1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 8 Batarya Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Batarya Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone 8 batarya değişimi gerektiğinde cihazınızın güvenle kullanılması için orijinal olan ve orijinal olmayan ürün seçenekleri arasından karar verebilirsiniz. Bataryanın değişmesi gerektiğinde teknik servisimiz kapsamında onarımı gerçekleşecek olan cihazlarınız 40 dakika içinde size teslim edilecektir.

Apple ile anlaşmalı olarak çalışan firmamız orijinal ve sertifikalı, garantili bataryalar kullanarak değişim yapmaktadır. Farklı maliyetleri bulunan ve kullanım açısından her koşulda yüksek performans gösteren parçalar oldukça memnun kalacağınız bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Cihazınızın şarjının kısa sürede bitmesi ve verimli bir şekilde kullanılmayan cihazların kullanım özelliklerinin belirlenmesi için firmamızda çok sayıda çalışma yapabilirsiniz. iPhone 8 batarya değişimi talep ettiğinizde kurumsal olarak da destek vermekteyiz.

Cihazınızın onarım süreçleri dahilinde her aşamada bilgilenmenizi sağlayan teknisyenlerimiz, kısa sürede onarımın gerçekleşmesini sağlayacaktır. Batarya değişimi ve benzer durumların kısa sürede yapılması mümkün olmaktadır. Bu işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan parçalar, stoklarımızdan temin edilerek 40 dakika içinde işlemlerin tamamlanmasını sağlayacaktır.

iPhone 8 Şarj Sorunları

Cihazınızdaki şarj sorunları, birçok açıdan problemlere neden olmaktadır. Hızla bataryanın tüketilmesine neden olan uygulamalar  iPhone 8 batarya değişimi gerektirebilir. Bu tür sorunlarda tercih edeceğiniz çok sayıda servisten farklı olarak cihazınızın asıl sorunlarını tespit ederek çözmeye çalışıyoruz. Profesyonel yaşamda aktif olarak cihazınızı kullanıyorsanız batarya sorunu daha önemli bir hale gelir. Bu konuda gereken incelemelerin yapılmasının ardından şarj problemi kısa sürede düzelecektir.

Bu seride şarjın kapasitesi yüksek olduğu için iPhone 8 ’deki gibi hızla tükenmez. Ancak kullanım ömrünü tamamlamış olan cihazlar için aynı şey geçerli değildir. Cihazınızdaki şarj problemlerinin giderilmesi gerektiğinde ihtiyacınız olan süreci başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Gereken tedbirleri alarak kullanmanıza rağmen hala şarj probleminiz varsa cihazınızı servisimize getirerek incelemeye alınmasını isteyebilirsiniz. Şarj sorunu bataryayla ilgiliyse bataya değişimi yapılarak sorunun büyük ölçüde çözülmesi mümkün olacaktır.

Batarya Neden Çabuk Biter?

Uzun ve kısa vadede değerlendirildiğinde bataryanın bitmesi birçok nedene bağlı olabilir. Bunları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Bataryanın performansını düşürmesi
  • Cihazdaki hatalı kullanımlar
  • Gereksiz uygulamalar
  • Arka planda çalışan çok sayıda uygulamalar

Şarjı en çabuk bitirenler arasında Wi-Fi bağlantısı vardır. Bluetooth ve Wi-Fi gibi bu uygulamaların yanında yüksek ekran ışığı, konum ve internet, bildirimler ve arka planda çalışan uygulamalar bataryanın kısa sürede bitmesine neden olmaktadır.

Cihazın şarjını hızla tüketen bu tür detayların yanı sıra, gündüz kullanımlarda açık olan flaş ışığı, titreşim ve ekran ışığının uzun süre açık kalması bataryanın hızla tükenmesine neden olabilir. Bunları yapmamanıza rağmen cihazınızın bataryası hızlı bitiyorsa kullanım ömrünü tamamlamış demektir.

Orijinal olmayan şarj aletleri kullanmak da bataryanın ömrünün kısa sürmesine neden olmaktadır. Cihazınızın şarjını doldururken mutlaka orijinal şarj aleti kullanmanız gerekmektedir. Cihazın çabucak bitmesine neden olan bu tür durumlar aynı zamanda cihazınıza zarar da vermektedir. Bu zarar cihazın patlamasına dahi neden olabilir.

iPhone 8 telefonum şarj almıyor

Cihazınızda bu sorun varsa, birçok kişiyle aynı problemi yaşıyorsunuz demektir. Çünkü cihazınızın şarj problemleri 500 saatlik kullanım ömrünü doldurduktan sonra görülmeye başlar. Olası problemde cihazınızı farklı bir şarja takarak kontrol edin. Hala sorun aynıysa cihazınızın bataryasını değiştirmeniz gerekecektir. Cihazın şarj sorunlarının bulunması halinde bataryasını yenilemeniz gerekebilir. Cihazın şarj olmamasının bir diğer sebebi de bataryanın şişmiş olmasıdır. Bu durum diğer parçaları da etkileyebileceğinden mutlaka cihazınızın teknik ekibimizce incelemeye alınması gerekir. Yapılacak testler sonucu performansı değerlendirilen telefonunuz en kısa sürede onarılarak tarafınıza teslim edilecektir.

iPhone 8 Orijinal Batarya Var Mı?

Bu konuda ne yazık ki kullanıcılar çok fazla yanıltılmaktadır. Bataryanın kullanılması sırasında yaşanan olumsuz durumları engellemek istediğinizde cihazınızın güvendiğiniz bir serviste tamir ettirmeniz gerekecektir. Biz CPR Teknik olarak sizin için üç farklı batarya çeşidi sunuyoruz. Özellikle şarj konusunda sıkıntı yaşayan müşterilerimiz yüksek maliyete rağmen yine de orijinal ürün isterse Türkiye’de Apple ile anlaşmalı tek marka olarak temin ederek orijinal bataryayı takıyoruz.

iPhone 8 batarya değişimi hangi durumda gereklidir?

iPhone 8 batarya değişimi bataryanın yeterince şarj almasına rağmen çabuk şarj tüketmesi nedeniyle gereklidir. Bazen sıvı teması ya da oksitlenme gibi problemlerin de görülmesi nedeniyle bataryanın değiştirilmesi gerekebilir. Değişimin yapılması gerektiğinde mutlaka uzman bir teknik servisten destek alarak kullanılan parçaların kalitesinden emin olmanız gerekecektir.

Yeni iPhone 8 bataryam ne kadar dayanır?

Cihazınızı size belirlenen şekilde kullanmanız halinde uzun süre batarya sorunu yaşanması mümkün olmayacaktır. Bataryanın ihtiyaç halinde yenilenmesi gerektiğinde de teknik ekibimiz size destek verecektir. Alacağınız destek kapsamında yararlanabileceğiniz garantimiz kapsamında da birçok işlemi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle ömür boyu sınırlı garanti hizmetimizle akıllı telefonlarınız zamana meydan okuyacak. Her zaman detaylı bilgi edinebileceğiniz ve sipariş üzerine kargoyla da gönderim sağlanabilen ürünlerimizle ihtiyaç duyduğunuz çok sayıda onarım desteğini alabilirsiniz.

Cell Phone Repair Farkı

Amerika’da 492 şube sayısına ulaşan CPR, Amerika dışındaki ülkelerde ise 73 farklı hizmet bölgesinde faaliyet göstermektedir. Dünyanın en geniş kapsamlı servis ağına sahip olan firmamız, özel olarak sipariş edilerek adresinize gönderilmektedir. Apple ile sözleşmeli olarak çalışan tek firma olarak dikkat çeken ekibimiz Amerika’dan gelen uzmanlardan aldığı eğitimle cihazınızı onarmaktadır.  Fark yaratan bir teknik destek oluşturmak istediğinizde CPR ekibi size her zaman yardımcı olmaya hazır halde hizmet veriyor olacaktır.

Düşük kalitedeki batarya kullanılması zararlı değil mi?

Cihazınız için kullanılan bataryalar düşük kalitede değildir. Firmamız Amerika’dan ithal ettiği sertifikalı, garantili ve Apple onaylı parçaları kullanarak batarya onarımını gerçekleştirmektedir. iPhone 8 batarya değişimi için size üç farklı kalitede seçenek sunan CPR Teknik bütçenize en uygun tamir şeklini seçerek kolayca cihazınızı onarmanızı sağlamaktadır. Her zaman garanti ve para iadeli kapsamda hizmet vermektedir. Batarya kullanımı konusunda en iyi çözümleri bulmanızı sağlayan firmamız değişimden sonra sizi bilgilendirerek kullanım konusunda da sorun yaşamanızı önleyecektir.

Cihazımı satın alır mısınız?

Cihazınızı satın almak için ekspertizlerimizin incelemesinden sonra size fiyat teklif edebiliriz. İsterseniz farklı bir cihaz almak için fırsat sağlayan değişim ofisimizde modelleri inceleyerek kendi kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olan seçimi yapabilirsiniz. Farklı fiyatları söz konusu olduğundan bütçeniz için en iyi seçimlerin yapıması için tarafınıza teklif veriyor olacağız. Tüm cihazlarımız sınırlı ömürlü boyu garantimiz kapsamında değerlendirilmektedir. Değişim ofisimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabilir, ihtiyacınız olan ürünleri kısa sürede temin edebilirsiniz.

Garanti kapsamınıza neler dahil?

Cihazınız işçilik nedeniyle iyi onarılmazsa ve herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa para iadesi yapıyoruz. Herhangi bir kesinti yapmadan para iadesini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca işlemlerimiz 6 ay garantimiz kapsamında değerlendiriliyor. Olası problemlerde ekibimize her zaman ulaşabilir olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutan ekibimiz, her zaman farklı bütçelere hitap eden fiyatlar sunmaktadır.