi çözerken, cihazın dışındaki sorunlar ise parça değişimiyle çözülmektedir.

Cihazlarda genelde şu gibi şikayetlerin baş gösterdiğini görüyoruz:

  • iPhone 8 cihazımın dokunmatiği çalışmıyor
  • Telefonumun içini açmadan tamir ettirebilir miyim?
  • iPhone 8 telefonumun ekranında beyaz çizgi çıkıyor
  • Telefonumun kamerası donuyor
  • Parmak izi çalışmıyor
  • Cihazımın şarjı hemen bitiyor

Cihazınızın genel bir teste tabi tutularak onarım sürecinin başlatılması için nelere ihtiyaç olduğu incelenir ve çözüm önerileri tarafınıza iletilir.

CPR Teknik Servis Ağı

Dünyanın en büyük ve geniş teknik servis ağına sahip olan CPR Teknik tüm marka ve model cihazlar için hizmet vermektedir. Servis ağımız İstanbul Üsküdar’da hizmet veriyor olsa da, kargoyla tüm Türkiye’deki müşterilerimize erişebiliyoruz. Oldukça kolay bir şekilde kullanılan ve servis ağının ulaştığı tüm hizmetlere erişim sağlayan servisimizle ekonomik fiyatlarla cihazınızı kurtarmanın avantajını yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatların yanı sıra gerçek çözümlerle sizi hayal kırıklığına uğratmayacak olan bir hizmet veriyoruz.

Yeni aldığınız cihazlarda bazen üretim kaynaklı problemler olabilir. Bu durumda 14 günlük cayma hakkınızı kullanabilir, yeni bir cihaz talep edebilirsiniz. Garantisi bitmiş olan cihazlarda ise CPR Teknik olarak en üst düzey tedbirleri alıp çözüm bulmaya çalışıyoruz.

iPhone 8 Orijinal Parça Kullanımı

Tahmin edeceğiniz üzere kullanacağınız cihazlarda iPhone 8 tamiri ve teknik servisi hizmeti verilmesi mümkün olmaktadır. Her zaman en uygun şekilde bilgi almanızı sağlayan ve yedek parçalarını sertifikalı&garantili olarak hizmet veren CRP Teknik sektörün en iyi markalarını tercih etmektedir. Eski ve yeni birçok cihaz modeli için ihtiyacınız olan parça değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yazılım güncelleme yaparak sorunun yazılımsal olmadığını öğrendikten sonra cihazı bize getirebilirsiniz.

Parça sorunlarının çözülmesi için Amerika’dan ithal edilen parçaları kullanıyoruz. Amerika’dan gelen teknisyen tarafından eğitilen uzmanlarımız da gerekli değişim işlemlerini gerçekleştiriyor.

Apple’ın Türkiye’de anlaşmalı olduğu tek marka olan aynı zamanda orijinal sertifikalı ve garantili parçalar kullanarak gerçekleştireceği onarım ve değişim işlemleri için CPRteknik mağazalarına gelebilirsiniz.

CPRteknik uzmanları Amerika’dan gelen işinde uzman teknikerler tarafından uzmanlık eğitiminden geçerek yetkinliklerini ispatlamış kişilerdir, telefonlarınızı güvenle teslim edebileceğiniz mağazalarımıza sizleri de bekliyoruz.

iPhone 8 Tamir ve Teknik Servis Fiyatları

iPhone 8 tamiri ve teknik servis fiyatları garanti kapsamındaki cihazlar için çoğu zaman ücretsizdir. Ancak farklı cihazlar satın aldığınızda ve ürünün garantisi bitmişse, teknik servis olarak hizmet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. iPhone 8 Tamiri ve teknik servisi olarak cihazınızdaki olası problemi tespit ederek onarımı için harekete geçiyor olacağız. Tek tıkla adresinize iletilecek olan cihazların kullanımında yaşanan herhangi bir problem için Apple uzmanlarımız gözetiminde açılan cihazınız gereken onarım sürecine tabi tutularak üst düzey bir performans gösterecektir. Şık ve pratik çözümler için siz de uzmanlarımızdan destek alarak, cihazınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Parça değişimi ve teknik servis işlemleri konularında bilgi almak istediğinizde ekibimizle görüşerek kararınızı verebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir çözümler bulmak istediğinizde uzmanlarımızdan yardım isteyerek, cihazınızın onarım sürecini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

iPhone 8 Cihazınızın Kullanılamayacak Duruma Gelmesi

Tabi cihazınız ciddi bir hasar almış ve onarımı çok masraflı olabilir. Böyle durumlarda yapılması gereken ilk şey, cihazın değerinde satılarak yeni bir ürünün alınmasıdır. Hızlı ve güvenilir bir çözüm bulmak istediğinizde teknisyenlerimiz tarafından acil servise alınan cihazlarınızın akıbeti hakkıda size bilgi veriyor olacağız.

iPhone 8 Problemleri

iPhone 8 tamiri ve teknik servisi hizmeti veren CPR Teknik, genelde problem yaratan çözümlerin bulunması için yazılım kaynaklı sorunlarla dikkat çekmektedir. Ancak sorunların çözülmesi için sosyal yaşamda dikkat çekecek problemlerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Cihazınızda yer alan birçok sorunun giderilmesi için içi açılacaktır. Bu durum garantiniz devam ediyorsa bozulmasına neden olacaktır. Çünkü cihazınızın iç kısmındaki parçaların değiştirilmesi, garanti kapsamı dışında kalmasına neden olabilir. Cihazın sorunlarını çözmek istediğinizde uzman bir ekipten yardım alarak çözüm aramaya çalışın. Cihazınızdaki parçaları alıp haberiniz olmadan kullanan birçok ekip ne yazık ki vardır. Bu yüzden güvenli bir servisle çalışmanız son derece önemlidir.

 

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

iPhone 8 şarj soketi sorunu cihazın şarj almaması, şarjının çabuk bitmesi gibi durumlarda otaya çıkar. Özellikle şarj soketinin kullanımı sırasında yaşanan problemlerin çözümü için soketin tamamen değişmesi gerekir. Şarj soketi hem mikrofon hem de hoparlörü etkilediği için bu parçanın tercih edildiği alanlarda gerçekleştirilecek olan değişim için komple parçayı düzeltmeniz gerekecektir. Bu işlem cihazınızın modeline göre alınan parçanın değiştirilmesiyle mümkün olmaktadır. Hasar tek bir yerde olsa da çözüm için komple parçanın değiştirilmesi gerekmektedir.

iPhone 8 Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone 8 cihazınızdaki problemler son derece önemlidir. Cihazın verimli kullanılmasını engelleyen ve ciddi zararlar görmesine neden olan sorunların kullanıcı kaynaklı olarak oluşması halinde zarar karşılanmaz. Bu yüzden teknik servis hizmeti veren firmaların tercih edilerek değişim ve dönüşüm işlemlerinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Kulaklık, şah ve hoparlör soketlerinin bir arada bulunduğu parça değiştirilerek cihazdaki şikayetlerin azalması mümkün olur. Genelde ezilme ve yanlış kulaklık kullanımı sonucunda bu bölgede problem meydana gelmektedir.

iPhone 8 Mikrofon Değişimi

iPhone 8 mikrofon değişimi öncesinde cihazınıza aşağıdaki komutları vererek, kontrolleri gerçekleştirin.

Mikrofonu kapatan kılıf vb. bir aksesuar kullanıyorsanız bunu kontrol edin.
Ayarlar kısmına girip sıfırlama yapın.
Telefonunuzu açıp kapayın tekrar kontrol edin.
Güncellemeleri kontrol edin ve en son sürümü yüklemeyi deneyin.
Fabrika ayarlarına geri dönün.
Eğer sorun çözülmüyorsa teknik destek alarak çözüm bulmanız gerekecektir. Mikrofon değişimi için genel olarak düzenekte bulunan şarj ve ses sistemi dahilindeki parça değiştirilir. Bu parçanın değiştirilmesiyle birlikte cihazınızın performansı eskisi gibi olur. Kulaklık ve mikrofon değişimi gerektiğinde cihazınızı bize kargoyla gönderebilir, aynı şekilde teslim alabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iPhone 8 Hoparlör Değişimi

Ses kaynaklı problemlerin giderilmesi için hoparlör sisteminin değiştirilmesi gerekir. Bu bölgedeki değişimlerin başarıyla gerçekleşmesini sağlayan CPR Teknik ile çalışabilirsiniz. Cihazınızın markası ve modeline uygun olan parça bulunarak iPhone 8 hoparlör değişimi geçekleşmektedir. En kısa sürede problemin çözülmesini sağlayan ve hoparlör sistemindeki arızaların giderilmesi için destek veren firmamız, 40 dakika içinde gereken işlemi yaparak sizin için en uygun değişim sürecini gerçekleştirecektir. Cihazınızda bulunan birçok sorun için ekibimizdeki Apple teknisyenlerine güvenebilirsiniz.

iPhone 8 Ön Kamera Değişimi

Kamera sistemindeki arızaların düzelmediği durumlarda kamera değişimi gerekebilir. Bu tür problemler için öncelikle cihazın içi açılarak sorun kaynağı tespit edilir. Sonrasında ise ön kameranın değiştirilmesi için ihtiyaç duyulan işlemler gerçekleştirilir. En kısa sürede değişimi sağlanan ön kamera ilk günkü performansıyla çalışmaya devam eder. Özel olarak sipariş vermek isteyen müşterilerimiz farklı model kamera sistemleriyle ilgili bizimle iletişime geçebilir. Ekonomik, özel ve pratik çözümlerle kamera sistemlerini doğru bir şekilde kullanabilirsiniz.

iPhone 8 Arka Kamera Değişimi

Kamera sistemindeki problemlerin giderilmesi için de iPhone 8 arka kamera değişimi işlemi yapılır. Cihazınızın görüntülü görüşme ve fotoğraf özelliklerini kullanabilmek için değişim sonrası 6 aylık garantimiz kapsamında değişim işlemi gerçekleşmektedir. Cihazınızı kullandığınız zaman eksiksiz bir hizmet almak için teknik servis ekibimizin deneyiminden yararlanabilirsiniz. Kamera sistemininin tamamının değiştirilmesiyle cihazınızdaki görüntü ve video sorunu çözülecektir.

iPhone 8 Home Tuş Değişimi

Parmak izi özelliği bulunan iPhone 8 Home tuş değişimi için hizmet veriyoruz. Bu işlem için öncelikli olarak tuşun kullanılabilirliğini düzeltmek gerekiyor. Bunun sağlanması mümkün olacaktır. Ancak orijinal tuş kullanılmadığı için parmak izi okuyucu işlevi çalışmayabilir bunun incelenmesi gerekmektedir, ekibimize bu soruyu doğrultabilirsiniz. Tuşun değiştirilmesi gerektiğinde kısa süreli bir işlem sonrası cihazdaki kontroller yapılır. Değişim yapılarak kullanıcının parmak izi haricindeki işlevleri yerine getirebilen cihazınızın çalışması mümkün olur. Tuş takımının değiştirilmesi gerektiğinde her zaman en iyi çözümleri bulmanız için teknik destek ekibimiz hizmetinizde olacaktır. Şık ve kaliteli bir cihaz olan iPhone 8 tamiriyle cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

iPhone 8 Kamera Camı Değişimi

Kamera sistemi gibi kamera camının değiştirilmesi gerektiğinde de komple kamera bölmesinin değişimi gerekecektir. Hasar büyük ya da küçük olsa da değişim gerektiren durumlarda iPhone 8 kamera camı değişimi komple parça değişimi şeklinde yapılır. Piyasadaki en kaliteli, sertifikalı ve garantili yedek parçalar kullanılarak üretilen malzemelerle cihazınızın ilk günkü verimine ulaşması hedeflenir. Kamera değişimi için yedek parça temin edebilme süreleri değişebilir. Stoklarımızda bulunmayan ürünler konusunda tarafınıza bilgi verilerek, kamera değişimi süreci hakkında bilgilenmenizi sağlamaktayız.

iPhone 8 Kasa Değişimi

iPhone 8 kasa değişimi gerektiğinde öncelikle ihtiyaç duyduğunuz birçok husus öne çıkacak. Belki farklı renkteki bir kasa kullanılarak cihazınızın günümü değişebilir. Bu yüzden tarafınıza bilgi verilerek değişimin ne şekilde olacağı gibi hususlara dikkat çekilmektedir. Özellikle kasa değişimi konusunda ön plana çıkan çalışmalar, cihazınızı daha uzun süre kullanmanızı desteklemektedir. Yedek parça varsa kısa sürede kasa değişimi yapılır. Cihazınızın diğer parçalarında sorun yoksa sadece kasa değişimiyle bile yenilenmesi mümkün olur. Ancak değişmesi gereken parçalar söz konusu olursa mutlaka tarafınıza bilgi vererek işlem yapmaktayız.

iPhone 8 Arka Kapak Değişimi

Hasar gören ve onarım gerektiren durumlardan biri de arka kapak bölgesinde oluşur. Kılıfsız kullanılan cihazlarda görülen bu tür problemlerin giderilmesi için iPhone 8 arka kapak değişimi yapılır. Kapak değişiminden sonra cihazınızın yeni gibi görünmesi mümkün olurken, kullanım özellikleri ya da bilgileri değişmez. Bu tür tamir işlemlerinden sonra cihazınızdaki veriler silinmez. Cihazınızın sadece görünümü değişir. Aka kapak için istediğiniz rengin kullanılmasıyla farklı bir renk de takılabilir. Tüm bu değişkenlerle ilgili tarafınıza bilgi vererek çözüm sağlıyor olacağız.

iPhone 8 kasamı farklı bir renk istiyorum değiştirebilir misiniz?

iPhone 8 cihazınızın kasasını değiştirmek istediğinizde elimizdeki stok durumuna göre size ne renkleri sunabileceğimizi ifade ediyoruz. Buna göre onayınız dahilinde değişim yapılıyor.

iPhone 8 çok ısınıyor sebebi ne olabilir?

iPhone 8 cihazınızın çok ısınmasının birçok sebebi olabilir. Bunun için cihazınızı servisimize getirerek test yapılmasını talep edebilirsiniz. Özellikle ısınmanın nedeni olarak ön plana çıkan parça sorunları tespit edilebilir. Bazen batarya nedeniyle bazen de iç aksamlardan birinin zarar görmesi nedeniyle cihazınızın aşırı ısınması mümkün olabilir.

iPhone 8 cihazımın kamerası donuyor sebebi ne olabilir?

Telefonunuzun kamerasının donma sebebi yazılımsal ya da donanımsal sorunlar nedeniyle olabilir. Bu durumun tespit edilmesi için cihazınızın hangi işlem sırasında donduğu, yazılımının güncel olup olmadığı gibi birçok detay incelenerek karar verilir. Eğer sizden kaynaklanan sorun yoksa ve cihazınızın garantisi devam ediyorsa yeni bir cihaz verilerek değişim yapılabilir.

Cihazımızın içinin açılması garantisini bozar mı?

Garanti kapsamında tamir edilen cihazlarınız için içi açılsa bile herhangi bir risk söz konusu olmaz. Ancak garantisi devam etmeyen cihazınız için bu durumda telaşlanmanız normaldir.

iPhone 8 mikrofonumdan ses çıkmıyor nasıl düzeltebilirim?

Cihazınızı açıp kapadıktan sonra sorun düzelmiyorsa, fabrika ayarlarına dönmeyi bekleyin. iPhone 8 mikrofon değişimi için cihazınızın içinin açılması ve parçanın değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden gereken değişimin gerçekleşmesini sağlayan parçanın cihazınıza eklenmesinden sonra sorununuz düzelecektir. Problemin çözülmesi gerektiğinde bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

iPhone 8 telefonum yan sanayi ekranla çalışırken orijinal ekranla çalışmıyor sebebi ne olabilir?

Cihazınızın üretimden kaynaklı problemi olması muhtemeldir. Garanti kapsamında değerlendirilecek olacak cihazınız yenisiyle değiştirilebilir. Ancak garantisi bitmişse, ekranın çalışması için mutlaka iç donanımların incelenmesi ve testler yapılarak cihazın genel durumunun kontrol edilmesi gerekir.

Telefonumu versem yenisini satar mısınız?

Firmamızda eski cihazınızı verdiğinizde sizin için en uygun fiyatlarla ikinci el cihazlar almanız mümkün olmaktadır. Bunun için ürününüzü bize getirerek tercih edeceğiniz yeni cihazın özelliklerini iletmeniz halinde size uygun seçenekleri sunuyor olacağız.

Popüler Sayfalar