1
Cihaz Türü
2
Marka
3
Model
4
Hizmet
5
Bize Ulaşın

iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 8 Ekran Değişimi

Elden Teslim - Kurye

iPhone 8 ekran değişimi taleplerinizi hızla çözen ekibimiz, Apple onaylı ürünler kullanarak cihazınızın performansını olumlu yönde etkiliyor. Özellikle ekran kırılması ve çatlaklar gibi sık rastlanan can sıkıcı durumlarda mağduriyetinizin azalması için elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Profesyonel çözümler bulmak istediğinizde Amerika’dan eğitim alan teknik ekibimiz, size en hızlı şekilde geri dönüş sağlarken cihazınızı daha ekonomik ve verimli kullanabilmeniz için çok sayıda imkan sağlar.

Hızlı çözümler sunarak ekran sorunlarının kısa sürede giderilmesini sağlayan CPR Teknik ile çalıştığınızda, kurumsal olarak da hızlı destekler alabilirsiniz. Güvenle tercih edeceğiniz iPhone 8 ekran değişimi hizmeti için her zaman firmamızı tercih edebilir, uygun çözümler bulabilirsiniz.

Şirket cihazlarınızdaki hatalar ve aksaklıkların tespit edilerek onarılması gerektiğinde üstün kalitedeki parça desteğimizle performansınızın yüksek kalmasını destekliyoruz. Tüm ekibimiz seri bir destek sağlarken, çözüm bulmak istediğiniz konularda en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti garantili bir hizmet sunan firmamız, ekran değişimleri ve benzer cihaz sorunlarında hızlı çözümler sunmaktadır. Güvenli bir çözüm bulmak istediğinizde faturalı ve Apple onaylı ürünlerimizle size destek veriyoruz. Kısa sürede çözüm bulmanızı sağlayan işlemlerle ihtiyacınız doğrultusunda ekranlarınızın onarımını sağlayabilirsiniz.

iPhone 8 Ön Cam Değişimi

Ekranın kırılması söz konusu olduğunda iç ekranın hasar görüp görmediğine bakılır. Bazen yüzeysel çizik ve kırıklarda sadece üst bölge hasar görür. Bu durumda ön camın değiştirilmesi yeterlidir. Ancak özel bir sistemle yapılan bu teknik herkesçe bilinmemektedir. Özellikle ekranı hasar gören cihazlarda ön cam değişimi sorunu büyük ölçüde çözer. Ancak iç ekranın da kırılması ve hasar alması durumunda ekranın komple değiştirilmesi gerekir. Bunun için iPhone 8 ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Cihazınızı kargoyla da göndererek onarım işlemlerini yapabilirsiniz. Siz değerli şehir dışındaki müşterilerimize de aynı özenle hizmet verebilmek için kargoyla gönderim ve alım sağlıyoruz.

iPhone 8 Ekran Değişimi Gereksinimi

Sadece yüzeysel bir çizik olmadığında iPhone 8 ekranları, sertifikalı ve garantili olarak değiştirilmektedir. Ekranın komple değiştirilmesinin maliyeti gerçekten de yeni bir cihaz almanızı düşündürecek kadar yüksektir. Ancak aynı kalitede birçok seçenek sunduğumuz için, memnuniyetinizi arttıracak bir çözüm sağlıyoruz.

Apple ile sözleşmeli çalıştığımız için Gebze’deki depodan orijinal ürün temin edebiliyoruz. Yan sanayi ürünlerimiz de Apple onaylı ürünler olduğundan bütçenize uygun gelen en özel alternatifi değerlendiriyoruz. 1200 TL’den başlayan orijinal ekran değişimleri yerine ABD ithal ürünlerle ekran değişimini tercih ettiğinde çok ciddi bir fiyat farklılığıyla çözümü bulabiliyorsunuz. Cihazınızın ABD’den gelen ürünlerle sertifikalı ve legal biçimde onaylanması, uzun vadede kullanım sorunlarınızın da azalmasını destekliyor.

iPhone 8 Ekran Boyutu ve Diğer Özellikleri

4.7 inçlik bir ekran boyutuna sahip olan iPhone 8, IPS LCD ekran teknolojisiyle üretilmiştir. HD+ ekran çözünürlüğüyle 60 HZ ekran yenileme hızı cihazı önceki seriden farklı kılmıştır. Ekran çözünürlüğü 750×1334 olarak belirlenmiştir. 64, 128 eve 256 GB olan kapasite seçenekleriyle dikkat çekmektedir. 12 megapiksel kamerası ve 5 kata kadar dijital zoom özelliğiyle yıllarca kullanabileceğiniz bir cihaz olarak dikkat çekmektedir. Cihazın kullanım özellikleri ve performansı 2 yıllık Apple garantisi kapsamına girdiği için uzun süre sorun yaşamadan kullanmanız mümkün olacaktır. 7 MP FaceTime kamerası ve otomatik HDR özelliğiyle cihazın performansı son derece yüksektir. Üstün bir performans gösteren cihazınızın arızalanması ve hasar görmesi durumunda ise CPR olarak kapsamlı bir destek sunuyoruz.

iPhone 8 ekran değişimi fiyatı ne kadar?

iPhone 8 ekran değişimi fiyatı, 300 TL’den başlamaktadır. Orijinal ekran 1300 TL’Den başladığından çok sık tercih edilmez. Ancak biz müşteri odaklı anlayışımız ve memnuniyeti ön planda tutan bakış açısı ile genelde iki farklı ekonomik seçenek daha sunuyoruz. Uygun fiyatlar ve ekonomik çözümlerle ihtiyacınızın karşılanmasını sağlayacak olan ekran değişimleriyle cihazın performansını en üst düzeyde kullanabilirsiniz. Ekran değişimi ve diğer onarım süreçleri için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

iPhone 8 kasa değişimi yapıyor musunuz?

Kasa değişimi konusunda da sizlere destek sağlayan firmamız cihazınızın performasını arttıracak kasa çeşitlerini güvenle kullanmanızı sağlıyor. Garantimiz kapsamında değerlendirilen kasalar, Amerika’dan ithal edilen ürünlerdir. Bu ürünleri kullanarak güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilir, uygun fiyatlarla cihazınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Cihazınızda herhangi bir farklı sorun olup olmadığını tespit etmek istediğinizde de ekspertiz hizmetimizden yararlanmanız mümkün olacaktır.

CPR ekspertiz hizmeti nedir?

Cell Phone Repair dünyanın birçok ülkesinde şubesi olan global bir servis ağıdır. Apple ile anlaşmalı olarak hizmet veren Türkiye’deki tek firmadır. Bu yüzden kullanılan yan sanayi cihazlarda bile Apple onaylı bir hizmet verilmektedir. Eğer cihazınızın onarılmama durumu varsa ya da çok fazla masraf çıkaracaksa ekspertizlerimiz tarafından alım fiyatı tespit edilir. Cihazınızı bu fiyat üzerinden bize satabilirsiniz. İsterseniz ikinci el bir cihaz alımı gerçekleştirerek yeni bi akıllı telefona sahip olabilirsiniz.

Tamirden memnun kalmazsam ne olacak?

Cihazınızın tamirinden memnun kalmazsanız CPR Teknik kontrolleri sonrasında suyla temas gibi kullanıcı hatası olmayan durumlarla karşılaşmazsa paranızı iade edecektir. En kısa sürede iade işlemlerini başlatmanız halinde cihazınızın kısa sürede cihazınızın eski performansına ulaşması mümkün olacaktır. Ekonomik ve pratik çözüm önerileri sunan firmamız, güvenle alışveriş yapmanız için tüketici hakları ihlal etmeyecek politikasıyla hizmet vermektedir. Bu yüzden güvenle iPhone 8 ekran değişimi yaptırıp, memnun kalmamanız halinde para iadesi alabilirsiniz. Tüm işlemlerimiz garantili ve faturalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan ekran garanti kapsamında değiştirilebiliyor mu?

Cihazınızın garantisi devam ediyor olsa bile, ekran kırılmaları kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamı dışında bir değerlendirme söz konusudur. Bu yüzden ekran problemleri söz konusu olduğunda ciddi bir zarara neden olacak masraflar sigorta kapsamında ele alınmaz. Sigorta kapsamında ele alınan birçok durum, genelde üretim kaynaklı sorunlar nedeniyle çözüm sağlamaktadır. Garanti kapsamında değerlendirilecek olan birçok husus için CPR Teknik ve uzman teknisyen ekibimizden destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve size özel çözümlerle ekran değişimi işlemleri başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Cihazımı satın alır mısınız?

Cihazınızı onarım işlemine sokmak yerine bize satabilir, yeni bir cihaz alabilirsiniz. Bunun için ekspertizlerimiz cihazınızı inceler ve bazı testlere tabi tutar, sonrasında da cihazın değeri belirlenerek size teklif edilir. Teklif sonucu kullanım özellikleri ve diğer detaylar incelenerek belki farklı bir cihaz isterseniz bu seçenekler size sunulur. Bütçeniz için en uygun fiyatların değerlendirilmesi söz konusu olmaktadır.

Apple dışındaki cihazları da onarıyor musunuz?

Apple markasının serilerine stoklu çalıştığımız için hızlı çözümler sunuyoruz. Ancak diğer marka akıllı telefonlar için de onarım hizmeti veriyoruz. Bu sürecin başarıyla gerçekleşmesi için cihazınızı inceledikten sonra tedarikçimizden yedek parça talep ediyoruz. Sonrasında da 40 dakika içinde gerekli onarımı gerçekleştiriyoruz. Tüm hizmetlerimiz başarıyla gerçekleşirken maddi olarak memnun kalacağınız sonuçlar almanızı sağlıyoruz.